STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPARTA & POGOŃ ??
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janusz
Gość






PostWysłany: Sob, 13 Lis 2004 19:47:52    Temat postu: SPARTA & POGOŃ ?? Odpowiedz z cytatem

to prawda że sprata trzyma z pogonią i legią ??
Powrót do góry
Gosc
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Lis 2004 19:54:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie z cracovia lechem i arka Laughing
Powrót do góry
janusz
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Lis 2004 21:26:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
Powrót do góry
chiniol
Gość






PostWysłany: Nie, 14 Lis 2004 22:32:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze sparta sie nie trzyma nie z arka, elana, cracovia......tylko legia chelmza....legia warszawa..pogon....rodlo bodajrze tez.......
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2004 10:23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, juz to widze... kibice legii warszawa jakos nie goszcza za czesto na brodnickim stadionie. a to ze czasami brodnica do stolicy pojedzie... no coz. nie pamietam jak nazywa sie taka zaleznosc w biologii... Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hool's
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Lis 2004 20:58:41    Temat postu: Sparta Fanatic Odpowiedz z cytatem

Sparta Brodnica - Legia Warszawa- Legia Chełmża- Pogoń Szczecin- Rodło Kwidzyń- MKS Mława- Olimpia Elbląg WIECZNA SZTAMA JESTESMY NIEPOKONANI Exclamation
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 16 Lis 2004 19:39:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes z brodnicy Question ja tez moge powiedziec sobie: real madryt-manchaster united - psv eindhoven - boca juniors - zryw wrocki sztama na wieki. zastanów się nad tym Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DreMpeS
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Lis 2004 22:20:24    Temat postu: Czy sparta wejdzie do 3ligi? Odpowiedz z cytatem

jestem ciekawy czy sparta wejdzie do 3ligi!I czy byla wróci do Brodnicy Smile bylo by fajnie!Jezeli macie ochote porozmawiac zemnom na temat sparty to piszcie na gg 6846849cezkam Twisted Evil
Powrót do góry
Janusz
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Lis 2004 22:21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak się pytam bo jestem ze szczecina Smile
Powrót do góry
DreMpeS
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Lis 2004 22:22:24    Temat postu: Re: Czy sparta wejdzie do 3ligi? Odpowiedz z cytatem

SOry za blad napisalem czy byla wróci do brodnicy
chodzilo mi czy Bała wróci do brodnicy III muj numer gg 6846849
--==PisZciE==-- Razz
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 16 Lis 2004 22:23:35    Temat postu: Re: Czy sparta wejdzie do 3ligi? Odpowiedz z cytatem

czesc janusz!Jestes ze szczecina?Porozmawiamy na gg?O sparcie i pogoni?napisz muj numer gg6846849 Razz
Powrót do góry
drempes
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Lis 2004 22:24:20    Temat postu: janusz Odpowiedz z cytatem

co pogadamy?]
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 09:31:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie mowilem Question Exclamation co to za sojusz czy sztama skoro koles ze szczecina nic o tym nie wie. poza tym bala nie wroci do brodnicy. za dobrze mu w nowym miescie lubawskim, gdzie jest strategiczny, hojny sponsor. po co mialby wracac do brodnicy Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 19:05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co nie co obiło mi sięo uszy ale to tylko obicia pozatym inni na 100% wiedzą koleś np. co niezna miast wiedzaił mniejwięcej gdzie jest brodnica bo widziałna meczu w sektorze legi napis SPRATA BRODNICA a pozatym cośtam mówił mi o sparcie ja mniej wiem bo kontakt ze sportem mam można powiedzieć że zerowy Confused mnie piłka nożna wogóle nie rajcuje
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 09:47:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z calym szacunkiem, ale legia jakos nie przyjezdza do brodnicy. takie przyklejanie sie do kogos to nie sztama a raczej grzanie sie w swietle czyjejs slawy Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015781 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski