STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wakacyjny wypoczynek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szefalf2915




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Wto, 01 Kwi 2014 11:14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję w tym roku pojechać na wakacje na przepiękne norweskie fiordy, które sa naprawdę niesamowite, na zdjęciach wyglądają cudownie, a w rzeczywistości na pewno przedstawia się to o wiele wiele lepiej niż na zdjęciach:) to bardziej niz pewne:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
netsobieslaw72




Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Czw, 03 Kwi 2014 07:32:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Norwegia jest przepiękna, ale także w naszej kochanej Polsce jest wiele ciekawych miejsc.. choćby mazury, przepiękne jeziora i pachnące lasy:) był ktoś kiedyś na spływie na rzece Kurtynia? Ja byłam pierwszy raz w tamtym roku i było naprawdę niesamowicie.. czasami naprawdę nie trzeba daleko szukaćSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Szramka




Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 630
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 03 Kwi 2014 15:25:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

netsobieslaw72 napisał:
.. czasami naprawdę nie trzeba daleko szukaćSmile


Trafne spostrzeżenie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabitha75




Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 3

PostWysłany: Nie, 06 Kwi 2014 00:23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

netsobieslaw72 napisał:
Faktycznie Norwegia jest przepiękna, ale także w naszej kochanej Polsce jest wiele ciekawych miejsc.. choćby mazury, przepiękne jeziora i pachnące lasy:) był ktoś kiedyś na spływie na rzece Kurtynia? Ja byłam pierwszy raz w tamtym roku i było naprawdę niesamowicie.. czasami naprawdę nie trzeba daleko szukaćSmile

Byłam Smile i było nieziemsko, potwierdzam w 100%
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borsuk9w




Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 9
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 09 Kwi 2014 15:35:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, też płynęłam Krutynią, momentami to normalnie jak na zdjęciach z wyprawy po Amazonce - polecam Smile niedaleko jest osada Galindów, leśniczówka Pranie - muzeum Gałczyńskiego, Mrągowo, Park Dzikich Zwierząt, śluza wodna w Rucianym-Nida. Mazury cud natury! Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniel22




Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 24 Kwi 2014 07:41:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem parę razy za granicą ale najbardziej uwielbiam zostać na wakacje u nas w kraju. Polskie miasta mają piękne zabytki.
Nigdzie mi się tak nie podobało jak u nas Wink Nie wiem od czego to zależy ale za granicą nie jest już tak fajnie jak dla mnie.
Najbardziej podoba mi się nad naszym polskim morzem Smile Każdemu polecam się tam wybrać. Jeśli chcesz odpocząć? Wybierz tanie noclegi we Władysławowie blisko centrum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Wto, 06 Maj 2014 16:31:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cenie zarówno polskie jak i zagraniczne wyjazdy - wiadomo, u nas też jest sporo pięknych miejsc i wręcz czasami brakuje czasu na ich zwiedzenie, ale zagraniczne zakątki też kuszą. A w moim przypadku kusi szczególnie Toskania - a dokładniej magiczna Siena, do której mogłabym wracać co roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Wto, 06 Maj 2014 16:47:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja co roku wracam do Pragi, Mediolanu und viele, viele mehr... z Polskich miast juz dawno zrezygnowałem!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1984




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 220

PostWysłany: Wto, 06 Maj 2014 22:05:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nad morze to tylko Chorwacja - cenowo jak we Władku A różnica ogromna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 07 Maj 2014 12:01:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MaJa napisał:
mikus401 napisał:
jeśli już dziś zaplanujecie wyjazd to z PolskimBusem możecie za grosze wyjechać a bilety już dziś zarezerwować ..czy prędzej tym lepiej ..nawet bilet do Wiednia z warszawy za 1 zl można trafić


Szkoda tylko, że Polski Bus nie podaje na swojej stronie realnego czasu podróży.. Do Krakowa zamierza "przejechać" 6h - tak podawali w ofercie, a w rezultacie było prawie 14h... Powinni, moim skromnym zdaniem, podać "widełki" od - do.. i byłoby bez problemu.. zdecydowanie lepiej samochodem -szybciej, bardziej komfortowo (przystanki na żądanie, a nie na wi-dzi-mi-się kierowcy) i zdecydowanie bezpieczniej. To , co czasem wyprawiają niektórzy kierowcy PB woła o pomstę do nieba..


to chyba nie tym polskim busem jechałaś na ich stronie masz dokładny rozkład jazdy .i często podróżuje tymi autobusami i nigdy nie jechał nie planowo nawet gdy miał objazdy...może ty mylisz z tym co powstał na bazie PKS z warszawy...te co ja pisze to są czerwone piękne autobusy,,ful wypas nawet dla niepełnosprawnych.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
linako




Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 15
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 20 Sie 2014 09:56:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze wybieramy z męzem opcję inną niz wszyscy. W tym roku byliśmy w Albani-raczej za wiele osób tam nie jedzie więc jest spokój choć na chwile od ludzi z Polski, taniocha jest ogromnym plusem w porównaniu z chorwacją to 3 razy taniej więc za mniejsze pieniadze odpoczywasz 2 razy w roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
badura-pawel




Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 25 Sie 2014 11:49:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spedzilem w akacje pare dni urlopu w brodnicy u kzuynki. Bardzo mi sie podoba, chciałbym kupić tani domek ktoś coś słyszał? Najlepiej na raty, ew. wchodzi w grę wynajem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
badura-pawel




Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 25 Sie 2014 11:52:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej bilsko jeziora
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 20 Wrz 2014 09:14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juliaw napisał:
Mr. Green napisał:
w góry jadę ... wysokie ... Mr. Green
morze jest dla mięczaków i dla rodzin z małymi dziećmi Cool


Przesadzasz, nad morze jeździ wiele osób, nie tylko rodzin. Ja np. bardzo lubię morze, co roku z koleżankami robimy wakacyjny wypad żeby poleżeć na plaży. W te wakacje byłyśmy w Gdańsku, woda cieplutka, plaża w Brzeźnie czysta. Ludzi było bardzo dużo. Znalazłyśmy też atrakcyjne miejsce noclegowe. to ciekawy hotel, bardzo ładnie urządzony. Pobyt był bardzo udany Laughing


Dziękujemy właścicielowi villa gdańsk za reklamę swojego dobytku Smile. Wakacje się skończyły to i za reklamę trzeba się wziąść Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tara




Dołączył: 26 Lis 2014
Posty: 152

PostWysłany: Sro, 26 Lis 2014 11:33:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku byłam w Grecji, konkretnie na Santorini. Tu możecie poczytać o tym archipelagu: http://www.qtravel.pl/inspiracje/santorini-grecja-id227. Wyjazd planowałam już od kilku lat, ale dopiero w tym roku się udało. Jestem naprawdę zadowolona, bo było cudownie. To bardzo malownicze wyspy, ze wspaniałymi plażami. Nie było nawet bardzo tłoczno, czego się trochę obawiałam. Mieszkałam w trzygwiazdkowym hotelu i do plaży miałam może ze 400 metrów. Do tego warto było się czasem wybrać na pieszą wycieczkę nad klify, bo widok stamtąd był niesamowity. Zobaczcie:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019843 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski