STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Nowa strona Wodociągów
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek
Gość






PostWysłany: Nie, 18 Lut 2007 07:40:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedno Gdzie jest odesłanie do BIP-u?? Skoro Wodociągi są spółką komunalną to musza mieć swoją stronę w BIP Przykładowo Toruńskie W. bip mają i jest do niego ładne odesłanie ze strony www Można by też popracować nad pozycjonowaniem strony, żeby wyskakiwała w wyszukiwarce (teraz się już czepiam hi)
Powrót do góry
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Nie, 18 Lut 2007 09:03:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Jesli chodzi o przepis to w poniedzialek sprawdzę i uaktualnię
2. Budowa stacji jeszcze sie nie skończyła - to były plany, rzeczywistość okazała się inna
3. BIP i owszem powinien byc ale nie ma - żadna ze spółek komunalnych w Brodnicy nie ma a dlaczego? o to należy zapytać urząd
Dziekuje za uwagi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 18 Lut 2007 18:56:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napewno lepiej sie prezentuje niz stara, co do reszty musze ja oblukac zeby sobie zdanie wyrobic. aha, odnoscie bombelków, ja mam skojazenie z jedna z platform cyfrowych, ale moze tylko ja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza
Gość






PostWysłany: Nie, 18 Lut 2007 22:20:09    Temat postu: Strona MPWIK Odpowiedz z cytatem

Uważam,że nowa strona Wodociągów dużo zyskała dzięki nowej szacie(widać,że osoba odpowiedzialna za ten projekt włożyła dużo serca,pracy i zaangażowania,ale na pewno zostało to już docenione przez pracodawcę).Bardzo podoba mi się niebieskie tło,które fajnie komponuje się z resztą.Nie mam większych uwag technicznych,choć być może pojawiły się drobne nieścisłości.Myślę jednak,że parę naniesionych poprawek da pożadany rezultat i wszystko będzie jak trzeba. Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016948 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski