STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Klonie może wiesz czemu strona Sparty jest tak długo w...
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolo




Dołączył: 01 Sie 2004
Posty: 12

PostWysłany: Nie, 24 Paź 2004 11:04:29    Temat postu: Klonie może wiesz czemu strona Sparty jest tak długo w... Odpowiedz z cytatem

przebudowiekiedy będzie działać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 24 Paź 2004 18:21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety tego nie wiem, wg zapwnien redaktora naczelnego powinna już być. Pozostaje nam czekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janosik
Gość






PostWysłany: Pon, 25 Paź 2004 15:16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem, że to tak długo trwa bo stronka ma być całkiem nowa dużo lepsza i w niczym nie podobna do tej poprzedniej a zrobienie takiej strony zajmuje troche czasu - tak słyszałem od kumpla.
Powrót do góry
biShop
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 01:27:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mija kolejny miesiąc a BKS sparta nie ma strony internetowej. skończyło się na wielkich zapowiedziach. a szkoda, bo wystarczyło moim zdaniem dać więcej swobody współpracując z klonkiem. a tak: zamienił stryjek siekierkę na kijek... no comment Razz
Powrót do góry
art
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 02:21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie spokojnie stronka bedzie na czas nim ruszy runda wiosenna strona na pewno bedzie gotowa Wink
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 08:42:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

art napisał:
Spokojnie spokojnie stronka bedzie na czas nim ruszy runda wiosenna strona na pewno bedzie gotowa Wink

art domyślam się, iż masz czynny wkład w budowę tej strony skoro podajesz takie zapewnienia. Trzymamy za słowo Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
biShop
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Lut 2005 09:12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja straciłem nadzieję
Powrót do góry
Art
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Lut 2005 16:31:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Krotom mądralo moge dawac takie zapewnienia bo znam osobiscie goscia, który bedzie sie nią zajmował i wiem na pewno, że strona będzie szybciej niz I-szy mecz ligowy Zapraszam cie również na forum przyrodnicze Nietoperzu (nie bede tu robił linek bo widze, ogladając tez inne tematy forum, że to Twoja specjalność tak samo jak i mądrowanie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 05 Lut 2005 21:28:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Art chyba Cię troche poniosło. Krotom jak i inni mogli już stracić cierpliwość, pierwsza data wpisu w tym temacie to 1 sierpnia 2004. Chyba nie ma co się bulwersować, strony nie ma pół roku i to jest fakt.
Rozmawiałem z Romanem (osoba, która odpowiada za stronę Sparty), faktycznie sprawy idą już w dobrym kierunku, strona pozostanie pod adresem Sparta.Brodnica.net a ja nie omieszkam powiadomić wsztskich na Brodnica.net.
A więc cierpliwości i troche szacunku dla siebie nawzajem.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 06 Lut 2005 10:04:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak długo działała strona? miesiąc-dwa? a potem nagle, nieoczekiwanie zniknęła. teraz będzie podobnie? zniknie tydzień po premierze? znowu będzie ładować się pół godziny? materiały reporterskie (rozmowy etc.) też nie były zbyt często aktualizowane. mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej. za przykład niech posłuży strona finishparkiet nowe miasto lubawskie polecam aktualności, newsy są na bieżąco Rolling Eyes więc nie ma co się oburzać arcie(a może raczej arturze) Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Art
Gość






PostWysłany: Nie, 06 Lut 2005 19:08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda nie wszytskie elementy na stronie były na bieząco aktualizowane i wiem dobrze jak to wygląda na stronie finishparkietu podejrzewam jednak ze nie wynikało to z lenistwa tylko z nieumiejetności obrabiania takiej strony ci co próbowali kiedys robic taką profesjonalną strone na pewno przyznaja że to ciężka sztuka i ktos kto dopiero zaczyna na pewno nie bedzie sobie lekko radził pewnie nawet sam Klon na poczatku nie był mistrzem w robieniu uaktualnien a jednak jego strona coraz bardziej sie rozwijała i z czasem mozna bardzo wiele opanowac (tu sugestia do Klona wydaje mi sie ale moge sie mylić, że w sierpniu to strona jeszcze chodziła a przestała funkcjonowac w październiku) ale trzeba przyznac że opisy meczów były bardzo profesjonalne i własne podsumowania "redaktora" Ro również no cóz poczekamy zobaczymy z tego co ja słyszałem z dobrze poinformoawnego źródła strona bedzie nim ruszy runda aha jeszcze jedno Satanie nie mam na imie artur. Pozdrawiam
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 10 Lut 2005 10:36:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam kilka rad (laika): od strony oczekuję przejrzystości i tego, że szybko się załaduje, wystarczą same "główki" piłkarzy np. a nie całe sylwetki (przy ich prezentacji), zdjęcia ważyły stanowczo za dużo... strona miała na pewno niezłą oglądalność, bo kibiców sparty nie brakuje, dlatego trzeba (kibice mają takie prawo) wymagać strony na odpowiednim poziomie... nikt nie oczekuje poziomu realu madryt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Lut 2005 14:31:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozgrywki juz niebawem a strony Sparty jak nie ma tak nie ma, wątpie aby ruszyla jeszcze przed 19 marca
Powrót do góry
Krystian K.
Gość






PostWysłany: Wto, 22 Lut 2005 19:26:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja również z niecierpliwością czekam na start www.Sparta.Brodnica.net, a na razie mam do Was pytanie: Czy znacie może strzelców bramek dla Sparty w meczu kontrolnym z Jeziorakiem Iława (6-2 (1-0)). Jeśli nie, to może chociaż dostanę nr tel do Pana trenera Jerzego Jastrzębowskiego, bądź któregoś z piłkarzy? Oczywiście proszę nie pisać tych informacji na forum, tylko prywatnie np. na e-mail. Z góry dzięki.

www.jeziorak-ilawa.pl
krysia@jeziorak-ilawa.pl
ZAPRASZAM
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 24 Lut 2005 21:57:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak na marginesie to od kogo zależy, aby ta strona wypaliła?? To jest prywatna inicjatywa, czy to ma związek z władzami klubu?? Bo tego nie wiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018047 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski