STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
za ile lat nie bedzie zadnego ucznia z II LO w I LO?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosia
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Lis 2004 11:59:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 LO zawsze bylo gorsze od 1. Nic tego nie zmieni...
Powrót do góry
terminator
Gość






PostWysłany: Sro, 03 Lis 2004 19:06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
2 LO zawsze bylo gorsze od 1. Nic tego nie zmieni...


mowisz o szkole czy o uczniach
jak juz zabierasz zdanie to wypowiadaj sie z sensem
Powrót do góry
zabytki ducha
Gość






PostWysłany: Pią, 05 Lis 2004 10:53:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

terminator napisał:
Cytat:
2 LO zawsze bylo gorsze od 1. Nic tego nie zmieni...


mowisz o szkole czy o uczniach
jak juz zabierasz zdanie to wypowiadaj sie z sensem


mowi sie: sobota pracujaca choc sobota nie pracuje, mowi sie: wejsc na strone choc fizycznie nie wchodzisz, mowi sie: puscic pawia choc nie ptak wylatuje, mowi sie: policja robi swoje choc to policjanci, mowi sie szkola osiaga dobre wyniki choc to zasluga uczniow... Laughing
Powrót do góry
uczennica II lo
Gość






PostWysłany: Sro, 10 Lis 2004 15:38:13    Temat postu: stare pierniki Odpowiedz z cytatem

co do tych starych piernikow to niestety tacy sie znajduja i sieja terror poszkole takim starym piernikiem jest pani profesor ś****k i nie da sie tego uniknac taka jest prawda a co do poziomu to nie jeden w 1 lo ma nizszy poziom inteligencji niz ja wiec o zawodowce nie ma mowy wiec soryy jeszcze raz powtarzam do I sie nie pchalam a do rolnika nie chca nas przyjmowac bo my gromadzilismy wiedze ogolna przez 2 lata i teraz bysmy tego nienadrobili i nauczyciele nie chca baraz odpowiedzialnosci za to jakie bedziemy mieli wyniki
Powrót do góry
absolwent 1 LO
Gość






PostWysłany: Czw, 11 Lis 2004 11:04:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powodzenia na maturze Laughing
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2004 20:14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż żal ściska, że mamy taką bez tolerancji młodzież!;-(...
Każdy tu jest bez winy? Ciekawi mnie to bardzo...!
NAszkicowane zdania są bardzo różne..., wręcz skrajne!, prawie stadionowe, prawie szlikowe, a nauczyciele są z boku!, stoją, siedzą i kwekają!Wink kadrę też macie arcy-ciekawą!Wink średnia wieku, budująca!, emeryci, sklepikarze, radni, ludzie bez twarzy, bez jakiegoś powiedzmy to czegoś porywającego!;-(...odpękują pańszczyznę, zadają od strony do strony, bez jakiejkolwiek ambicji!Wink jesteście winni wszyscy takiej sytuacji!

Na poprawę wizerunku musicie pracować wespół! i rzecz jasna, hmmm...nie w takim molochu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
absolwent 1 LO
Gość






PostWysłany: Pią, 12 Lis 2004 10:31:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o, wypraszam Exclamation panowie piotrowicz, luniewski, roszak, wasielewski, lupina oraz panie lewandowska, kuzma, boba, dobrzeniecka - zapamietalem je jako rzutkie, pelne energii i z nieskonczonymi pokladami inwencji.
niestety z drugiej strony ta szkola ma tez zgola inne oblicze. a szkoda, bo to przycmiewa osiagniecia pasjonatow Cool
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 12 Lis 2004 11:56:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieźle, to ja Ci coś powiem! absolwent!
Akurat wymienieni wcale nie są jak piszesz porywający!...Mają swoje za uszmi, są zarozumiali, i noszą się ponad głowami!;-( Jak by byli na swym folwarku!;-(...a już o napędzaniu sobie korepetycji i braniu uczniów z klas w ktorych uczą niewspomnę! I to niby ma być ta ich ponad przeciętność!

Dziękuję!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 15 Lis 2004 10:13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swiety, potraktowales temat bardzo wybiorczo. zgadzam sie z absolwentem i troche z toba. niepotrzebnie uogolniasz, krzywdzac pare osob ze wspomnianego grona.
a ci ludzie, w tym sie zgadzam z absolwentem, robia duzo dobrego dla szkoly i uczniow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mikel
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Lis 2004 10:53:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, szczegolnie pan Roszak mi pomogl! ze swoja skrzywiona psycha!!!
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 09:51:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba sie bylo k**** uczyc, jak uczen jest przygotowany to nikt nie ma psychy skrzywionej. jest wymagajacy i co z tego Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 14:26:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z II Lo też wychodzą porządni ludzie...
Powrót do góry
kajka
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 14:40:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked
dlaczego wszyscy uważają że w II LO uczyli się tylko matoły?
tez tam się uczyłam (z własnego wyboru), skończyłam studia i jestem nauczycielem, to chyba jakoś świadczy o tym że nie uczyli się tam sami tępi ludzie Razz
Powrót do góry
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 17:37:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przecież nikt nie wątpi w uczniów po IILO!
chwała Tobie, że byłaś ambitna i pewnie zdolna!Wink
ale dyskusje typu ile czy kiedy uczniowie z II LO opuszczą szkołę jej mury, wywołują ludzie z kompleksami i z chorym myśleniem! na pograniczu chyba już głupoty i debilizmu!...
zmieńcie w I LO kadrę z zanikami pamięci a będzie dobrze!Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hmm
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Lis 2004 18:32:12    Temat postu: o co wam wszystkim chodzi?? Odpowiedz z cytatem

wy uczniowie II LO czepiacie sie I LO. ja was rozumiem, ze w pewnym stopniu czujecie sie zagubieni, mniej pewni, bo to nowa szkoła, nowe srodowisko. jestem uczennica I LO i ja nie zauwazylam, zeby ktos was inaczej traktowal. jestescie zli bo zabrali wam wasz kont, wasza szkole, ale to nie jest wina uczniow, nauczycieli i dyrekcji I LO. oni was przyjeli, a wy teraz z pyskiem do nich?? nie oszukujmy sie I LO ma najwyzszy poziom i najtrudniej sie do niego dostac w brodnicy. I LO ma rowniez dobra opinie w wojewodztwie, wiec ja bym sie cieszyla gdybym miala swiadectwo ukonczenia I LO a nie II. Niektorzy nauczyciele moze maja wiek emerytalny i mogliby sobie juz pojsc na emeryture, ale wiekszosc z nich na to nie stac. pozostali nauczyciele sa spoko, jedni gorsi drudzy lepsi, ale to tak jak wszedzie. ja nie zastanawialam sie dlugo jaka szkole wybrac, sprawa byla dla mnie jasna tylko I LO. teraz napewno nie zmienilabym zdania i nie poszlabym do innej szkoly bo jestem pewna, ze dokonalam dobrego wyboru. czy wy uczniowie II LO na sile nie probujecie udowodnic, ze jest wam zle?? no racja jest ciasno, ale co z tego?! jest fajnie!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021926 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski