STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Katalog WWW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 05 Paź 2004 09:08:25    Temat postu: Katalog WWW Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś czasem klika w odnośniki do stron umieszczonych w Katalogu WWW ? Tam kupa stron nie istnieje... Ostatnio dodany np.: czarnecki - nie działa ! MKS Brodnica.friko - nie ma jej na serwerze Friko ! No właściwie to te dwie... Ale za to jak "sto lat" temu zgłosiłem do dodania stronę to do dziś jej nie ma i również niedawno stronkę WTZ Brodnica - też nie dodane. Osobiście to aż tak bardzo mi nie zależy aby figurować w tym Katalogu ale jak już jest to niech to działa sensownie. Jeśli istnieje jakaś weryfikacja co do jakości lub zawartości stron to please o napisanie o tym.

Co do portalu to dla mnie super Smile dzięki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Paź 2004 00:43:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OOOOO !!! Już coś drgnęło Smile TNX Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Sro, 06 Paź 2004 18:00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety to jest gruba prawda ze moge znalesc duzo www nie majacych nic w zanadzu .Wiele razy odbijalem sie od sciany ze szkla. CZY MOZNA COS Z TYM ZROBIC? Jeszcze mam pytanie do KLONA GRUPY dlaczego nie moge podac swojego prawdziwego E-POST tylko musialem otwierac skrzynke w O2
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 06 Paź 2004 23:01:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katalog www ma promować tylko strony z naszego powiatu dlatego jest taki jaki jest a za jakość i funkcjonowanie zamieszczonych stron ja nie odpowiadam Smile.
Jeśli chodzi o konto e-mail to prawdopodobnie skrypt nie przyjmuje adresów z "-", poszukam tego w wolnej chwili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 22 Lis 2005 11:30:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
Katalog www ma promować tylko strony z naszego powiatu[...]
ufff, no to się moja strona o brodnickich bocianach załapała Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 21:15:33    Temat postu: Re: Katalog WWW Odpowiedz z cytatem

MajsterBieda napisał:
Czy ktoś czasem klika w odnośniki do stron umieszczonych w Katalogu WWW ? Tam kupa stron nie istnieje... Ostatnio dodany np.: czarnecki - nie działa ! MKS Brodnica.friko - nie ma jej na serwerze Friko ! No właściwie to te dwie... Ale za to jak "sto lat" temu zgłosiłem do dodania stronę to do dziś jej nie ma i również niedawno stronkę WTZ Brodnica - też nie dodane. Osobiście to aż tak bardzo mi nie zależy aby figurować w tym Katalogu ale jak już jest to niech to działa sensownie. Jeśli istnieje jakaś weryfikacja co do jakości lub zawartości stron to please o napisanie o tym.

Co do portalu to dla mnie super Smile dzięki Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02071 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski