STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Euro 2012 w Polsce !
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2007 12:08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mr. Green napisał:
(...)qwa..co ja tu jeszcze robie Mr. Green

nie wiem stary, ale probuje zrozumiec Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urban




Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2007 12:24:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tam sie nie ciesze z otrzymania organizacji bo teraz nasz "skorumpowany cesarz" PZPN zostanie i będzie wielbiony pod niebiosa...a jak na moje to powinien w pierdlu siedzieć za to co zrobił z polską piłką
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna




Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 126

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2007 19:02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Euro 2012 - pierwsze euro, które się nie odbędzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2007 20:38:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moglibyśmy powiedzieć "Nie dziękujemy" Question Bo jak już ktoś wspomniał naszego państwa nie stać na taką impreze wiec po co to nam Question Polacy jak zwykle odpadną w pierwszej rundzie(czego im życze z całego serca)i co potem Question jak zwykle bedziemy sie tylko przyglądać jak Turcy czy ukraińcy fikają na naszych boiskach .Nasz kraj jest biedny ludzie są biedni ale ci idioci podniecający sie piłką wogóle o tym nie pomyśleli zamiast wydać tą kase co pójdzie na stadiony i przygotowania ME na służbe zdrowia,na podwyżki wynagrodzeń,na naprawe dróg nie tylko tych "ważniejszych" ale tych powiatowych czy innych
a pozatym co z tymi ludzmi którzy nie lubia pilki czy muszą oni płacić za coś czego nie potrzebują szkoda słow na to całe Euro1012 wiem tylko ze To państwo aż sie prosi o to by z niego wyjechać raz na zawsze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 20 Kwi 2007 21:18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarzyna napisał:
Euro 2012 - pierwsze euro, które się nie odbędzie.


optymistko obys nie dozyla Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urban




Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 18

PostWysłany: Sob, 21 Kwi 2007 08:29:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam propozycje co do maskotki na Euro 2012, może niech maskotką zostanie "Irasiad" tylko jeszcze nie mam pomysłu jak ona mogła by wygląda Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Sob, 21 Kwi 2007 11:16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie jak owczarek niemiecki ... a na maskotke można by było dać kaczuszke taką żółtą. Tomski ! masz racje ja też nie lubie piłki nożnej ale akurat euro wypromuje nasz kraj i myśle że będziemy do przodu nawet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Sob, 21 Kwi 2007 20:56:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam tez nie lubie piłki noznej i tylko z tego zamieszania powstaną wielkie korki w miastach i tak już zatłoczonych. ciekawe co jeszcze na przełomie kilku lat nam dadzą czego nie chcemy... ( zapewne Euro i 100% podwyżki w sklepach a pensja bez zmian) ,,I tak całe życie z debilami"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wajsik




Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 11
Skąd: Brodnica/Welwyn Garden City [UK]

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 00:37:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:

...zamiast wydać tą kase co pójdzie na stadiony i przygotowania ME na służbe zdrowia,na podwyżki wynagrodzeń,na naprawe dróg nie tylko tych "ważniejszych" ale tych powiatowych czy innych


Myślę ze dzięki Euro2012 ta kasa zostanie znaczniej lepiej spożytkowana niż jest to robione przez ostatnie dekady... Powstaną (w końcu!) autostrady, może dzięki remontom tras kolejowych nie trzeba będzie jechać do Zakopanego 14 godzin tylko powiedzmy 5. Doczekamy się też stadionu Narodowego, którego w XXI wstyd nie mieć. Korzyści jest bardzo dużo, problem w tym by uporać się z prawem, administracją, wykupem potrzebnych gruntów jak najszybciej i od razu zabrać się do roboty.
Nie można też zapominać o rozwoju tej najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie. Dla mnie cudem są i tak niezłe ostatnimi czasy występy Polaków, cudem kiedy spojrzy sie jakie stadiony czy boiska treningowe posiadamy...

Dziś po prostu cieszmy się z tego sukcesu ! A osądzajmy za 5 lat. Wierzę damy damy radę i trzymam za to kciuki.

Tomski napisał:
Polacy jak zwykle odpadną w pierwszej rundzie(czego im życze z całego serca)


Duży plus, jednego mniej w walce o bilety na Mistrzostwa Very Happy A tak na serio współczuję... Choć w kraju nie jest dobrze (sam z niego wyemigrowałem) to jestem dumny, że jestem Polakiem Exclamation I każdy sukces, nieważne czy ogólnonarodowy czy jednostkowy cieszy mnie jednakowo.
Amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 06:54:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego nikt nie wspomina o tym jak mistrzostwa dźwignęły gospodarkę np. portugalii? efekty jednorocznych mistrzostw skonsumują wszyscy, bo za pośrednictwem imprezy podniosą się najważniejsze wskaźniki ekonomiczne.

nie podoba mi się natomiast zbytnie zaangażowanie polityków. "po cholerę" tam oni - parafrazując janka tomaszewskiego, najsłynniejszego krytykanta piłkarskiego.

a teraz premier i cała świta uśmiecha się promiennie. aż mnie **** blady strzela jak to widzę. już gosiu zaciera ręce na zastępcę szefa komitetu organizacyjnego.

to także okazja na wydźwignięcie polskiej piłki z uścisku korupcji i marazmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 12:27:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski! a co ty byś zaproponował dla rozwoju Polski, bo jesteś jak taka stara "baba" wiecznie marudząca i wiecznie jej się coś nie podoba, dobrze czegoś nie zapoznasz ale to już jest do d**y, to jest bezsensu itd, itp

Co do tego że Polska jest zabiedna na taką imprezeę - to - taka impreza jest szansą na wzbogacenie się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 14:10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

organizator otrzyma 40 mld euro na przygotowania, a wg szacunków impreza pochłonie 500 mld złotych (koszty pl+ukraina). 500/4 (cztery złote to jeden euro) = ~125 mld euro.
do tego dotacje unijne na drogi itp, itd - nie będzie źle
więcej w rzeczpospolitej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 14:16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:

do tego dotacje unijne na drogi

a że w wykorzystwaniu dotacji jesteśmy prze-fantastyczni to uefa już szykuje rezerwowego organizatora Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 18:46:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jarze czemu sie tak podniecacie z tej wygranej - przeciez 2012 euro to raptem ok. 8000 zł Rolling Eyes Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Pon, 23 Kwi 2007 20:46:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie podniesie się gospodarka podniosa mi plany bo ile tego wszyscy skonsumują a wypłata nadal taka sama Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.047143 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski