STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Fachowiec od kominków!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noemi




Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 02 Lut 2007 17:04:21    Temat postu: Fachowiec od kominków! Odpowiedz z cytatem

Czytałam post dziewczyny, która ostrzega przed korzystaniem z usług jakiegoś fryzjera przy ulicy Wyspiańskiego. "Spalił " jej włosy, a pasemka zamiast blond byly białe!Znam ten ból, bo niedawno sama go przeżywałam- moja fryzjerka na dodatek kazała mi jeszcze zrobić sobie płukankę, żeby włosy nabrały koloru gołębiego Exclamation Exclamation Exclamation mimo ze wcześniej informowałam,że nie chce białych pasemek tylko blond(słomkowe). Ale co tam, włosy rosną a ten zakład fryzjerski będe omijać wielkim łukiem.
Ale nie o tym chciałam.... ...bo włosy odrosną i problem zniknie, gorzej natomiast z problemem wyższej rangi. Otóż chciałabym ostrzec wszystkich, ktorzy będą chcieli mieć w domu kominek, a do jego wybudowania zechcą skorzystać z usług pewnej brodnickiej firmy, która pod szyldem 'kominki- sprzedaż, montaż, obudowy"kryje murarza pożal się Panie Boże Exclamation Prolog oczywiście z klasą- piękny katalog, zdjęcia i opowieści o swojej robocie, dorobku, poprawkach po cudzym partactwie itp. I tylko tyle pozytywnego. Okazało się, że firma (jednoosobowa) ma blade pojęcie o budowaniu kominków, a zwłaszcza o normach i przepisach z tym związanych. Całą prawie robotę wykonał rencista spod brodnickiej wsi(który nie był oficjalnie pracownikiem tejże firmy Exclamation Exclamation Exclamation ) a na budowaniu kominka znał się mniej niż koza na pieprzu. Na dodatek przychodził do pracy na kacu a jak kończył nie był w stanie utrzymać się na własnych nogach Exclamation Mogłabym ksiązkę napisać o robocie tych pseudofachowców lewusach..........Wspomnę jeszcze tylko, że wywoziłam po nich ponad 10 worków śmieci Exclamation a ściany i okna 2 dni odkurzałam, okien jescze do teraz nie domyłam- panowie cegłę itp. cięli w pomieszczeniu Exclamation Może wszysto udałoby się zapomnieć( bo przeżyć jakoś przeżyłam Sad gdyby nie fakt, że kominek nadawał się do rozbiórki, ponieważ w miejscu, w którym go wybudowali nigdy nie powinno być kominka..........
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Pon, 05 Lut 2007 08:19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym rozwiązaniem jest wcześniejsze sporządzenie umowy (wzory są w necie) gdzie obie strony ustalają za ile i co dokładnie będzie zrobione.
Robota ma być wykonana zgodnie ze sztuką, we wcześniej określonym czasie. Jak Ci wykonawca numer wywinie po prostu możesz mu nie zapłacić a nawet żądać odszkodowania.
Partacz jak taki glejt zobaczy przed robotą to CI go nie podpisze znając konsekwencje niewywiązania się z roboty. Wiem że może być problem z fachowcem który się roboty podejmie ale nie ryzykujesz sytuacji jaką nam opisałeś.

Tak w ogóle to dzięki za Twego posta, bo mój brat też będzie "stawiał" kominek i właśnie tę firmę brał pod uwagę jako wykonawce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
noemi




Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 5
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sro, 07 Lut 2007 13:38:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, nastepnym razem będę już mądrzejsza. Choć już jestem ,bo nauczyło mnie to czegoś. Na temat tej firmy słyszałam wiele przypadkowych opinii- niestety żadnej pochlebnej Exclamation i szkoda, że dopiero po zakończeniu mojej inwestycji Crying or Very sad Niedawno kupowałam w sklepie wannę i Pani z obsługi "zaczepiła" mnie, pytając czy jestem zadowolona z kominka...(znała te firmę i pamiętała,że raz byłam z jej właścicielem u nich w hurtowni) Absolutnie nie była zdziwiona z powodu mojego niezadowolenia, co węcej- wyznała, że chciała mnie ostrzec ale zabrakło jej odwagi. A sam właściciel sklepu opowiadał, że byli niejednokrotnie świadkami, jak zleceniodawcy 'obrzucali błotem" właściciela tej firmy Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawlo77




Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 21 Kwi 2010 21:00:15    Temat postu: Re: Fachowiec od kominków! Odpowiedz z cytatem

noemi napisał:
Czytałam post dziewczyny, która ostrzega przed korzystaniem z usług jakiegoś fryzjera przy ulicy Wyspiańskiego. "Spalił " jej włosy, a pasemka zamiast blond byly białe!Znam ten ból, bo niedawno sama go przeżywałam- moja fryzjerka na dodatek kazała mi jeszcze zrobić sobie płukankę, żeby włosy nabrały koloru gołębiego Exclamation Exclamation Exclamation mimo ze wcześniej informowałam,że nie chce białych pasemek tylko blond(słomkowe). Ale co tam, włosy rosną a ten zakład fryzjerski będe omijać wielkim łukiem.
Ale nie o tym chciałam.... ...bo włosy odrosną i problem zniknie, gorzej natomiast z problemem wyższej rangi. Otóż chciałabym ostrzec wszystkich, ktorzy będą chcieli mieć w domu kominek, a do jego wybudowania zechcą skorzystać z usług pewnej brodnickiej firmy, która pod szyldem 'kominki- sprzedaż, montaż, obudowy"kryje murarza pożal się Panie Boże Exclamation Prolog oczywiście z klasą- piękny katalog, zdjęcia i opowieści o swojej robocie, dorobku, poprawkach po cudzym partactwie itp. I tylko tyle pozytywnego. Okazało się, że firma (jednoosobowa) ma blade pojęcie o budowaniu kominków, a zwłaszcza o normach i przepisach z tym związanych. Całą prawie robotę wykonał rencista spod brodnickiej wsi(który nie był oficjalnie pracownikiem tejże firmy Exclamation Exclamation Exclamation ) a na budowaniu kominka znał się mniej niż koza na pieprzu. Na dodatek przychodził do pracy na kacu a jak kończył nie był w stanie utrzymać się na własnych nogach Exclamation Mogłabym ksiązkę napisać o robocie tych pseudofachowców lewusach..........Wspomnę jeszcze tylko, że wywoziłam po nich ponad 10 worków śmieci Exclamation a ściany i okna 2 dni odkurzałam, okien jescze do teraz nie domyłam- panowie cegłę itp. cięli w pomieszczeniu Exclamation Może wszysto udałoby się zapomnieć( bo przeżyć jakoś przeżyłam Sad gdyby nie fakt, że kominek nadawał się do rozbiórki, ponieważ w miejscu, w którym go wybudowali nigdy nie powinno być kominka..........

Kominek to odpowiedzialna robota i wcale nie prosta jak sie co nie ktorym wydaje zaczołem sie interesowac stawianiem kominkow ,ale jak na razie nie znalazłem na tyle profesjonalnej firmy ktora mogła by mnie nauczyc,a przeciez zle postawiony kominek zagraza zyciu i moze spowodowac pozar,kominek to nie tylko obudowa ale prawidlowo zamontowany wkład i podlaczone odprowadzanie spalin,biorąc papraka płaci sie dwa razy za materiały zmarnowane i za robote.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Rudolphsuper




Dołączył: 30 Sty 2006
Posty: 234
Skąd: 53°15´N , 19°24´E

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 08:11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja tez szukam dobrego fachowca, ktory zamontowalby kominek w naszym domu. Jezeli macie jekies namiary - to ja bardzo chetnie z nich.............. skorzystam Smile
A co do wkladu kominkowego, to jeszcze nie podjelismy decyzji.
Nie wiemy gdzie i jaki kupic. Moze i w tym wypadku ktos doradzi ?
Pozdrawiam

rudolphsuper
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 22 Kwi 2010 10:34:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

muszę się pochwalić, że sam postawiłem kominek. Poszperałem w internecie, znalazłem zdjęcia i na podobę zbudowałem swój. Jak ktoś chce to potrafi. Teraz piszę, kominek się pali. Piękna sprawa...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mieszkaniec




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 54

PostWysłany: Wto, 03 Sie 2010 12:49:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra - to już wiemy kogo nie brać - a teraz kto kogoś poleci ?
Montaż i uruchomienie kominka, ewentualnie wykonanie obudowy też?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikus401




Dołączył: 23 Maj 2010
Posty: 1144
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 03 Sie 2010 20:56:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noemi napisał:
Dzięki, nastepnym razem będę już mądrzejsza. Choć już jestem ,bo nauczyło mnie to czegoś. Na temat tej firmy słyszałam wiele przypadkowych opinii- niestety żadnej pochlebnej Exclamation i szkoda, że dopiero po zakończeniu mojej inwestycji Crying or Very sad Niedawno kupowałam w sklepie wannę i Pani z obsługi "zaczepiła" mnie, pytając czy jestem zadowolona z kominka...(znała te firmę i pamiętała,że raz byłam z jej właścicielem u nich w hurtowni) Absolutnie nie była zdziwiona z powodu mojego niezadowolenia, co węcej- wyznała, że chciała mnie ostrzec ale zabrakło jej odwagi. A sam właściciel sklepu opowiadał, że byli niejednokrotnie świadkami, jak zleceniodawcy 'obrzucali błotem" właściciela tej firmy Evil or Very Mad


zawsze masz prawo do zaskarżenia wykonawce,jeśli nie sądzie to u rzecznika praw konsumenta,on Ci pomorze odzyskać pieniądze za poniesione straty ,choć tyle dobrego może być z tego wszystkiego ...warto nie rezygnować z odszkodowania.!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Sro, 04 Sie 2010 21:18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mieszkaniec napisał:
No dobra - to już wiemy kogo nie brać - a teraz kto kogoś poleci ?
Montaż i uruchomienie kominka, ewentualnie wykonanie obudowy też?


Pan Mirek Gerka. Zgubiłem gdzieś namiary. Dobry fachowiec...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mieszkaniec




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 54

PostWysłany: Sro, 04 Sie 2010 22:14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto ma jakikolwiek namiar na Pana Mirka??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Pią, 06 Sie 2010 07:47:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłem

694356781
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mieszkaniec




Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 54

PostWysłany: Sro, 08 Wrz 2010 08:07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeszcze ktoś może inny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klaustrofobia




Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 23 Paź 2010 05:24:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej , szukam fachowca , który pomoże w wyborze odpowiedniego kominka , oraz go zbuduje . czy mogę liczyć na pomoc w znalezieniu odpowiedniej osoby ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarilitmanen




Dołączył: 27 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 27 Lip 2011 12:18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trafiłeś właśnie na takiego fachowca Smile odezwij się na priv



________________
atelier kominka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ran9




Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 151

PostWysłany: Sob, 06 Sie 2011 11:43:57    Temat postu: hm Odpowiedz z cytatem

A robisz też remonty i serwis piecow kaflowych?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.025802 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski