STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Witaj szkoło

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kikakika
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Sie 2004 23:03:47    Temat postu: Witaj szkoło Odpowiedz z cytatem

Jak dobrze, że wreszcie dzieciaki będą musiały pójść do szkoły. Może wreszcie skończą się nocne swawole - latków, którzy jak tajfun niszczą wszystko-ławki, znaki, przystanki. Klasówki trochę ich "przytrzymają" w domu. A swoją drogą co rodzice na to, jak pociechy nad ranem nie ma w domu?- chyba tylko "jak na lato". Poza żartem jest to dramatyczne.
Powrót do góry
st
Gość






PostWysłany: Wto, 24 Sie 2004 14:11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedzilabym ze dobrze ze sie koncza wakacje:( Ja nie niszcze lawek ani nic ale lubie sobie pojezdzic moim skuterem w dzien:P I przynajmniej mam jakies zajecie-jazda skuterem i wole to niz jakies szlajanie sie po ulicach demolowanie rzeczy itp:] Pozdro
Powrót do góry
b.o.
Gość






PostWysłany: Czw, 26 Sie 2004 14:41:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez obrazy, ale ostatnio bardzo czesto spadaja gromy na jezdzcow skuterow. przede wszystkim, ze lamia przepisy. nie zachowuja sie na drogach odpowiednio. Confused dlatego nie wiem czy jest to powod do dumy choc nie wiem jak ty jezdzisz
Powrót do góry
st
Gość






PostWysłany: Czw, 26 Sie 2004 20:26:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"kazdy lamie przepisy"
ja bynajmniej jezdze spokojnie(przepuszczam pieszych itp nie wyglupiam sie etc) Na czerwonych swiatlach sie zatrzymuje, niejezdze pod prad:P
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Wto, 31 Sie 2004 21:41:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dobrze (choc watpie) Cool
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.013793 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski