STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
za ile lat nie bedzie zadnego ucznia z II LO w I LO?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brodnicki tramwajarz
Gość






PostWysłany: Sro, 01 Wrz 2004 14:36:22    Temat postu: za ile lat nie bedzie zadnego ucznia z II LO w I LO? Odpowiedz z cytatem

za ile lat nie bedzie zadnego ucznia z II LO w I LO? Laughing Za 3 czy dwa... Cool ??
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sob, 04 Wrz 2004 21:45:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety w ILO też jest ochłap uczniów, a nauczyciele tam uczący to stare pierniki mające ponad 40 lat pracy i już zaniki pamięci, powiat lewicowy to wszystko toleruje, bo oświata w powiecie leży
Powrót do góry
crackers
Gość






PostWysłany: Nie, 05 Wrz 2004 11:07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oswiata ale ponadgimnazjalna... osobiscie chcialbym wiedziec czym jest III LO. dziwna hybryda. podstawowki i gimnazja sa pod miastem, LO powinno byc pod powiat. dlaczego nie ma tam konkursu na dyrektora? komu podlega pan Tomasz? Gdyby III bylo pod starostwem to tez cienko by z pieniedzmi mieli Rolling Eyes poza tym prosze spojrzec na kadre I LO odkad jest tam pan Wojciech. odmlodniala. A powiat pewnie chcialby, zeby za bardzo nie mlodniala, bo za bardzo by sie szkola uniezaleznila od macek urzednikow. Confused
Powrót do góry
ni chuja
Gość






PostWysłany: Nie, 05 Wrz 2004 11:26:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

II lo stoczylo sie pod rzadami pani reni. przyjmowani byli wszyscy. od mlodziezy wiele wymagano, choc nie przykladano sie do ich edukacji. mam kumpla, znakomity z historii, ktory nie wyskoczyl na maturze za bardzo. zgnoili go i tyle.
kadra nauczycielska w przewazajacej czesci byla dochodzaca. jaki zwiazek ze szkola emocjonalny maja tacy ludzie? tylko flote ciagneli i tyle. nie dawali z siebie nic w zamian.
mlodziez II lo nie ma wielkiej wiedzy ale nie mozna ich za to winic. raczej krotkowzrocznosc bylej pani dyrektor.
poza tym matura pokaze, gdzie - jak twierdzisz gosciu - sa ochlapy. Evil or Very Mad
Powrót do góry
znawca śledźa
Gość






PostWysłany: Pon, 20 Wrz 2004 18:18:43    Temat postu: ale mi wyrzut! Odpowiedz z cytatem

przecież w ILO też są dochodzący nauczyciele...np. jeden pan sklepikarz? i też ciągną flotę...niestety w Liceum powinni już byc zatrudniani nauczyciele z pewnym doświadczeniem pedagogicvznym! Wasi profesorowie (ILO) też zapierdal.......w kilku szkołach i olewają edukację...robiąc lekcję typu od strony do strony...śmiechu warte Laughing
tak! ozbaczymy jak Ciebie do matury przygotują!
Jakie macie warunki, ściskacie się jak świniaki!...Was tuczą nie uczą!....

współczuję!
Powrót do góry
kedyf
Gość






PostWysłany: Czw, 23 Wrz 2004 07:09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byloby luzniej, gdyby nie II LO Confused
Powrót do góry
__ONLY_BLACK_ROSES__
Gość






PostWysłany: Wto, 05 Paź 2004 09:45:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked WIECIE CO DLA MNIE TO zenujace, jestem uczennica bylego II LO w Brodnicy, tam bylo nam dobrze ale przeciez Starostwo [nie wymieniajac po nazwiskach Rolling Eyes ] zapragnelo sobie zrobic z naszego budynku swoja siedzibe, a pani Renia nie ruszyla palcem by to zmienic, tylko my uczniowie starajac sie z potem na czole bronilismy honoru II LO w Brodnicy, co tu wiecej dodac. Teraz jestem uczennica I LO w Brodnicy i czuje sie tam bardzo zle, nie chodzi o traktowanie, chodzi o sam klimat. I LO dla mnie jest okropna szkola... Exclamation Shocked
Powrót do góry
uczennica II lo
Gość






PostWysłany: Wto, 05 Paź 2004 19:56:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do wiadomości uczniów i nauczycieli I lo ja i nasza klasa sie tam nie pchaliśmy to nie nasza wina ze starostwu spodobał sie nasz budynek my sie niczym od was nie róznimy i osobiscie mnie to nie rusza a co do pani reni to fakt o szkole nie dbala na spotkania z rodzicami i z starostą nie chodzila lekcji zreszta tez nie prowadzila nie lepiej jest teraz w I
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 05 Paź 2004 20:00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kedyf napisał:
byloby luzniej, gdyby nie II LO Confused

wasze klasy i tak sa przepelnione nas przyszlo tylko 70 (2 i 3 klasy) to juz wina waszego dyrektora a nie II lo bo mógł mniej stworzyc klas 1
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 06 Paź 2004 15:16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za wypowiedzi. Ja jestem uczniem 1 LO i wcale mi (ani moim kolegom) nie przeszkadzają uczniowie z byłego II LO. A co do tych starych pierników... hmmm zdziwiłbyś się. Popatrzcie sami która szkoła 1, czy 3 LO ma większe sukcesy na olimpiadach przedmiotowych. Może i macie lepsze warunki, ale jeśli ktoś się chce uczyć to może wszędzie !!! Sprawdźcie też, która szkola miała wyższe kryterium przy przyjmowaniu nowych kandydatów (chodzi mi o ilość punktów od których kandydat dostawał się do szkoły) Arrow o czymś to świadczy. Wasza szkoła jest poprostu kasiasta i to tylkio dzięki studiom łudzkim, po których można zostać.... kolejnym bezrobotnym bo takim poważaniem te studia się cieszą. A co do matury to zobaczymy gdzie wypadnie lepiej (mnie tez to w tym roku czeka Wink). Pozdrawiam 1 LO Laughing
Powrót do góry
Adam - spadam
Gość






PostWysłany: Czw, 14 Paź 2004 14:02:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 lo mialo swoj klimat jakiego brakuje w 1ogolniaku,ze szkola mala to mialo to tez jakies plusy (ale chyba wiecej ---).a ze uczniow przeniesli do 1 to nie ich wina.osobiscie sadze jako byly uczen ze do opinii 2 lo w duzej mierze przyczynila sie pani dyrektor Renia K. Evil or Very Mad ktora nie dbala ani o uczniow ani o interesy szkoly .kazda proba wyjscia z jakas inicjatywa konczyla sie niepowodzeniem bo dyrekcja nie widziala w tym zysku.jednak szkola nie sama nauka zyje i na szczecie z pomoca przychodzilo SKKT ktore organizowalo czeste (niezapomniane) wyjazdy na biwaki.
Powrót do góry
moskal
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Paź 2004 08:56:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam - spadam napisał:
2 lo mialo swoj klimat jakiego brakuje w 1ogolniaku

co? klimat?! Twisted Evil
Powrót do góry
fanatyk 2lo
Gość






PostWysłany: Pią, 29 Paź 2004 17:23:02    Temat postu: pilne Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil bo 2 jest lepsze od 1a wasi uczniowie zazdroszcza jak nie to sama nie wiesz nic o sprawie
Powrót do góry
cha z 1lo
Gość






PostWysłany: Sob, 30 Paź 2004 16:24:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej sorry wy z II, źle wa w pierwszym, no to sobie idzcie do zawki, albo rolnika, może am wam się spodoba! Mi osobiście nie przeszkadzają ludzie z II LO. Kilejna sprawa, to te cytuję" stare pierniki"-moim zdaniem nauczyciele są rewelacyjni, nie wiem co do nich macie.Pozdro dla mat-fizu!
Powrót do góry
kinematografic
Gość






PostWysłany: Wto, 02 Lis 2004 09:41:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z cha z 1 LO :p wiekszosc z II prezentuje poziom ZSZ albo ZSR
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017784 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski