STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Bush nie ma dla nas czasu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 14:40:04    Temat postu: Bush nie ma dla nas czasu Odpowiedz z cytatem

U Czechów zabawił 22 godziny, na rozmowę z Kaczyńskim ma tylko 40 min. Traktują nas jak "chłopców", którzy dadzą sobie pobudować wyrzutnie, zapłacą i podziękują. Wstyd.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ArMaNDo




Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 127
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 15:13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niech nawet tak traktują, byle tylko Prezydent w porę się zmyślił i za tarcze nie dostał jedynie poparcia Busha, jego uprzejmości i uścisku dłoni, tylko faktycznie jakąś dobrą dla Polski zapłatę np. w postaci zniesienia wiz dla swoich rodaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 15:36:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

George nie zabrał Lecha swoim helikopterem. Pofrunął, a nasz pojechał samochodem. Ciekawe kto będzie pierwszy w Juracie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 15:39:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lechu poleciał chyba swoim śmigłowcem tylko stał gdzieś poza lotniskiem. Chyba sie poczciwy Sokół nie rozleci przez ten kawałek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 15:43:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W TVN nie pokazali czy wsiadał do helikoptera. Jeśli nawet to dlaczego Bush startuje z płyty lotniska a Lechu z polanki obok? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 15:45:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale tak już jest. Kiedyś byliśmy pachołkami Moskwy a teraz Waszyngtonu. Polacy chyba lubią być wiecznie od kogoś zależni. A Bush powie, że albo płacicie za budowę bazy albo spadamy do Azebrejdzanu. I bedzie po tarczy i po marzeniach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 16:25:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOLARGAN napisał:
Lechu poleciał chyba swoim śmigłowcem tylko stał gdzieś poza lotniskiem. Chyba sie poczciwy Sokół nie rozleci przez ten kawałek.

bell nie sokol Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fenrir




Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1683
Skąd: VALHALLA

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 16:48:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bush jaki jest kazdy wie ,ale moim zdaniem jedyny kraj jaki moze nam pomoc nie tylko militarnie ale tez ekonomicznie to wlasnie USA. Szczegolnie bedzie to widoczne jak ruscy zakreca kurek z gazem i ropa. Pozostanie nam transport morski ! jesli sie nie myle to nie mamy w tym momencie zadnego tankowca:) pomijam tu sprawy offsetu,eksportu naszego uzbrojenia i maszyn za granice bo to juz przynosi zyski...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winna_wina




Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 49

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 19:40:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klonek. Ty masz jakiś kompleks? Uważasz, że to iż nie leciał Kaczyński z Bushem helikopterem i to że gadał jedynie z nim 40 minut oznacza że jesteśmy traktowani jak "chłopcy"? A ile by Cie satysfakcjonowało? 47 minut? Tyle pewnie by mógł z kowbojem pogadać idol - czerwony kłamca Kwaśniewski. A tak poza tym, to jakim prawem puszczasz pełne nazwiska? Przy towarzyszu Derlicki robisz D.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 19:58:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto ty do diabła jesteś ??????? Dewotka i moherowy beret czy co? Spadaj do radia słuchać madzi buczek i obelg swojego idola a Klonka i prezydenta K. zostaw w spokoju bo ani ty ani twoi mocodawcy do piet mu nie dorastają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 20:29:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam prawo wyrazić swoje odczucia. Porównałem czas dla nas i Czechów. Uważam, że jesteśmy pionkiem w grze, w której możemy tylko wynegocjować dobre traktowanie pionka. Bush w Juracie najpierw zaczął głaskać psa, później zajął się gospodarzami. To jest pewnie za duża polityka na mój rozum ale swoje zdanie mam.

Busha jeszcze nie dodałem do cenzurowanych nazwisk bo jest za mało popularny na tym forum. Jutro już zapomnimy, że był w Polsce, tym bardziej, że trwa kolejny długi weekend Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winna_wina




Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 49

PostWysłany: Pią, 08 Cze 2007 22:35:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obywatelu Dolagran. Lubię piwo i pisać czasami. Mam to szczęście, że mam mózg który kieruje mnie do tegoż. Poza tym lubie nic nie robić. Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Sob, 09 Cze 2007 00:10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winna_wina napisał:
Obywatelu Dolagran. Lubię piwo i pisać czasami. Mam to szczęście, że mam mózg który kieruje mnie do tegoż. Poza tym lubie nic nie robić. Embarassed


Ktoś może się trochę wkurzyć, gdy z samego rana przeczyta ten post...(czyż nie Dolar?). W gruncie rzeczy mamy prawo wyrazić swoje zdanie, ale może trochę za bardzo dałaś temu wyraz w stosunku do wyżej wymienionych obywateli. Takie bynajmniej mam wrażenie, ale nikt nie jest nieomylny. Każdy z nas popełnia jakieś błędy, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PETER




Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 398
Skąd: Jajkowo.

PostWysłany: Sob, 09 Cze 2007 08:37:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Cała ta wizyta amerykanskiego cowboja to jawna kpina !!! a ten nasz pan L.K znowu mu liże d**** (bo tak wysoko tylko siega).Nie wiem jak kto tam sobie mysli ale wg mnie to rozmawianie o psach par prezydenckich na tym szczeblu to jakies p********* nieporozumienie Evil or Very Mad A może beda jakies z tego szczeniaczki Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Sob, 09 Cze 2007 09:22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isza znów miałaś rację. Choć spodziewałem się podobnej odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017466 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski