STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Kiedy cos albo ktos przejmie Eltronika ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ad2007




Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 14 Wrz 2007 11:46:18    Temat postu: multimedia do d**y!!! Odpowiedz z cytatem

Artykuł w Nowościach
Na pierwszy rzut oka niby lepsze, ale... !!! 500 mb do ściągniecia na miącha w Multimedia Polska, toć to śmiech na sali. tak dalej chłopcy a daleko zajdziecie. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 15 Wrz 2007 13:01:59    Temat postu: ..i tak lepiej Odpowiedz z cytatem

http://www.multimedia.pl/b031a7ada843cde0ec0ad27e8fbca901

nawet jak przekroczysz to placisz 49zl za 1Mb/s

ktos wie czy ta usluga juz jest dostepna??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sob, 15 Wrz 2007 14:49:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W artykule rzeczniczka Multimedia Polska powiedziała, że w Brodnicy usługa będzie dostępna niebawem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ad2007




Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 17 Wrz 2007 09:19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tylko w artykule nie powiedziano ile bedziesz placil w brodnicy jak przekroczysz limit Very Happy napewno jest jakis chaczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeVito




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 487
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 27 Wrz 2007 00:12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem ustawa nie pozwala dyktowac roznych cen w roznych lokalizacjach za ta sama usluge. Wlasnie dlatego Eltronik musial wyrownac oplaty za sygnal telewizyjny miedzy Brodnica a innymi miastami, w ktorych oferuje swoje uslugi. Poza tym jezeli oferta MULTIMEDIA jest oferta ogolnopolska to dlaczego robiliby wyjatek dla Brodnicy?? Rozmawialem z gosciem z Eltronika a on rozesmial sie na slowo Multimedia.. Powiedzial: niech ich 512 zadziala jak nasze 256. Co do mozliwosci technicznych powiedzial: "my mamy aż nad to". Innymi slowy najpierw Mutimedia bedzie musialo utopic w TKB duza kase na infrastrukture (urzadzenia, swiatlowody, lacza szkieletowe) zanim faktycznie ten 1mb/s zadziala dobrze. Póki co TKB nie ma nawet okablowania na wielu ulicach w centrum. Dzwonilem do nich na 801 i okazalo sie ze mieszkajac na Kamionce nie mam szans na podlaczenie z Mutimedia bo nie maja tu przylacza. Podpisalem wiec na 18 miesiecy umowe z Eltronikiem a potem moze i konkurencja tu dotrze. Na szczescie ET od pazdziernika zwieksza predkosc do 512 za 55zl i pierwsze 6 m-cy za 6zl. Tak czy inaczej szykuje sie dobra konkurencja dla ET i ceny spadna:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob, 09 Maj 2009 12:17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fotograf zgadzam się z tobą całkowicie że net z kablówki to porażka ja stanowczo wole Neostrada albo Netię Byle z daleko od neta z tv kablowej w Toruniu mam za darmo Hbo i AXN i płace tylko 30zł za kablówkę w Brodnicy kiedy to będzie hmm Nigdy Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ASC




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 02 Sty 2010 14:32:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat trochę stary, ale nic to . Smile

CapsLock napisał:
fotograf zgadzam się z tobą całkowicie że net z kablówki to porażka ja stanowczo wole Neostrada albo Netię Byle z daleko od neta z tv kablowej w Toruniu mam za darmo Hbo i AXN i płace tylko 30zł za kablówkę w Brodnicy kiedy to będzie hmm Nigdy Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation


Mam Eltronik od kilku lat i powiem Ci, że jesteś w wielkim błędzie.
Nie dość, że ma dobry transfer, to posiada łącza z Netii i TP, co w przypadku awarii którejś z tych sieci pozwala na dalsze funkcjonowanie.
Praktycznie nie pamiętam kiedy ostatni raz była jakaś awaria.
U rodziców jest Netia i niedawno przez pół dnia była awaria.

Co do multimedia to mają słabiutki zasięg. Wiele ulic nie ma łączy. Też mieszkałem na Kamionce i byłem zmuszony do posiadania Eltronika.
Na szczęście coraz więcej osób chwali sobie jakość ich łączy i szybkiego serwisu. Słyszałem plotki, że się tydzień czeka, ale to bzdura. U znajomych zjawiali się na drugi dzień po zgłoszeniu.

Obecnie mam przedłużoną umowę z Eltronikiem i nie żałuję bo przez 3 miechy miałem net po 6 zł (TV kolejne 6 zł) i wyszło mi taniej niż Multimedia. (do tego krótsza umowa) W dodatku teraz za 55 zł są 2 mb/s w dzień i 3mp/s w nocy. Niestety ja na starej umowie mam jeszcze 1mb/s w dzień i 2 w nocy. W Brodnicy opłacalna jest jeszcze Netia i to teraz bez żadnych stacjonarnych łączy, po prostu kładą kabel na sam net.

Wg mnie wygląda to teraz tak (dostęp 2mb/s):
1. Eltronik (promocja 6zł przez pierwsze miesiące, w tym 3mb/s w nocy)
2. Netia
3. Multimedia

Co do oferty programowej (zwykłej, nie HD) jednak górą wydaje się być Multimedia. Działalność ogólnopolska jednak pozwala na korzystniejsze umowy z nadawcami. Jednym słowem jest więcej ciekawych kanałów. Przy podpisywaniu umowy z EL dostałem info, że będą nowe kanały, niestety okazało się, że są, ale w dodatkowym, płatnym pakiecie. :/
Na szczęście dla mnie program lokalny EL ma dużo lepszy.

Jeszcze co do pytania: "kto przejmie EL?". Z tego co wiem, właściciel jakiś czas temu wszedł w spółkę, jest zarząd. Do tego dużo zainwestowano w sprzęt. Moim zdaniem EL jeszcze długo nie będzie na sprzedaż. Smile Choć jak mawiają niektórzy, wszystko jest kwestią ceny. Wink
Z tego co wiem, własciciel już
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 02 Sty 2010 19:43:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Eltronik (promocja 6zł przez pierwsze miesiące, w tym 3mb/s w nocy)
Mógłbyś napisać mi coś więcej o tej promocji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 02 Sty 2010 19:54:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.eltronik.net.pl/index.php?strona=8


1 minute mi to zajeło ale proszę Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sob, 02 Sty 2010 20:20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki mądry to ja też jestem xD
Pokaż mi tylko jakąkolwiek informację mówiącą o 6 złotych przez x miesięcy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 03 Sty 2010 20:21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Promocja jest aktywna przez pierwsze 3 albo 4 miesiące. Wiem bo sam się na nią załapałem biorąc kablówkę i internet. Wydaje mi się jednak, że ta oferta ważna była do końca roku 2009r. W kopercie z listopadowym rachunkiem bodajże była ulotka ale już dawno ją wyrzuciłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sro, 06 Sty 2010 19:59:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzwoniłem dzisiaj do Eltronika i Pani potwierdziła że promocja 3zł przez 4 miesiące przynajmniej u mnie obowiązuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paya




Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 87
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Sty 2010 21:00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CapsLock napisał:

Z tego co wiem, własciciel już


Mógłbyś dokończyć swoja myśl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Nasze media i dostawcy internetu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020249 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski