STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Zespól na udane wesele ??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 16:21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie,miałam okazję być na weselu mojej przyjaciołki w wrześniu minonego roku.Trafił im się niesamowity zespół(dodatkowo również szarmancki i niezawodny kamerzysta Laughing ),po prostu byłam i nadal jestem pod wielkim wrażeniem ich umiejętności i talentu.Zespół składał się z dwu osób,pana Jacka i niejakiej Ani(są z okolic Lidzbarka).Posiadam namiary telefoniczne i szczerze polecam.Przed weselem zostały skonsultowane utwory,które podobały się Parze Młodej i rzeczywiście je grali.Akurat wtedy na topie była piosenka Gosi Andrzejewicz "Słowa",po prostu "odpłynęłam"(tak jak oryginał!),no i ten goniący wzrok Pana kamerzysty...ale się rozmarzyłam... Na początek też utwór zespołu Farba(chyba?) i słowa: "wszystko wokół się zmienia,nawet Ty...nasze wspólne marzenia...to MY..." Ach,dużo by pisać,a nie chciałabym "zboczyć" z tematu.Po prostu rewelacja i profesjonalizm!!!Polecam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 16:53:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isza napisał:
no i ten goniący wzrok Pana kamerzysty...ale się rozmarzyłam...


Chwileczke, chwileczkę... jaki kamerzysta? jakie wesele do ch****y? Dlaczego ja nic o tym nie wiem?
Oj Isza i kto tu musi iść do szpitala po worek gipsu? Bardzo nieładnie. A chociaż przystojny był???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 17:07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOLARGAN napisał:
Isza napisał:
no i ten goniący wzrok Pana kamerzysty...ale się rozmarzyłam...


Chwileczke, chwileczkę... jaki kamerzysta? jakie wesele do ch****y? Dlaczego ja nic o tym nie wiem?
Oj Isza i kto tu musi iść do szpitala po worek gipsu? Bardzo nieładnie. A chociaż przystojny był???


Oj tam,znowu "zbaczamy" z tematu.Chyba ktoś chce mnie sprowokować do ostrej bitwy.Pewnie,że był przystojny,no i te oczy...Nie umiem Ci opisać tego spojrzenia,bo tylko on potrafi tak zalotnie patrzeć.Widzę,że żzera Cię zazdrość... Laughing Laughing ,ale zresztą sam przecież wiesz jak jest.A do gipsowni to lepiej Ty się wybierz,nie chcij,żeby mój czujny wzrok wyłapał Twoje (wcześniejsze) posty.Naprawdę mogłoby się to źle dla Ciebie skończyć,a szkoda byłoby takiego przystojniaka! Very Happy
Ja tylko tak niepozornie wyglądam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PETER




Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 398
Skąd: Jajkowo.

PostWysłany: Sro, 14 Mar 2007 07:37:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Dolarek ! pachnie mi to słodka zemsta he he Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majka84




Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 14 Mar 2007 21:50:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam zespół FENIKS , Smile byłam juz na wielu imprezach i weselach ale zdecydowanie Feniks jest jest najlepszy.chłopaki są super .... Very Happy a Gośka poprostu BOSKO śpiewa. naprawde warto Laughing tylko trzeba sie duzo wczesniej zapisac Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
baska




Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 15 Mar 2007 08:21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam za pół roku wesele i załatwiłam zespół z torunia!!!
brodnickie nie są godne polecenia, a jak juz trzeba brac udział w tej zwale- weselu to chociaz musi to byc zrobione porzadnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asia787




Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 17 Mar 2007 00:49:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% z baska. Mam ślub za 1,5 roku i też mam zespół z Torunia. Jestem wymagającą osobą i wolę dołożyć parę złotych i mieć super zespół. Polecam zespół ARISTOS
http://www.aristosband.pl/index.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 12

PostWysłany: Sob, 17 Mar 2007 08:51:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asia787 napisał:
Zgadzam się w 100% z baska. Mam ślub za 1,5 roku i też mam zespół z Torunia. Jestem wymagającą osobą i wolę dołożyć parę złotych i mieć super zespół. Polecam zespół ARISTOS
http://www.aristosband.pl/index.htm

Chyba nie jesteś zbyt wymagająca. Słyszałaś ten zespół na żywo bo to co jest na ich stronce to studyjne nagrania(zrobiony duży mastering). Poza tym na żadnym zdjęciu nie widziałem żeby te laski grały na jakichś instrumentach. Gra (a raczej puszcza podkłady) tylko ten gościu Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
baska




Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 19 Mar 2007 12:22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zespól, który bedzie na moim weselu nazywa się toruniacy i graja oni na stałe w spichrzu na mostowej w toruniu, polecam!! mozna tam ich posłuchac na zywo i ocenic czy tego sie ch
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotrMk




Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 5

PostWysłany: Nie, 01 Kwi 2007 09:34:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zespół na wesele to tylko "ZIG-ZAG" zaje fajnie bawią a tu ich stronka www.zigzag.vel.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rudolphsuper




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 234
Skąd: 53°15´N , 19°24´E

PostWysłany: Nie, 01 Kwi 2007 13:39:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majka84 napisał:
polecam zespół FENIKS , Smile byłam juz na wielu imprezach i weselach ale zdecydowanie Feniks jest jest najlepszy.chłopaki są super .... Very Happy a Gośka poprostu BOSKO śpiewa. naprawde warto Laughing tylko trzeba sie duzo wczesniej zapisac Razz


Ja tez polecam Feniks , sa super !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kochanie_1




Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 88
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Kwi 2007 13:44:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy ktos ma moze strone internetowa zespolu FENIKS jesli nie to ewentualnie byla bym wdzieczna za zdjecie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Nie, 01 Kwi 2007 15:15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nio Ja polecam AWAX NA WESELU BYŁO ZAJEFAJNIE LEPIEJ NIE TRAFICIĘ
SŁYSZAŁEM JUŻ INNE ZESPOŁY ALE SIĘ NIE UMYWAJĄ DO AWAXU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
muzyk




Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pon, 16 Kwi 2007 09:44:23    Temat postu: Osobiscie polecam www.aristosband.pl Odpowiedz z cytatem

To bedzie juz 3 wesele w mojej rodzinie, kiedy ludzie beda sie bawic przy Aristosach. Jestem osoba wymagajaca, ktora stawia na dobre wykonanie i brzmienie zespolu. Faktycznie na stronie znajduja sie studyjne nagrania, ale kto chcialaby uslyszec dema w postaci nagrania w srodowisku domowym hehe. Swietnie brzmia i spiewaja na trzy glosy co sie baaardzo rzadko zdarza. Dziewczyny graja na gitarach Very Happy Efekt jest! Nie ma co Very Happy Na specjalne zyczenie przygotowali kilka piosenek wiec mialem te, ktore chcialem. Poza tym maja dobrze dobrany i wyszukany repertuar, co niesamowicie plusuje. Faktycznie pomagaja sobie dogranymi instrumentami, ale dziwne, zeby 3 osoby graly cala orkiestre. Przegladalem zespoly wieloosobowe i wszyscy grali i spiewali - ten kto sie zna na muzyce to wie. Chorkow praktycznie nie mieli, badz dospiewywali sobie w unisonach i taka ich muzyka... Nie wszystkim musza sie podobac co jest rowniez naturalne, ale jak na moja opinie to po prostu polecam Aristosband


Chyba nie jesteś zbyt wymagająca. Słyszałaś ten zespół na żywo bo to co jest na ich stronce to studyjne nagrania(zrobiony duży mastering). Poza tym na żadnym zdjęciu nie widziałem żeby te laski grały na jakichś instrumentach. Gra (a raczej puszcza podkłady) tylko ten gościu Sad[/quote]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotrMk




Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 5

PostWysłany: Nie, 13 Maj 2007 20:05:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy zespół z okolic Brodnicy to ZIG-ZAG właściwie to się chłopakizjeżdżają w sobotei ruszają Smile a to link do ich strony zobaczcie demo www.zigzag.vel.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.067344 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski