STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Problem z kartą graficzną

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adamaa2
Gość






PostWysłany: Pon, 12 Lut 2007 16:45:39    Temat postu: Problem z kartą graficzną Odpowiedz z cytatem

Witam mam taki problem że kupiłem sobie grę Władca pierścieni Powrót króla ale przy odpalaniu gry pojawia się komunikat że mam ściągnąć sterowniki do karty graficznej i tu zaczyna się problem to znaczy nie umiem wgrywać sterownikuw i ich znaleść Crying or Very sad

Proszę o porady!
Powrót do góry
krz
Gość






PostWysłany: Pon, 12 Lut 2007 18:43:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sterowników szuka się na stronce producenta. Musisz tylko wiedzieć jaką kartę masz, czyli jaki producent i model.
Np. jeśli masz radeona (w gforce'ie pewniw też) to ściągnięty sterownik jest w postaci pliku o rozszerzenieu *.exe. Wystarczy go odpalić i ewntualnie wykonywać polecenia które się pojawią. A tak nawiasem mówiąc to watpię żeby to była wina sterowników.
Powrót do góry
loki
Gość






PostWysłany: Pon, 12 Lut 2007 20:00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też kiedyś miałem podobny problem z orginalną grą, polegał na tym,że pojawiał się komunikat by ściągnąć sterowniki które oczywiście były wgrane.
więc pominąłem komunikat i po kilku próbach udało się prawidłowo odtwarzać grę,przy ponownym uruchamianiu jej nie było już komunikatu.
Powrót do góry
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007 02:10:11    Temat postu: Re: Problem z kartą graficzną Odpowiedz z cytatem

adamaa2 napisał:
Witam mam taki problem że kupiłem sobie grę Władca pierścieni Powrót króla ale przy odpalaniu gry pojawia się komunikat że mam ściągnąć sterowniki do karty graficznej i tu zaczyna się problem to znaczy nie umiem wgrywać sterownikuw i ich znaleść :cry:

Proszę o porady!


1. Podaj nazwę i model karty
2. Podaj dokładnie jaki pojawił się komunikat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adamaa1




Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007 08:24:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NVIDIA Riva TMT2 model 64/model 64 pro
oto błąd:"Nie można znaleźć urządzeń zgodnych z Direct3C o wymaganej specyfikacji. Sprawdź, czy masz aktualne sterowniki dla karty graficznej

Władca Pierścieni (tm); Powrót Króla (tm) zostanie zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Looms




Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 162
Skąd: Out of Space

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007 09:42:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_93.71.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007 15:41:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adamaa1 napisał:
NVIDIA Riva TMT2 model 64/model 64 pro
oto błąd:"Nie można znaleźć urządzeń zgodnych z Direct3C o wymaganej specyfikacji. Sprawdź, czy masz aktualne sterowniki dla karty graficznej

Władca Pierścieni (tm); Powrót Króla (tm) zostanie zamknięty.


Wątpie, że na tej karcie pograsz ;) to jest dość stara i słaba karta graficzna, polecam zmienić. ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
adamaa1




Dołączył: 24 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007 15:46:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy instaluje sterowniki pojawia się komunikat--->"Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem.Program zakończy prace

Już nie wiem co robić mam dwa windows'y 98 i XP ale na żadnym sterowników nie mogę wgrać gra nie działa ani na 98 ani na XP
Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacek_l




Dołączył: 04 Cze 2005
Posty: 137
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Lut 2007 15:49:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

adamaa1 napisał:
Gdy instaluje sterowniki pojawia się komunikat--->"Program instalacyjny NVIDIA nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzętem.Program zakończy prace

Już nie wiem co robić mam dwa windows'y 98 i XP ale na żadnym sterowników nie mogę wgrać gra nie działa ani na 98 ani na XP
:cry:


Zmień kartę :) naprawdę! :) Bo na niej już porządnie sobie nie pograsz :) kub sobie minimalnie geforce 6600 albo coś jeszcze lepszego :) wydasz około 300 pln i sobie pykasz w co chcesz ;)

adamaa1 napisał:
Witam czy gra będzie działała na takim kompie : a czy gra będzie działała na tym kompie: pentium 3 800ghz 128ram i nvidia riva tmt2 model 64/ model 64 pro 32 mg ?? dysk twardy 40GB


Kod:
nie. twoja karta graficzna nie spełnia wymogów minimum.


Pytałeś już na innym forum ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JIKrw




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 7
Skąd: Brodnica takie miasto

PostWysłany: Wto, 05 Lut 2008 12:46:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.karta jest stara i nie nadaje się do żadnej gry w dodatku okrojony model 64,
2. Jeśli chcesz stery to instalujesz wyłącznie do wersji 62 a najlepsze będą tak gdzieś 25-30.
3. na GeForce 6600 nie zmnie bo ta karta ma architektóe PCI-E 16x a jak wiadomo User Rivy ma tylko AGP 4 x więc nie wymieni karty na lepszej niż GeFoce 5950FX
4. nie opłaca się już upgratować takiego kompa, gdyż będzie on jak "skarbonka" a to zaraz procka bedzie trzeba zmenić bo CPU może nie uradzić siły tego GPU, arazem z porcem MOBO i RAMY wiec już lepiej zbierać na nowszego kompa lub zostać przy tym i nic nie zmieniać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
Piotrroger




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 568

PostWysłany: Wto, 05 Lut 2008 16:36:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i na ch*** odświeżasz temat sprzed roku?
Pomyśl i spójrz na datę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Lut 2008 01:15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że stare tematy powinno się usówać... ale takie bardzo stare, takie jak ten Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019441 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski