STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
DO KLONA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ADWOKAT DIABŁA
Gość






PostWysłany: Sob, 06 Sty 2007 18:45:00    Temat postu: DO KLONA Odpowiedz z cytatem

Klonek nie przekręcaj nie chodzi mi o wszystkich użytkowników tylko o tą drobno-myjeszczańsko-yntelygencko klike co to bez przerwy okupuje to forum pisząc do siebie prywatne bzdety często zapominając o danym temacie co jest bezczelne.
Ale jasne Ty lubisz mieć na smyczy takie pieski w stylu kurskiego co to każdego stekszczą zanim coś zdąży napisać.
Więc dalej Bądz ślepy na pewne sprawy bo nic się nie stało przywilej to przywilej nima rady na na układy.
Tomskiego to od razu spalcie na stosie i po waszym problemie szanowna tu pisząca komisjo śledcza ,nadmieniam że nie peniam.
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 06 Sty 2007 19:07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem komentować Twojego wpisu bo myślałem, że to jest pożegnanie i nie wrócisz do nas. Jeśli jednak zostałeś to chętnie podejmę dyskusję.
Przez długi czas byłem cierpliwy, sądziłem, że Tomski troszkę stonuje swoje wpisy. Nie reagowałem bo staram się jak najmniej ingerować. Nie mogę jednak pozostawić tego własnemu biegowi. Tomski zawsze pisał kontrowersyjnie, czasami bardzo mocno ale wnosił coś sensownego do dyskusji. W ostatnim czasie rozszalał się za mocno. Może właśnie dlatego, że nie reagowałem. Prześledź sobie jego wpisy, może będzie łatwiej nam się zrozumieć.

Tomski włącz się do dyskusji bo głupio tak pisać o Tobie bez Ciebie. Jeśli Adwokat jest Twoim oficjalnym obrońcą na tym forum to napisz Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sob, 06 Sty 2007 22:40:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokacie nie wypowiadaj sie w mojej obronie tak bedzie dla ciebie lepiej
Panie Klonie zrozumiałem Twoje przesłanie i zobacze co sie da zrobić by sie do niego ustosunkować,lecz jeżeli ktoś w jakiś sposób sprawi że Ja poczuje sie urażony,zniesmaczonylub wkurzony wypowiem sie w sposób jak najbardziej odpowiedni-oczywiście w Moim stylu i nie bacząc na konsekwencje


Temat postu jest "Do Klona" więc dajcie sobie spokój i nie wypisujcie tu na Mój temat
Pepe to z gazetą było nie miłe bo ja sie nie wypowiedam o Twojej matce i dobrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ADWOKAT DIABŁA
Gość






PostWysłany: Sob, 06 Sty 2007 23:06:55    Temat postu: DO KLONA Odpowiedz z cytatem

Nie jestem niczyim obrońcą,ale nie lubię tak sobie spiskuje za czyimiś plecami nic o nas bez nas.
Czy Ci kolesie co tak płaczą do Ciebie na temat Tomskiego nie mogli sami spróbować sprawy z Nim?
A nie jak trwoga to do Klona Boga, przecież to jest śmieszne. Rozumiem,
że czasem coś zaiskrzy między ludźmi ale to życie jeden jest taki drugi taki, a niektóre tematy są prowokowane przez tutejszych stałych "liczników" żeby tylko z kimś pojechać.
Tomski jest tylko ich odzwierciedleniem.
No ale przecież musi być jakaś ofiara, to jest właśnie polaka mentalność.
Ale po co ja to pisze i tak każdy się odwróci plecami.
A kto jest niewinny niech pierwszy ****** w Tomskiego kamieniem!
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 06 Sty 2007 23:44:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski cieszę się, że się jakoś dogadaliśmy. Mam nadzieję, że nie będę już musiał interweniować w Twojej sprawie. Jesteś tu na takich samych zasadach jak każdy inny użytkownik. Na forum, tak jak w każdym innym towarzystwie, obowiązują jakieś normy, które trzeba przyjąć żeby nie podpadać.
Wiesz dobrze, że jestem bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Wielokrotnie nazwałeś mnie "Głupem" i jakoś się tym nie przejąłem Smile Udało Ci się jednak sprowokować innych i stąd ten problem.
Zanim sprowokujesz kolejną kłótnie skontaktuj się ze mną. Wszystkie konflikty da się zawsze załagodzić.

Adwokata zapraszam do innych dyskusji. Tą sprawę uważam za zamkniętą. Tomski, mam nadzieję, nie będzie już Ciebie potrzebował. Poszukaj sobie nowego zleceniodawcy. Miło było Cię poznać. Smile
Poprawiłem trochę ortów w Twoim ostatnim wpisie, żeby poważny człowiek miał poważną i poprawną wypowiedź. Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 07 Sty 2007 00:58:50    Temat postu: Re: DO KLONA Odpowiedz z cytatem

ADWOKAT DIABŁA napisał:
(...)nie lubię tak sobie spiskuje za czyimiś plecami nic o nas bez nas.


Za czymiś plecami ? Człowieku to jest publiczne forum odwiedzane przez masę ludzi codziennie, również przez Tomskiego wiec nie rozumiem o co Ci chodzi...

ADWOKAT DIABŁA napisał:
Czy Ci kolesie co tak płaczą do Ciebie na temat Tomskiego nie mogli sami spróbować sprawy z Nim?


Mało to razy ludzie pisali na forum do Tomskiego, żeby się uspokoił ?

Tomski napisał:
(...)lecz jeżeli ktoś w jakiś sposób sprawi że Ja poczuje sie urażony(...)


Jeżeli Ty nie obrazisz nikogo pierwszy to nie sądzę aby ktoś bez powodu obrażał Ciebie.

Cieszę się, że podszedłeś do sprawy poważnie i mam nadzieję, że to co napisałeś będzie miało odzwierciedlenie w treści Twoich postów.

Pzdr Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Nie, 07 Sty 2007 20:13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdaje mi się że gniew tomskiego często brał się z tego jak juz poruszyliście że po prostu przedstawiacie dany temat a po 3-4 postach zaczyna zbiegac on na całkiem inny tor. Śledząc forum wnioskuję że naprawdę staje się ono komunikatorem który porusza ,,pierdoły". Z mojej wiedzy Forum jest czymś w rodzaju pozostawienia swojej opinii wypowiedzi na dany temat a nie tworzenia rozmowy poprzez odsyłania postów co 1min. (do tego raczej służą komunikatory i czaty). Nie znam rozmiarów domeny brodnickiego forum ale nie róbmy z niego ,,śmietnika" . A wracajc do Tomskiego może i jest on kontrowersyjny ale tak jak napisał Klon wniósł on coś nowego do tego forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 07 Sty 2007 20:45:23    Temat postu: Re: DO KLONA Odpowiedz z cytatem

Adwokat Diabła napisał:
Nie chcę mi się już czytać postów "mądrusi" typu krotom,iwan czy jakiś jadzik. Nie bądżmy dziećmi.

to nie czytaj, czy ktos cie zmusza?? sorry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 07 Sty 2007 22:31:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik spokojnie, trzymaj nerwy na wodzy i się tak nie irytuj Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 08:23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Jadzik spokojnie, trzymaj nerwy na wodzy i się tak nie irytuj Wink

i tak bylem chyba z najspokojnijszy z osob ktore wypowiedzialy sie w tym temacie. tyle na tyle, zeby nikt nie napisal ze niepotrzebnie jeszcze cos jatrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 11:35:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KLONIE, wszyscy cię o coś proszą to i ja poproszę! Smile

Zrób coś z tymi prywatnymi ogłoszeniami na forum , w kafejce to jeszcze w kafejce no ale dziś patrze a pytanie czy ktoś ma mieszkanie na sprzedaż? znajduje się w SPORCIE to już jest przykre.
Może najłatwiej zapanować nad tym by było poprostu stworzyć nowy topik na forum "ogłoszenia" i każdy by mógł tam spokojnie je umieszczać wiedząc że zostaną odczytane przez forumowiczów Very Happy

z poważaniem Pepe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 13:08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pchli targ i tyle, raz tak napisalem to sie wiele osob mocno oburzylo. ale swoje zdanie podtrzymuje. e-komis jest od tego, lokalne gazety, kablowkii inne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 13:23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik: ale widzisz że i tak umieszczane są tu takie i inne oferty więc żeby nie zaśmiecało to tematów forum zrobić specjalny topik i będzie spokuj, będziesz miał ochote to wejdziesz w niego nie to nie, a problemem zrobienie takiego topiku to raczej nie będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 14:42:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

topic nic nie da, znajac zycie ludzie sami zaczna byle gdzie oferty wypisywac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 14:58:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie, utworzenie osobnego dzialu dla ogloszen, mogloby nie przyniesc planowanego skutku.

Zanim utworzycie jakis temat, najpierw zastanowcie sie, ktory dzial bedzie ku temu najodpowiedniejszy. Nie wklejajcie byle gdzie, bo to istotnie wprowadza na forum balagan.

Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024666 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski