STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
REJESTROWAC UZYTKOWNIKOW

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
B52
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sie 2004 17:59:15    Temat postu: REJESTROWAC UZYTKOWNIKOW Odpowiedz z cytatem

uwazam, klonie, ze powinienes mimo wszystko rejestrowac uzytkownikow (i tylko oni powinni miec mozliwosc wypowiadania sie na forum) rozwiazaniem bylyby tez formularze na podstawie, ktorych moglbys sprawdzac internautow (np obowiazkowe podanie maila, co ulatwi ci identyfikacje odbiorcy). Twisted Evil
Powrót do góry
JANUSZ
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sie 2004 19:49:05    Temat postu: dokładnie Odpowiedz z cytatem

dokładnie nie inaczej ! Neutral
Powrót do góry
JANUSZ
Gość






PostWysłany: Sro, 18 Sie 2004 19:50:32    Temat postu: to znowu ja ... Odpowiedz z cytatem

to znowu ja zapomniałem ... można sprawdzić kto jest kto po numerze IP zapisywanym na forum przy wpisaniu jakiegośdowolnegop postu bez potrzeby sprawdzania adresu e-mail Smile a o co właściwie chodzi ?
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 19 Sie 2004 13:08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W praktyce nie ma to znaczenia czy użytkownik jest zarejestrowany czy też nie. Anonimowe wpisy niczym się nie róznią od wpisów zarejestrowanych użytkoników, dane można wymyśleć a ja nie mam możliwości weryfikacji. Mechanizmy forum rejestrują IP autora, moim zdaniem to wystarczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
B52
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Sie 2004 10:47:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moglbys - jak allegro - wysylac haslo weryfikacyjne na adres (tradycyjnej poczty) zdeklarowany w formularzu Cool
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 23 Sie 2004 12:33:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry ale nie ta taki mały i niedofinansowany portalik Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kikakika
Gość






PostWysłany: Pon, 23 Sie 2004 22:38:18    Temat postu: Zlikwidować forum Odpowiedz z cytatem

Nie wiem komu przeszkadza Forum? Ja bardzo chętnie wieczorkiem poczytam co nie co a nawet cos popiszę!
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Wto, 31 Sie 2004 21:29:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wspominam o likwidacji forum. jestem tu stalym bywalcem Smile
Powrót do góry
olo
Gość






PostWysłany: Pon, 13 Wrz 2004 02:00:54    Temat postu: likwidacja forum Odpowiedz z cytatem

popieram przedmówcę
Powrót do góry
szlanga5




Dołączył: 05 Paź 2004
Posty: 21
Skąd: norwegia

PostWysłany: Wto, 05 Paź 2004 23:22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze wszystko jest w pozo jesli uczestnicy forum sa O.K. Jesli ktos jest l&gner(norge) tego nikt nie zmieni jesli komus przeszkadza te forum to fora ze dwora wkur...ny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Wto, 30 Lis 2004 13:36:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mojego skromnego zdania powinno się dać możliwość pisania postów gościom tylko w niektórych tematach (np "bluzgownia").
W sprawach poważnych powinny sie móc wypowiadać tylko osoby zarejestrowane Exclamation
A "przeginaczom" powinno się wstawiać ostrzeżenia a w skrajnych przypadkach bany Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nie
Gość






PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 11:50:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kazda strona musi byc jak ta twoja "bocian" ktora jest beznadziejna swoja droga! nie popisuj sie krotom!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 02 Gru 2004 13:19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie napisał:
nie kazda strona musi byc jak ta twoja "bocian" ktora jest beznadziejna swoja droga! nie popisuj sie krotom!

skoro już podałeś/aś swój osąd to prosze uzasadnij mi na czym wg Ciebie polega jej "beznadziejność", jeśli to będą konstruktywne uwagi to nie widze problemu by je wziąć do siebie. Jeśli napisałe/aś to ot tak sobie, to wybacz... trace na Ciebie swój czas Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.126112 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski