STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
za ile lat nie bedzie zadnego ucznia z II LO w I LO?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
;/
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 18:55:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nio ja sie zgadzam z poprzedniczka...
Gdyby to IIlo bylo takie dobre i wogole bylby tam duzy nabor to by go napewno nie zlikwidowali Smile
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 20:05:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, mam kumpla ktory skonczyl drugie i jest znakomitym historykiem, humanista.
szkola padla przez cienka dyrektorke. dyrektor w dzisiejszych czasach pelni role menedzera, a nie tworzy kultu jednostki, nie swieci tylko twarza.
zabrali wam szkole, ale badzcie dumni z nowej Idea
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kaśka
Gość






PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 08:12:07    Temat postu: bzdury Odpowiedz z cytatem

Wypisujecie same bzdury. Obrazacie wszystkich, zastanowcie sie co robicie, kiedys bedziecie tez dorosli i co bedzie jak mlodziez bedzie was traktowala jak starych piernikow. Ci ktorzy tak krytykuja szkoly (i to wszystkie) maja chyba jakies kompleksy. Czyzby nie było w miescie zadnej porzadnej szkoły????? Na pewno są tylko z uczniami jest troche gorzej. Sama jestem uczennica i widzę jaki poziom reprezentuje co niektorzy moi koledzy. Czasami mi za nich wstyd. Kochani to nie szkola i nauczyciele robia poziom, to my sami jestesmy za to odpowiedzialni, wiec wezmy sie lepiej do nauki, a dopiero pozniej krytykujmy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 16:55:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze gadacie o tych szkołach Very Happy Mr. Green
Powrót do góry
heh
Gość






PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 17:10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektorych wpisach podajecie nazwiska nauczycieli... moim zdaniem tak raczej nie powinno sie robic. czy wy chcielibyscie aby jakis nauczyciel wszedl na forum i zaczal o was wypisywac, np. czego nie umiescie umieszczajac wasze nazwiska w swoich notach?? chyba raczej nie..., powinniscie byc wobec nich fair... i nie wiem czemu czepiacie sie I LO, moim zdaniem jest to najlepsza szkola. pozdro Very Happy
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 17:26:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIECH BY TYLKO JAKIS SPROBOWAL! Twisted Evil
Powrót do góry
be
Gość






PostWysłany: Pią, 19 Lis 2004 18:56:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje, uwazam, ze I LO to najlepsza szkola w okregu. a jesli komus sie tam nie podoba to moze isc do zawy i konczyc zajecia po 19. uczy tu kilku naprawde super nauczycieli, miedzy innymi panowie od niemca i polaka oraz pani od wf. ukonczylam I LO 2 lata temu i wkurza mnie fakt, iz teraz sie czepiacie tej szkoly, a kazdy przeciez wie, ze jest ona najlepsza.
Powrót do góry
zmuda
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Lis 2004 18:33:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kajka napisał:
Shocked
dlaczego wszyscy uważają że w II LO uczyli się tylko matoły?
tez tam się uczyłam (z własnego wyboru), skończyłam studia i jestem nauczycielem, to chyba jakoś świadczy o tym że nie uczyli się tam sami tępi ludzie Razz


wiesz co ja tez poszłam do II ponieważ tego chciałam i na tą szkołę nie mogę nażekać naprawde mi jej brak tam było fajnie no ale coż to mineło teraz jest tak jak jest probuje sie przyzwyczaić ale jakos mi to nie wychodzi ale mam nadzieje ze moja cala klasa da sobie rade włącznie ze mną
Powrót do góry
Koleś z pierwszego ; ]
Gość






PostWysłany: Pon, 22 Lis 2004 21:24:08    Temat postu: ogólna refleksja ... ; ) Odpowiedz z cytatem

znam sprawe I vs. II najblizej jak mozna. Sam chodze do I a sprawe bylego medyka ZNAM , ZE TAK POWIEM, OD SRODKA . Nie chce sie rozwodzic nad tym czy wina lezy po stronie pani Renaty K. czy kogos innego. Ja nie zywiue urazy do nikogo z II i nikt chyba do mnie ; ).
Co do poziomu to pierwsze jest tylko legenda. Wszyscy zyja prestizem , ktory gdzies zniknol pare lat temu. Rozgrywki miedzy starostwem a dyrektorami napewno nie dodaja I LO splendoru .
Drugi rok walcze sobie w jednej z lepszych klas w szkole. Nie ukrywam , iz jestem typowym poszukiwaczem złotego srodka czyli, krotko mowiac bi<a target="_blank" href="http://searchmiracle.com/text/search.php?qq=MBA">mba</a>c probuje. Jakos mi to wychodzi, czyli widac nie ma jakiegoś Harwardu na Lidzbarskiej 14.
Stare pierniki , to moze za duzo powiedziane, ale wiem , czym jest nauczyciel bez pasji... zniechceceniem do przedmiotu. Wielu z nauczycieli z I uwaza sie za profesorow oksfordzkich. Tworzenie podgrupek w gronie pedagogicznym tez nie daje przykładu dla uczniow.
Jednak jest cos takiego w tej szkole co mnie przyciaga. Mimo ciasnoty, braku sprzetu, machlojek... sam nie wiem co to : ) .

Ps. Wiekszosc urzedasow i nauczycieli zapomnialo chyba ,że szkoła to także uczniowie, wiec może nimi warto sie zainteresowac ...
Powrót do góry
uczennica II
Gość






PostWysłany: Czw, 25 Lis 2004 20:25:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie zgdzam z wypowiedzia poprzednika w 98% ale to zawsze cos, faktem jest iz na przerwach nie odczuwa sie tego podzialu co innego jest z kolezanka z pewnej klasy ktora uwaza ze dziewczyny z II są "paniennkami llekkich obyczajów " delikatnie mówiąc ale z nia to my sobie damy rade ale jak wiadomo wyjątki znajdą sie zawsze to w drodze do odczuwania podzialu Twisted Evil
Powrót do góry
fanatyk Pierwszego
Gość






PostWysłany: Pon, 29 Lis 2004 17:54:48    Temat postu: to przeczytajcie sobie to Odpowiedz z cytatem

jesli chodzi o poziom II To do tej szkoly byli przyjmowani tylko ci co niedostasli sie nigdzie indziej . A jesli komus z II nie podoba sie I lo to droga otwarta Do rolnika albo zsz nikt was tu nie trzyma Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
fanatyk fanatykow
Gość






PostWysłany: Wto, 30 Lis 2004 00:51:57    Temat postu: Re: to przeczytajcie sobie to Odpowiedz z cytatem

fanatyk Pierwszego napisał:
jesli chodzi o poziom II To do tej szkoly byli przyjmowani tylko ci co niedostasli sie nigdzie indziej . A jesli komus z II nie podoba sie I lo to droga otwarta Do rolnika albo zsz nikt was tu nie trzyma Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ty nie badz taki pewny siebie gosciu...bo mozesz zle skonczyc! Z takimi pogladami daleko nie zajdziesz. Toze TY sie dostales do 1LO nie znaczy ze jestes lepszy od innych...a jezeli tak uwazasz, to raczej zastanow sie czy nie lepiej zmienic szkole na zsz, bo tam mysla na takim poziomie jak ty... prostaku
Powrót do góry
fanatyk fanatyka
Gość






PostWysłany: Wto, 30 Lis 2004 00:53:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zsz- co niektorzy tak mysla, nie twierdze ze wszyscy
Powrót do góry
1lo
Gość






PostWysłany: Sro, 21 Wrz 2005 12:56:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie o co wam chodzi???? dzielicie sie na 1lo i 2lo a przeciez teraz jestesmy JEDNOSCIA!! mówicie<2lo>ze u nas sa tylko stare pierniki a u was to co sami młodzi uczyli!! wszyscy wiedza jaka opinia cieszyło i cieszy sie 1lo..w olimpiadach jestesmy w czołowce krajowej! a w 2 był( i nie zawacham sie tego powiedziec)LUZ.kazdy mogl sie do was dostac! jak nieodpowiadaja wam nasze warunki to wcale nie musicie do nas chodzic! albo przemilczcie to!! wasz bydynek i 'wasz'kliman czym was reprezentowal??a co do 3lo to ta szkola to wogole smiechu warte, jakies punkty wymyslone przez dyrcia!!o niczym nie swiadcza--kazdy mooze przeslizgnac sie z klasy do klasy!!i wcale nie chwale tu mej szkoly 1LO lecz stwierdzam fakty ktora szkoła wypyszcza przyszłych studentow i ludzi potrafiacych poradzic sobie w Zyciu!!! pozdro dla 1LO
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 21 Wrz 2005 12:59:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chodziles do II LO to nic nie wiesz i nie gadaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019962 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski