STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kontrole komputerów w brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
trivento




Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 116

PostWysłany: Pią, 27 Kwi 2007 09:07:24    Temat postu: kontrole komputerów w brodnicy Odpowiedz z cytatem

JESTEM CIEKAWY CO SADZICIE NA TEMAT DZISIEJSZEGO ARTYKUłU Z CZASU BRODNICY Question I CO SąDZICIE O KONTROLACH KOMPóW W PRYWATNYCH DOMACH Question NO I JESZCZE JEDNO CZY NIE TRZEBA REZYGNOWAC Z USłUG NASZYCH KABLóWEK SKORO UDOSTEPNIAJA NASZE DANE DO TYCH KONTROLI SKORO JEST USTAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pią, 27 Kwi 2007 12:53:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dorka




Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 198
Skąd: oj daleko

PostWysłany: Pią, 27 Kwi 2007 13:33:42    Temat postu: Re: kontrole komputerów w brodnicy Odpowiedz z cytatem

trivento napisał:
JESTEM CIEKAWY CO SADZICIE NA TEMAT DZISIEJSZEGO ARTYKUłU Z CZASU BRODNICY Question I CO SąDZICIE O KONTROLACH KOMPóW W PRYWATNYCH DOMACH Question NO I JESZCZE JEDNO CZY NIE TRZEBA REZYGNOWAC Z USłUG NASZYCH KABLóWEK SKORO UDOSTEPNIAJA NASZE DANE DO TYCH KONTROLI SKORO JEST USTAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH Question


Caly swiat ma jakies tam pirackie programy ,ale w Brodnicy scigaja............ A moze by tak ktos patrol postawil jak na polnej drodze ,gdzie chodza dzieci, jezdza panowie z Wawy 100km/h .Ta jazda jest niebezpieczna a ile wiem to komputerem jeszcze nikt nikogo nie zabil.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 27 Kwi 2007 13:40:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale o co się oburzacie? kradniecie, to bujcie się! ktoś się trudzi nad pisaniem programu, jego opracowaniem i normalne, że żąda zapłaty za swoją robotę.

poza tym nikt płotek nie będzie łowił. chodzi o hurtowników, co łącza już im się przegrzewają od ściąganych plików. wiadomo, że jak ktoś ma share 300 gb, to raczej trudno, żeby to były same mp3...

a ścigają wszędzie, co chwila spływają doniesienia o zatrzymaniach w sprawie nielegalnych programów. poczytajcie o tym w necie. raz olsztyn, raz wrocław, raz brodnica...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Payne




Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 171
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią, 27 Kwi 2007 14:26:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
kradniecie, to bujcie się..

Cha! Mam Cię, poza tym popieram przedmówcę Cool

Mam kilka uwag do artykułu:
Cytat:
Wtedy każdy właściciel komputera musi wykazać, że np. jego Windows jest legalny

W polskim systemie prawnym istnieje reguła tzw. "domniemania niewinności". Ja nie muszę udowadniać, że nie jestem wielbłądem. To mi należy udowodnić, że popełniłem przestępstwo. IMHO naczelnik zagalopował się.
Cytat:
także udostępnia do ściągania tego lub innych filmów, które ma na twardym dysku przez innych użytkowników sieci

W Polskim prawie istnieje rozróżnienie między programem (który w jego myśl jest rzeczą tak samo jak samochód czy radio), a filmem czy muzyką w mp3. O ile więc udostępnianie programu jest przestępstwem w każdym przypadku, to już z udostępnianiem muzyki jest inna sprawa. Legalnym jest udostępnianie bliskim znajomym, rodzinie. Udostępnianie zaś osobom postronnym (co czyni się najczęściej przez p2p) jest nielegalne, ale nie jest przestępstwem! Nielegalne jest jedynie w myśl Ustawy o Prawach Autorskich, a nie w myśl Kodeksu Karnego. Czyli w praktyce Policja nie ma nic do tego czy udostępniamy mp3. Oskarżyć może nas jedynie ZAiKS ale z powództwa cywilnego (grozi nam grzywna)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbig




Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 28 Kwi 2007 05:42:03    Temat postu: Re: kontrole komputerów w brodnicy Odpowiedz z cytatem

trivento napisał:
JESTEM CIEKAWY CO SADZICIE NA TEMAT DZISIEJSZEGO ARTYKUłU Z CZASU BRODNICY Question I CO SąDZICIE O KONTROLACH KOMPóW W PRYWATNYCH DOMACH Question NO I JESZCZE JEDNO CZY NIE TRZEBA REZYGNOWAC Z USłUG NASZYCH KABLóWEK SKORO UDOSTEPNIAJA NASZE DANE DO TYCH KONTROLI SKORO JEST USTAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH Question


Pretensje miej do ustawodawcy, jest tam zapis, że operator jest zobligowany do trzymania listy Twoich połączeń. Treści co prawda nie logują, nie byliby tak naprawdę w stanie (zbyt duża ilość danych do zarchiwizowania). Zamiast więc polować na czarownice poszperaj sobie w google'u na temat logowania połączeń przez administratorów.sieci. Polecam też archiwa usenetu pl.comp.sieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trivento




Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 116

PostWysłany: Sob, 28 Kwi 2007 08:36:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to był mój 1 temat na forum dziękuje za wypowiedzi i licze na wiecej . życze miłego długiego weekendu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michuczy




Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 47

PostWysłany: Nie, 06 Maj 2007 20:15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
ale o co się oburzacie? kradniecie, to bujcie się! ktoś się trudzi nad pisaniem programu, jego opracowaniem i normalne, że żąda zapłaty za swoją robotę.

poza tym nikt płotek nie będzie łowił. chodzi o hurtowników, co łącza już im się przegrzewają od ściąganych plików. wiadomo, że jak ktoś ma share 300 gb, to raczej trudno, żeby to były same mp3...

a ścigają wszędzie, co chwila spływają doniesienia o zatrzymaniach w sprawie nielegalnych programów. poczytajcie o tym w necie. raz olsztyn, raz wrocław, raz brodnica...



No chłopie chyba powinieneś zmienić z SATAN na Aniołek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018248 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski