STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
FORUM

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Pon, 18 Paź 2004 18:03:40    Temat postu: FORUM Odpowiedz z cytatem

FORUM:CZY JA UMIERAM?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
formatiert
Gość






PostWysłany: Sro, 20 Paź 2004 10:36:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, forum, nie umiera. wystarczy spojrzec na liczbe wyswietlen przy tematach. ludzie czytaja, ale chyba boja sie wpisywac Cool
Powrót do góry
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Sro, 20 Paź 2004 14:45:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie tylko czytaja ?Wieci dlaczego sie boja ? Boja sie poprostu byc niezalezni , wola zeby ktos inny podejmowal za nich decyzje .Ktos gdzies napisal "marazm" niestety to jest prawda wszyscy podchodza do wszystkiego obojetnie .JEZELI WIDZISZ LEZACEGO NA ULICY TO NIE PODEJDZIESZ I NIE ZAPYTASZ SIE CO MU SIE STALO TYLKO GO JESZCZE KOPNIESZ . Tak samo jest z tym forum ludzie przechoda obojetnie i nie zostawiaja sladu . Zapytam sie DLACZEGO?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 20 Paź 2004 16:22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadam na pytanie główne: NIE LIKWIDOWAĆ FORUM !


szlanga5 trochę wyżej napisał:
Wieci dlaczego sie boja ? Boja sie poprostu byc niezalezni , wola zeby ktos inny podejmowal za nich decyzje


Może tak być ale... jakby nieco zmienić działy forum ? Inne tytuły... tylko kurcze jakie ? Ktoś ma pomysły ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Sro, 20 Paź 2004 17:44:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BIEDA MAJSTER ales ty wymyslil czytaj uwaznie to co ja pisze okularniku .Po co zmieniac dzialy forum jak mozna podac tylko nowy temat co nie myslisz czasem zuc cos na ruszt FORUM albo tak ci dowale ze spadniesz z kreconego krzeselka a zebami zaryjesz w kibord A JAK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
formatiert
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Paź 2004 08:47:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak: zmienic tytuly? - nadaja je internauci, esteta sie kurde znalazl Evil or Very Mad
Powrót do góry
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Czw, 21 Paź 2004 09:52:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zebys zmienil sobie nik bo jesli wszyscy sobie dobiora takie BIEDNE niki to bedziemy biedni na tym FORUM .A JAK[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Paź 2004 21:50:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nick to "element" piosenki zespołu "Wolna Grupa Bukowina" - Majster bieda. Jakoś ten bohater przypadł mi do gustu... Był kiedyś taki zespół z liderem Wojtkiem Belonem. Możliwe, że nie słyszałeś o nim bo to daaawno było...

P.S. Do niektórych forumowiczów: prosiłbym o staranne pisanie po polsku, bez literówek, bo naprawdę doczytać się nie sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Pią, 22 Paź 2004 20:51:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te Bieda moja klawiatura ni posiada samoglosek tak jak twoja .A jak nie potrafisz czytac to do szkoly .Pisze tak jak pamietam ale jak chcesz to moge zaczac pisac po norwesku a wtrdy to szatan ci nie pomoze (sory SATAN) .A JAK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 22 Paź 2004 20:58:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ta moja uwaga o pisaniu nie była do Ciebie ale... przypomnieć nie zaszkodzi nikomu Smile

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Pią, 22 Paź 2004 21:35:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sie teraz na Ciebie .....jestem zly to miala byc batalia na slowa a nie na uprzejmosci SIE KURDE NIE UMISZ ZACHOWAC TO DO KURNIKA GESI PASC A NIE PRZED KIBORDEM SIADASZ ISE MUSLISZ CO KCESZ .Nie po to se internat zakladalem i to jeszcze glupi (internet) ze nie moge wszystkiego to jeszcze patrze jak strona FORUM umiera ,jak sie nie zmobilizujecie do Brodnicy przyjade i golymi rekoma wam nawciskam.A JAK
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 25 Paź 2004 08:43:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czuje sie niejako wywolany do odpowiedzi.
szanowna biedo, nikt nie uzywa tu sformulowan jak na eltronikowym dc++: tom osobom, niechce, odemnie, zaczol.
uproszczenie przez nieuzywanie polskich liter - znane i zapoczatkowane przez sms - przyjelo sie i nic na to nie poradzisz. jezeli chcesz pisac z polskimi literami to prosze bardzo, ale internauci potrafia czytac juz bez polskich znakow.
w dobie kiedy pozdro i nara są w slowniku nic juz mnie nie dziwi. tym bardzieje Ciebie nie powinno...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 09 Gru 2004 11:50:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
[...]internauci potrafia czytac juz bez polskich znakow.
w dobie kiedy pozdro i nara są w slowniku nic juz mnie nie dziwi. tym bardzieje Ciebie nie powinno...

nie mniej jednak wciąż wszystkich obowiązuje "Ustawa o języku polskim" (a tym samym jego ochronie)
Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015717 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski