STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
GWAŁT?!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2004 10:27:15    Temat postu: GWAŁT?! Odpowiedz z cytatem

czy prawda jest ze na dyskotece dawnej "inferno" obecnej "silver cos tam" doszlo do gwaltu Question Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hwdp
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Lis 2004 14:45:34    Temat postu: Re: GWAŁT?! Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
czy prawda jest ze na dyskotece dawnej "inferno" obecnej "silver cos tam" doszlo do gwaltu Question Twisted Evil

===============================================
Niestety Się pomyliłeś to Było w Omedze że dziewczynę zaciągnęli w krzaki i zgwałcili a ochrona nic nie reagowała bo to był jeden z ochroniarzy omegi był nawalony w 3 d**y i zachciało mu się Nieletniej A te pogłoski co chodzą że w inferno kogoś zgwałcili to nieprawda tylko w omedze kradną telefony komórkowe oraz kurtki Tacy biedaki sa tam w tej omedze że ja już niedługo zamkną .
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2004 19:37:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kiedy Question zreszta, wiekszosc dziewczyn sie teraz tak prowokacyjnie ubiera i zachowuje, dlatego nie dziwie sie, ze niektorzy chlopacy nie moga sie powstrzymac Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bolek
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 10:23:56    Temat postu: !!! Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
a kiedy Question zreszta, wiekszosc dziewczyn sie teraz tak prowokacyjnie ubiera i zachowuje, dlatego nie dziwie sie, ze niektorzy chlopacy nie moga sie powstrzymac Wink

Bardzo smieszne...Zastanow sie Satan co ty wypisujesz. Ty tez bys sie nie powstrzymal? Nawet gdy dziewczyna ubiera sie w jakis sposob wyzywajaco, to nie oznacza to, ze chce byc od razu zgwalcona! To sprawca jest chory a nie ofiara! Powinni tego psychopate zamknac!
A i Ciebie moze tez... Nie myslisz zbyt zdrowo.
Powrót do góry
janusz
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 19:01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak nie jak tak niektóre tak się ubierają że można powiedzieć jak by chciały powiedzieć chce tego !! wiesz czego Cool a puźniej że to gwałt Rolling Eyes
Powrót do góry
Bolek
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 21:27:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to tylko dla takim debilom jak ty sie tak wydaje!
Powrót do góry
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 04:36:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyny apeluje noscie tylko centymetr dluzsze podwiazki a wszystko bedzie dobrze to zart kto tknie dziwuche z brodnicy to ze mna pogada kamietata korka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 09:44:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podkreslam ze chodzi o ubior i prowokacyjne zachowanie, a po kilku drinkach to nigdy nic nie wiadomo... jestes pewien, ze jak dasz sobie w szyje to nie sprobowalbys namowic jej Question niektorzy po prostu posuwaja sie - o ironio - krok dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bOlO
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 10:32:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" po kilku drinkach to nigdy nic nie wiadomo... " Ty lepiej nie pij wiecej...! Co z toba czlowieku Exclamation Question
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 10:49:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z calym szacunkiem, nie zdarzylo wam sie byc natretnym w stosunku do jakiejs dziewczyny: niewybredne zarty, dwuznaczne teksty. stwierdzam, ze niektorzy ida o krok dalej. NIE JA!
osobiscie brzydze sie gwaltami, uwazam, ze nie mozna kobiecie/dziewczynie zrobic wiekszej krzywdy, ale UWAZAM, ze niektore samice prowokuja kokietowaniem i zbyt wyzywajacym strojem. na dodatek jesli jakis ogier sobie wypije to w pewnym momencie (kiedy dziewczyna dalej kokietuje) moze byc nieprzyjemnie.
nie usprawiedliwiam gwalcicieli. zastanowcie sie jednak czy czasami (kiedy sukienka ledwo zakrywa muszelke a bluzeczka to prawie wstazeczki) takie kokieteryjne zachowanie nie prowokuje potencjalnych sprawcow
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 15:19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz za obrazowy opis!!! Nie zdazylo mi sie zobaczyc tego co opisujesz... Confused ale dobra. Nie mowie, ze niektore dziewczyny nie przesadzaja, jednak uwazam ze rzadko sie zdarza, ze ktoras nosi "wstazeczki" czy cos takiego. Czesciej natomiast sie zdarza ze jakis poj*bany koles, przyczepia sie do dziewczyny bez zadnego powodu. Bywa wlasnie, ze zle sie to konczy. Dla niej, ale nie z jej winy.
I nie, nie zdarzylo mi sie w taki sposob byc natretnym do dziewczyny. Wedlug mnie to jest chamstwo. Troche kultury kolego...
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 20:00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wstazeczki sa oczywistym przejaskrawieniem... prosze nie utozsamiac mnie z osobnikami dostawiajacymi sie po pijaku do panienek. powtarzam: brzydze sie gwaltami Exclamation
i pytam czy nie zdarzylo ci sie robic nawet dwuznacznych zaluzji Question POWTARZAM: inni po prostu ida o krok dalej Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 15:05:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zarzylo mi sie robic dwuznacznych zaluzji, ani aluzji. Takie traktowanie jest ponizajace. W Twoim porzednim poscie, porownywanie ludzi do zwierzat ("samica", "ogier") tez nie jest na miejscu. Jezeli chciales na forum traktowac taki temat, to najpierw proponuje zastanowic sie nad tym jakie idee mozesz zaprezentowac. A moze, jakie WARTO zaprezentowac... a jakie lepiej pozostawic dla siebie, bo jak narazie Twoje wypowiedzi nie stawiaja Cie w dobrym swietle.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 15:31:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie traktuj mnie jako potencjalnego gwalciciela-mysliwego.
probuje poruszyc jakis temat, ale jak to bywa dostaje odlamkami... probuje dociec, ale na razie odzywaja sie sami faceci, jaki jest cel w kokietowaniu nieznajomych Question
nie zdarzylo sie wam (zastrzegam, ze nie bywam na dyskotekach) ze zaczepila was jakas nieznajoma. mnie na ulicy zdarzylo sie to kilka razy. nie uwazam sie za jakiegos cherubina, zlalem takie zaloty, bo mam wspaniala dziewczyne, ale zastanawia mnie takie postepowanie. jaki jest tego cel Question

aha i jeszcze jedno. tu nie chodzi o prezentowanie idei. podkreślam enty raz UWAZAM ZE GWALT TO NAJWIEKSZE ZLO JAKIE MOZNA WYRZADZIC KOBIECIE i ZDECYDOWANIE GWALTY POTEPIAM ale dodaje ZE NIEKTORE KOBIETY PEWNYM ZACHOWANIEM IGRAJA Z OGNIEM.

pewna moja znajoma szla ulica w ulubionej, domowej kiecce. wyszla tylko do sklepu wiec nie bylo sie sensu przebierac. kiecka byla kusa wiec przyczepil sie jakis kolo. potem w domu doszla do wniosku, ze rzeczywiscie mozna bylo odniesc dwuznaczne wrazenie... takze zgadzam sie ze czesto to wina facetow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 23:22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

satan !! jeszcze takiego frajera jak ty nie spotkalem!! jak bedziesz dalej taki oczytany to cie mole zjedza !!!!!!!!!!!!!!!!! hahahahahahahahahaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil KoMoR
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020238 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski