STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy ktoś zna jakieś dobre strony
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaqp




Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 20 Lut 2007 15:39:33    Temat postu: Czy ktoś zna jakieś dobre strony Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy ktoś w Brodnicy zajmuje się czymś takim jak zarobek przez internet ? Jeśli tak proszę o podpowiedzi bo sam chciałbym spróbować. Podobno w ten sposób idzie zbić dużą kasę. PZdr! licze na odpowiedź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 21 Lut 2007 08:51:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co, chcesz zaczac handlowac na allegro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaqp




Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 6

PostWysłany: Sro, 21 Lut 2007 13:52:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE słyszałem kiedyś o czymś takim jak klikanie w płatne banery lub wypełnianie ankiet ale nieznam żadnej porządnej i uczciwej firmy która byłaby uczciwie wypłacalna Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 21 Lut 2007 15:41:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym wolal rozejzec sie za normalna praca, nawet jesli cos znajdziesz to ile na tym zarobisz?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sro, 21 Lut 2007 21:56:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaqp napisał:
NIE słyszałem kiedyś o czymś takim jak klikanie w płatne banery lub wypełnianie ankiet ale nieznam żadnej porządnej i uczciwej firmy która byłaby uczciwie wypłacalna Confused


Nie dorobisz się na tym. Praca z opisu fajna, lekka i przyjemna ale korzyści mierne (o ile w ogóle). Liczyłem kiedyś jakiego rzędu zarobki można osiągnąć na klikaniu banerków i wypełnianiu ankiet. Wyszło mi w najlepszym przypadku chyba 15 czy 17 euro. Oprócz tego, że zarobek prawie żaden to wyplata następuje dopiero w momencie uzbierania określonej kwoty. Nie chcę kłamać, ale wydaje mi się, że w kilku firmach, które sprawdzałem było to 100 euro. Podkreślam, że nie jestem pewien.

Zarobek w sieci? Jak najbardziej realna sprawa, trzeba tylko mieć pomysł i wprowadzić go w życie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Czw, 22 Lut 2007 08:01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
[...] wyplata następuje dopiero w momencie uzbierania określonej kwoty. Nie chcę kłamać, ale wydaje mi się, że w kilku firmach, które sprawdzałem było to 100 euro. [...]
a zazwyczaj się tak dzieje że jak uzbierasz 98 ojro to w tajemniczy sposób ginie Twoje "konto" Confused

strata czasu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KePA_Alcarion




Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 83
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 19 Lip 2007 18:24:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, mialem podobna sytuacje. w moim przypadku bylo to klikanie w banner, ktory wstawilem na swoja www . oni mieli reklame, a ja mialem konto, ktore zniknelo zaraz przed domniemanym wyplaceniem pieniedzy. wszystko bujda. raz sprobowalem, dawno temu, juz wiecej nie dam sie naciagnac Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 07:45:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc ja znam taką stronkę Smile Zapraszam, bo ja mam już ok 30zł. przez miesiąc. Nie jest to dużo, ale nie ma też dużo pracy. Co dziennie przysyłają meile za 10,20, a nawet za 40gr Smile Wystarczy klikać i przeczekać max 2min no i kasa idzie do naszej kieszeni. Żeby wypłacić bez minimum można wykupić sobie członkostwo ,ale to bez sensu, bo wysarczy mieć 199zł i od razu przelewają Ci na konto... Naprawde polecam ...

http://www.swiat-reklam.net/pages/index.php?refid=rastadmin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 09:57:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mg_admin, a ile dostajesz za poleconego, coo ? Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KePA_Alcarion




Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 83
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 12:28:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i jeszcze nie wiesz czy Ci konto nie zniknie zaraz przed wyplata. ja tak mialem, a tez juz mi naliczylo ze 4 dychy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 12:50:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem tak, że w pewnym systemie wszystko ładnie pięknie naliczało, aż dotarło prawie do sumy, którą można wypłacić i nagle w magiczny sposób reklamy przestały przychodzić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 13:11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet jak kasa wpłynie to policzcie sobie ile uczyni Was rachunek za energię elektryczną Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KePA_Alcarion




Dołączył: 18 Lip 2007
Posty: 83
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 13:20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ze chodzi tu o kogos takiego jak ja, co ma komputer wlaczony prawie caly czas (oprocz poznej nocy, kiedy juz nie siedze). tak wlasciwie w moim przypadku jesli jestem w domu, to na pewno jestem przy komputerze Smile pisze, czytam, wstawiam cos na www, slucham muzyki (!), zawsze znajde cos do roboty. mimo to najwiecej czasu w sieci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marcin




Dołączył: 21 Lip 2007
Posty: 20
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 21 Lip 2007 22:32:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie 2 dni temu chcialem sie bawic w banery lecz to co znalazlem w internecie bylo wszystko w jezyku francuskim i na miesiac malo kasy wychodzi a pozatym musisz miec kompa czesto wlaczonego . na moje to jest bujda ze oni wyplacaja kase ;/ osobiscie zrezygnowalem :!:

banery : niepolecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Sro, 01 Sie 2007 22:11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio zarejestrowałem się na Google adsense.
Posiadam swoją stronę, gdzie wchodzi średnio 50 osób na dobę (muszę się wziąć za nią i bardziej rozreklamować). Wypłata to 100$. Przy takiej ilości wizyt i gdy kliknie jedna osoba na dobę to przez rok kaska się uzbiera. Jeżeli taka strona jak ta, zarejestrowała by się, to na pewno by z jakieś 2 - 3 miesiące i by uzbierała. Zależy od ludzi. Przede wszystkim to należy sobie na Google poczytać troszeczkę o Adsense.
Co do tego klikania: nie wierzę w to... nie dość że uzbiera sie kaskę w rok to i tak na końcu - konto zostało zablokowane, ale się okaże że kasa nie przypłynęła na konto bo coś tam....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01759 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski