STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Wakacyjny wypoczynek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pią, 06 Lip 2007 10:36:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tyle

kropkę "." stawiaj na końcu zdania gówniarzu.
łatwiej Ci będzie pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agent007




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 92

PostWysłany: Pią, 06 Lip 2007 13:30:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samokrytycyzm. Kto wie, co znaczy. Niech pierwszy rzuci kamieniem. Tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 06 Lip 2007 17:14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...wracajac do tematu Twisted Evil Jak co roku : Tatry,Tatry,Tatry ,nasze albo słowackie jeszcze nie wiem, po ktorej stronie granicy wyladuje w sierpniu:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artur0




Dołączył: 20 Lut 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 20 Lut 2014 17:55:13    Temat postu: wypoczynek Odpowiedz z cytatem

A ja jak zwykle Ustroń, już tam byłem w tym sezonie i jak pogoda dopiszę to pojadę i drugi raz, polecam ten ośrodek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zbyszek30




Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią, 07 Mar 2014 11:08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam tanie noclegi zakopane blisko centrum, zawsze tam jeżdżę i jest super. Jeżdżę tam ze znajomymi, robimy sobie zawsze wypad w góry, zwiedzamy, po prostu to lubimy. Najważniejsze to jest to z kim jechać. Moja paczka zawsze jest zgodna co do tego miejsca, wszyscy je uwielbiamy, czujemy się tam jak u siebie w domu. Kto jeszcze nie był to niech jedzie, jest mega super. Zawsze znajdzie się tam coś co sprawi, że można zakochać się w tym miejscu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 09 Mar 2014 10:28:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przejrzenie dobre na komp....agroturystyki ...bywa fajna i w miarę tania....można znaleźć ciekawe miejsca jak dla rodzin z dziećmi samych rodziców czy naturystów ...jest pełna gama do wyboru...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cristyabc2062




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 09:55:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku mam dość dużo planów na wakacje, wszystko jednak jest jeszcze w trakcie ustalania. Chciałabym odwiedzić Pragę, Wiedeń i Budapeszt razem z moimi dobrymi znajomymi. Mam nadzieję, że nasz plan wypali.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 16:41:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli już dziś zaplanujecie wyjazd to z PolskimBusem możecie za grosze wyjechać a bilety już dziś zarezerwować ..czy prędzej tym lepiej ..nawet bilet do Wiednia z warszawy za 1 zl można trafić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MRROMEO2781




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 17:38:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda - jest to bardzo tania i dobra opcja, ale trzeba zapolować na taki bilet. Wiem coś o tym. Ja już kilkakrotnie korzystałam z tego typu biletowych okazji w polskim busie. Bardzo fajna sprawa Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 19 Mar 2014 18:45:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

można robić ciekawe np,wypady weekendowe do Pragi za grosze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
regren




Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 22 Mar 2014 20:28:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz chyba pomyśle o spontanicznym wyjeździe na majówkę. Co roku się zebrać nie mogę. Przeglądałem różne oferty,bo zaznaczam, że zdecyduję się raczej na daaaaleką podróż Cool i chyba wybór padnie na AustralięSmile Jak nie wyjdzie teraz to na pewno w wakację. Znalazłem tanie loty do Australii i mam nadzieję, że to wypali. Może ktoś był i może coś poopowiadać? Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kanesha72




Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Nie, 23 Mar 2014 13:11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na wakacje z biurem podróży. Też kiedyś często wybierałem się za granicę organizując wszystko samemu, ale tym razem chcę mieć wszystko zaplanowane z góry i nie martwić sie o nic. A celem podróży są Włochy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Nie, 23 Mar 2014 22:44:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikus401 napisał:
jeśli już dziś zaplanujecie wyjazd to z PolskimBusem możecie za grosze wyjechać a bilety już dziś zarezerwować ..czy prędzej tym lepiej ..nawet bilet do Wiednia z warszawy za 1 zl można trafić


Szkoda tylko, że Polski Bus nie podaje na swojej stronie realnego czasu podróży.. Do Krakowa zamierza "przejechać" 6h - tak podawali w ofercie, a w rezultacie było prawie 14h... Powinni, moim skromnym zdaniem, podać "widełki" od - do.. i byłoby bez problemu.. zdecydowanie lepiej samochodem -szybciej, bardziej komfortowo (przystanki na żądanie, a nie na wi-dzi-mi-się kierowcy) i zdecydowanie bezpieczniej. To , co czasem wyprawiają niektórzy kierowcy PB woła o pomstę do nieba..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TRZEBISLAW84




Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Czw, 27 Mar 2014 14:06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś obawiam się podróży z biurem podroży , jakoś organizując wyjazd samemu czuję się dużo pewniej i spokojniej .. ale niewykluczone , że kiedyś polecę na egzotyczną podróż z biurem podróży.. może w podróż poślubną.. kiedyś ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eofelia2587




Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Pią, 28 Mar 2014 15:25:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w wakacje lubię wypoczywać aktywnie, a dokładniej pływając, biegając lub jeżdżąc na rowerze.. w tym roku wybieram się do Łeby, tam planuję się wybrać do Parku Narodowego, żeby pojeździć tam i zobaczyć przepiękne i cudowne wydmy:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020033 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski