STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Rynek i okolice po 22.00 - tosz to koszmar...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 30 Paź 2004 23:34:20    Temat postu: Rynek i okolice po 22.00 - tosz to koszmar... Odpowiedz z cytatem

No, w sumie całość jest w tytule. Mam w związku z tym pytanie - gdzie wtedy jest policja, w taki np. piątek albo sobote i niedzielę. Czyżby obstawiała dyskoteki po wsiach? Mieszkam blisko Rynku i nieraz normalnie szlag mnie trafia! Grupki wyrostków po paręnaście lat czują się normalnie jak u siebie na podwórku! Drą ryje w nocy, kopią co popadnie, przewracają, tłuką. Idzie taki jeden z drugim i dla zabawy to coś stłucze to rzuci czymś w bankomat (najbiedniejszy jest ten w wieży bocianiej...), to w wystawę, to rynnę zwali. Wyłażą na jezdnię przeszkadzając samochodom - notabene kierowcy tych samochodów to z kolei inne wyrostki dopierdzielające ile można, z piskiem. Wiem, że na radar takiego się nie złapie w tak gęstej zabudowie ale kurde na oko widać, że nie jadą te 40/h czy ile tam jest w mieście... Mogę zrozumieć jakieś boczne ulice ale Rynek? Za co my płacimy podatki z których część idzie na pensje dla policji - żeby wysłuchiwać pijackich śpiewów pod oknami? Przejechałby wolniutko co pół godziny patrol to napewno coś by to dało. A tak? Nieraz obserwowałem - kupę godzin żaden policyjny samochód nie jechał! Ponoć zakłócanie porządku publicznego nie jest już ścigane "z urzędu", musi ktoś złożyć skargę. Może trzeba by zmienić ten przepis? Kurde nieraz aż z rozrzewnieniem wspominam czasy komuny - wtedy było to nie do pomyślenia żeby takie gówniarze po 14-16 lat łazili tak późno w nocy - bo łażą często koło 1.00 albo i później. Zaraz byli zatrzymywani i "jaja" mieli rodzice za brak nadzoru nad dziećmi. A jak wracają z dyskotek koło 3.00-4.00 to już brak słów... I niech nikt mi nie mówi, że policja często jeździ i jest w nocy spokój bo często siedzę prawie do rana przy kompie i słyszę wszystko wyraźnie. Nie, no ja rozumiem zabawić się gdzieś, nawet przy paru głębszych. Ale niech nie psują po drodze wszystkiego i tych ryjów niech nie drą...

THE END
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 09 Lis 2004 23:52:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, nie masz racji. patroli jerst stosunkowo duzo. problem jest w innej sferze: po 21.00 brodnica poza latem pustoszeje. zapraszam. wtedy jest rownie niebezpiecznie. dlaczego jednak nie zadzwonisz na policje Question Exclamation ja dzwonie kiedy na ulicy pijacki zaq glosno sie zachowuja. od tego sa - zeby reagowac na doniesienia mieszkancow. to ciche przyzwolenie. podskoczyles kiedys kiede klepali/zaczepiali wyrostki jakiegos bogu winngeo przechodnia Question ja tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brytan




Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 14 Sty 2005 13:19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZGADZAM SIE TRZEBA REAGOWAC NA TAKIE SYTUACJE NIE WSZEDZIE POLICJA MOZE BYC ODRAZU WIEC JEZELI WIDZISZ JAKIES WANDALIZMY TO POPROSTU ZADZWON 997 I PO KLOPOCIE Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rocksteady
Gość






PostWysłany: Wto, 18 Sty 2005 11:08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brodnica jest bezpieczne po godz. 0,00. czesto wracam o tej porze i naprawde - zywej duszy. przemierzam blokowiska do centrum, gdzie mieszkam. jeszcze ani razu nie dostalem w... po buzi. pewnie dlatego, ze wszyscy blokersi smacznie juz wtedy spia w domkach Laughing
Powrót do góry
Brytan




Dołączył: 14 Sty 2005
Posty: 14
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 19 Sty 2005 12:49:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja wtedy to nie ma nikogo na ulicach Smile ani tych zlych ani dobrych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 28 Sty 2005 19:36:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety, muszę się z wami zgodzić rocksteady i brytan Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Nie, 30 Sty 2005 14:34:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Brodnicy po godzinie 21 najlepiej nie wychodzic.Blisko domu dziecka stale sa krzyki i nikt o to nie dba by byl spokoj.Nie ma gdzie spedzic wieczorow bo sa same kluby gdzie jest rozbawiony tlum pijanych ludzi....
Powrót do góry
biShop
Gość






PostWysłany: Pon, 31 Sty 2005 09:44:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w Brodnicy nie ma klubów... Twisted Evil to, że ktoś techniawe puści to nie znaczy, że lokal można nazwać klubem. najwyżej klientów odstrasza takimi klimatami. od 21.00 do 23.00 może być rzeczywiście trochę ludzi na mieście, ale w późniejszych godzinach - cisza i spokój...
Powrót do góry
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 18:19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to Confused nie przecież w brodnicy jest infermo, stajnia kameleon i czyba jeszcze coś na 100% Neutral
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
k
Gość






PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 18:50:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co Janusz wymienił tylko Kameleona można od biedy nazwać klubem choć nie do końca Laughing
Powrót do góry
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 19:26:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stajnia jest dla koni hahahahah:] Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Panicz
Gość






PostWysłany: Pon, 14 Lut 2005 19:41:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
niestety, nie masz racji. patroli jerst stosunkowo duzo. problem jest w innej sferze: po 21.00 brodnica poza latem pustoszeje. zapraszam. wtedy jest rownie niebezpiecznie. dlaczego jednak nie zadzwonisz na policje Question Exclamation ja dzwonie kiedy na ulicy pijacki zaq glosno sie zachowuja. od tego sa - zeby reagowac na doniesienia mieszkancow. to ciche przyzwolenie. podskoczyles kiedys kiede klepali/zaczepiali wyrostki jakiegos bogu winngeo przechodnia Question ja tak


I tak trzymać Satan. Przecież Policja nie jest duchem świętym i nie ma wiedzy o wszystkich pijaczkach, rozróbach itp, a tym samym nie jest w stanie od razu zareagować. I nie ma się czego wstydzić, kiedy "donosi się" na Policję, przecież policjanci od tego są przecież.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017187 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski