STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
ZEPSUTY ZEGAR NA RATUSZU :(
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 18 Paź 2004 01:43:27    Temat postu: ZEPSUTY ZEGAR NA RATUSZU :( Odpowiedz z cytatem

No tak czekam i czekam a dni mijają i nic... może nikt z możnych i władnych rozpoczęcia naprawy tego nie widzi ?... nie wiem... wiem jedno - od wieeelu dni zegar na centralnym miejscu Brodnicy, bo na Rynku, pokazuje głupoty. Przynajmniej na tarczy widocznej od strony studni. Może by to ktoś w końcu naprawił co ? Bo to normalnie żenada jest, żeby tyle czasu główny zegar Miasta był uszkodzony.

No... to wygarnąłem... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Czw, 21 Paź 2004 15:15:51    Temat postu: Re: ZEPSUTY ZEGAR NA RATUSZU Odpowiedz z cytatem

no fakt zegram w naszym miescie....jak zwykle nasze wladze o niczym nie mysle...a co ich opchodzi jakies zegar..martwia sie o swoje stolki tylko...a mieszkancow maja gdzies..w sumie to mozna sie po mylic patrzac na ten zegar..idac na przyklad po paru glebszych Very Happy
Powrót do góry
Turysta
Gość






PostWysłany: Sro, 27 Paź 2004 23:23:06    Temat postu: Stary zegar na ratuszu-OJ! Odpowiedz z cytatem

:evil: Mozni i wladni waszego miasta nosza ROLEX-y i jezdza autami-ktory z nich ma czas poatrzec na ratusz?Gnaja za kasiorem i z przybitym stolkiem-a wy,ludkowie,sami se sciepe zrobta i naprawta ten gruchot na ratuszu-ot co!
-------------------------------------------------------------------------------
"czasy sie zmieniaja,ale panujacy zawsze ci sami"-hehe :cry:
Powrót do góry
behemot
Gość






PostWysłany: Wto, 09 Lis 2004 23:39:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem na co miasto lozy flote za regulowanie zegara, torunska firma nie radzi sobie... Twisted Evil
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2004 20:16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczęśliwi czasu nie mierzą! Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 12 Lis 2004 10:32:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale turysci mierza Laughing
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 12 Lis 2004 11:50:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie mają zegarków?Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 15 Lis 2004 10:08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wszyscy (to ci co nie byli „przyjmowani" Wink )
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 17:41:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na rynku pełno zegarmistrzów mozna się zaopatrzyć!Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 20:12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego mamy godzic sie na tandete Question w poznaniu, toruniu, gdansku - takie rzeczy naprawiane sa szybko, bo przy koziolkach i koperniku czas musi biec w swoja strone Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
chiniol
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 22:35:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam ten zegar gdzies.......najlepiej w d..... mam zegarek i komorke wiec na wiele sposobow moge patrzec ktora jest godzina....i co ja nim bede sie przejmowal...od tego sa nasze wladze.....
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 23:50:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś właśnie mija miesiąc jak napisałem ten temat o zegarze. Nic się nie zmieniło... a ile wcześniej był ten zegar zepsuty ?... Brak mi już słów na tempo prac naprawczych. Przez ten czas to można nawet byłoby ręcznie dorobić jakąś część jeśli to jest część mechaniczna. A według tego co było napisane w "Czasie Brodnicy" uszkodzona jest jakaś zabytkowa część mechaniczna.

Chiniol, aleś Ty mądry ! Gratuluję ! "...mam zegarek i komórkę to mnie zegar na ratuszu nie obchodzi..." Klasyczna postawa "tumiwisizmu". Nie czujesz żadnego powiązania z tą ziemią, historią i wogóle miastem ? Jasne, że to sprawa władz ale jak się za bardzo nie starają to chyba należy coś robić, chociażby pisać posty na forum nie ? Najlepiej - "To nie moje to niech się nawet zawali." Jak niektórzy tak podchodzą do własnej, chociażby takiej małej jak Brodnica, ojczyzny to dzięki...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość







PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 01:54:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak pisali w „pomorskiej" miasto powinno zadac odszkodowania, nie sadzicie Exclamation
Powrót do góry
Martusia
Gość






PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 23:50:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh z tym zegarem to jakas katastrofa... gdy ide przez rynek patrze na zegar a tam...godzina 12:00..i tak jest caly czas ..wciaż jest tasama godzina... Exclamation poprostu brak mi słów..moze nasz kochany burmistrz cos z tym zrobi...wreszcie zegar znajdujacy sie naratuszu powiien dzialac!!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 20 Lis 2004 10:24:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

burmistrz nic nie moze, bo zegar naprawia torunska firma chyba metrom. firma ma napiety gryplan wiec zegar rdzewieje i czeka...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016015 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski