STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Jak powiadomić męża że będzie tatusiem?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szylka
Gość






PostWysłany: Nie, 24 Paź 2004 11:23:49    Temat postu: Jak powiadomić męża że będzie tatusiem? Odpowiedz z cytatem

??
Powrót do góry
Magda2978
Gość






PostWysłany: Nie, 24 Paź 2004 11:24:39    Temat postu: Re: Jak powiadomić męża że będzie tatusiem? Odpowiedz z cytatem

ja zrobilam tak, dwa dni po nie dostaniu miesiaczki, gdzies tak po poludniu poszlam zrobic siusiu, potem obbadalam piersi, bo sutki mialam bardzo wrazliwe i bolace, stwierdzilam ze nareszcie jestem w ciazy(planowanej od listopada 2003 roku a udalo sie w czerwcu tego roku), jak wyszlam z lazienki to powiedzialam mezowi ze ta miesiaczka to mi sie chyba tak tradycyjnie dwa dni nie spozni, tylko 9 miesiecy. Maz zaczol sie smiac i mowic ze sobie uroilam bo tak dlugo sie o bobaska staramy to mnie zdenerwowal i mu powiedzialam ze jestem w ciazy i koniec, kropka ja to wiem, bo oprocz nabrzmialych piersi( co mam zawsze przed okresem ) to mnie jeszcze sutki strasznie bola i wogole ja to wiem ze jestem. Podsmiewywal sie ze mnie, a po kolejnych dwoch dniach , to byla niedziela zrobilam test ciazowy dla niedowiarkow i podstawilam mu pod nos. Ale bylam dumna i blada. Wtedy to ja sie z niego smialam jak to sobie on uroil ze nie jestem. Zaczelismy sie smiac i powiedzial ze on tez to czul ze to nie takie normalne dwudniowe spoznienie. Zaczelam snuc plany kiedy bedzie porod i wyszlo mi w marcu. I tak sobie na glos pomyslalam ze moze by tak pierwszego marca ale by bylo fajnie(to urodziny meza), po miesiacu od mojego lekarza dowiedzialam sie ze termin mam na pierwszego marca hihihi. No i zeby dzici sie wczesniej ani pozniej na swiat nie chcialo przyjsc bo takie lanie spuszcze hihihihi.
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 25 Paź 2004 09:00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym tam nie mowil, po co chlopaka denerwowac. poczekaj az brzuch sie pojawi i sam sie zainteresuje Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 26 Paź 2004 11:55:24    Temat postu: Re: Jak powiadomić męża że będzie tatusiem? Odpowiedz z cytatem

Magda2978 napisał:
dwa dni po nie dostaniu miesiaczki, gdzies tak po poludniu poszlam zrobic siusiu, potem obbadalam piersi, bo sutki mialam bardzo wrazliwe i bolace, (...) bo oprocz nabrzmialych piersi( co mam zawsze przed okresem )


... o matko, nie tak obrazowo... myślałem, że zaczniesz jeszcze opisywać kolor poprzednich miesiączek... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
behemot
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Paź 2004 08:50:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos z polskiego mi swita... naturalizm i cos jeszcze Twisted Evil
Powrót do góry
cha
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Paź 2004 16:48:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie magda nie tak dosadnie, bo jeszce chlopaki nie beda chcieli... no wiesz...
Powrót do góry
plem
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Paź 2004 22:31:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde, o czym mi gadamy?? seks oralnt nie jest tak l\glodny jak ja ()
Powrót do góry
69
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Lis 2004 09:42:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiedzial plem co wiedzial... 69 Laughing
Powrót do góry
kabek
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 13:51:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może sms-em? Albo mailem? Albo po prostu, werbalnie - jestem w ciąży. Tylko nie przy obiedzie bo się jeszcze udławi.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 13:58:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe,a co myślicie o sprawdzonym patencie: malutkie buciki postawione na stoliku? Very Happy
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 14:08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomyślałbym, że partnerka znowu próbuje mnie ubierać i kupiła za małe buty Wink
a nie łatwiej zrobić ciasteczka z wróżbami i zapiec we wszystkich ksero USG Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 14:13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo zorganizować wieczorek filmowy i obejrzeć zapis z badania usg Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sro, 17 Sie 2005 16:31:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wracamy do tematu z brodą to dodam swoje 3 grosze Wink najlepiej NIC niemówic bo i po co stresować Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2005 07:29:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
jak wracamy do tematu z brodą to dodam swoje 3 grosze Wink najlepiej NIC niemówic bo i po co stresować Razz


Shocked hehhehe... uważaj, bo możesz stać się przyczyną zwiększenia dziury w budżecie spowodowanej zwiększającą się w zastraszającym tempie liczbą samotnych matek Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Sie 2005 18:45:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, trzebaby szybko kombinować jakieś badania biologiczne DNA, aby w miarę szybko wycofać się na z góry upatrzone pozycje. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018826 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski