STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie do fryzjera? cz. 2
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fryzjer
Gość






PostWysłany: Pią, 15 Gru 2006 15:30:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Ramona uważaj bo jak ci fryzjer dopasuje to możesz sie załapać na becikowe od Giertycha Wink
Powrót do góry
Katarzyna




Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 126

PostWysłany: Pią, 15 Gru 2006 16:49:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i przez was wszystkich pójdę do fryzjerki, zwykle chodziłam na Podmiejską (za Energetyką) przyjemnie jest, tnie rewelacyjnie, ale kompletnie nie umie dobrać fryzury (w sensie uczesania) do twarzy. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asia23




Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 12

PostWysłany: Pią, 15 Gru 2006 17:18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając Wasze wiadomości o Pani G...prawie płakałam ze śmiechu. No trudno jest sobie wyobrazić ją na biwaku. Ta fryzurka jest chyba bardzo skomplikowana. Nie wiem czy to plotka czy naprawdę taka jest technika ale podobno zawiją się jakoś te włosy na pończochę. Ciekawe! Jak myślicie czy mogę się tak uczesać na ślub mojej kuzynki? Pewnie zrobię furorę Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 15 Gru 2006 19:55:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uczniowie mają wiele teorii na to jak powstaje taka fryzurka, jednak chyba żadna z nich nie jest prawdziwa. Na zakończenie LO spytaliśmy się naszego wychowawcy (spoko gościu) czy on nie wie jak ona układa sobie ten fryz. Odpowiedział, że tego nie wie nikt i że odkąd tylko pamięta ona zawsze się tak czesze. Kiedyś był zorganizowany wyjazd dla nauczycieli w góry. Dostali chyba podwójne pokoje G. oczywiście też tam była. Nauczycielka, która mieszkała z nią podczas wyjazdu miała za zadanie zbadać i przekazać dalej proces produkcji "hełmu z tunelami aerodynamicznymi " jednak co się okazało, G. przed 6.00 śmigała po pokoju cała w skowronkach już po porannej toalecie i tym sposobem nawet najstarsi góral;e nie znają jej sekretu Wink

Swoją drogą to jak fryzura może zaciekawić ludzi Smile

PS - gwarantuje Ci, że z takim fryzem gwoździem tego dnia będziesz Ty a nie Panna młoda. Prosiłbym o podesłanie później na maila swojej foty z tym cudem na głowie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kalina
Gość






PostWysłany: Pią, 15 Gru 2006 22:03:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fryzura Pani G... to normalnie hitcior. Jejku te kołtuny fuj Shocked ja też słyszałam o zawijaniu włosów w pończochę, ale nie mam pojęcia jak ona to robi. Ale co tam babka chce być orginalna, nie zapomne tej jej kozaków w panterke, no wybaczcie ale kobita lat z 60 w takich kozakach Laughing
Powrót do góry
Ania103
Gość






PostWysłany: Pon, 18 Gru 2006 23:18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie może numer telefonu do studia Anna na Zamkowej i ile kosztuje strzyżenie u nich ???
Powrót do góry
Lysy
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Gru 2006 08:17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze najlepsza w strzyzeniu jest moja golarka. Moja babcia poleca Stefka , a najlepiej zapytac jakas fajnie uczesana dziewczyne gdzie robia takie cudenka i po robocie.Zycze wszystkim Wesolych Swiat i szalowych fryzur na Sylwestra.
Powrót do góry
kasi
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Gru 2006 22:46:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lysy napisał:
Mysle, ze najlepsza w strzyzeniu jest moja golarka. Moja babcia poleca Stefka , a najlepiej zapytac jakas fajnie uczesana dziewczyne gdzie robia takie cudenka i po robocie.Zycze wszystkim Wesolych Swiat i szalowych fryzur na Sylwestra.


no dobra , a do stomatologa w brodnicy to gdzie warto sie wybrac ??
prywatnie czy do jkaiegos osrodka ??
bo ja to nigdy w takim osrodku nigdzie nie byłam ale nie znam tez jakiegos fajnego dentysty
pomocy !
Powrót do góry
one2one
Gość






PostWysłany: Czw, 21 Gru 2006 23:23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



fryzjer twój wróg?
Powrót do góry
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 22 Gru 2006 10:09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

biedny dzieciak. woli nie patrzec na to co sie stanie... hehehe. niezle ta reka go za twarz trzyma:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wlochata
Gość






PostWysłany: Sob, 06 Sty 2007 15:03:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bylam juz chyba we wszystkich salonach i salonikach fryzjerskich w Brodnicy i chyba nie ma godnego polecenia. Brzytwy, o ktorej mowa, uzywaja w co drugim- o zgrozo!!!!Do SiaSia czekalam 2 miesiace, a zamiast ostrzyc- ogolila mnie jak stara babe, w dodatku nierowno i bez sensu. Daniel jak mnie na bal wyczesal to rowniez mialam kask na glowie. W Brodnicy- i moze nie tylko- fryzjerzy mysla, ze kobietom chodzi jedynie o to, by miec duuuuuuuuuuuuuzo na glowie, robia wiec wszystko by zamiast glowy bylo wiadro albo kask. Chyba nie ma gorszego widoku jak lysa glowa pod kaskiem Exclamation Evil or Very Mad
Powrót do góry
zaba
Gość






PostWysłany: Nie, 07 Sty 2007 14:37:53    Temat postu: fryzjer Odpowiedz z cytatem

Daniel jest najlepszy Smile) robi modne fryzury Smile) a uzywa brzydwy a nie nozyczek bo mamy XXI wiek Smile)
Powrót do góry
jola
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 07:26:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest najseksowiejszy.
Powrót do góry
maria
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 08:50:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez polecam daniela bo to jedyny fryzjer który nie spaprał mi fryzury a byłam u wielu i zawsze kończyło sie myciem głowy w domu Wink
Powrót do góry
klakier
Gość






PostWysłany: Pon, 08 Sty 2007 13:11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on tylko kobity obcina, bo prawdziwych facetów się boi Twisted Evil
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019465 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski