STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
TANIEC W BRODNICY
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniunia92




Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 22

PostWysłany: Nie, 21 Sty 2007 15:17:20    Temat postu: TANIEC W BRODNICY Odpowiedz z cytatem

Witam. Porozmawiajmy o tańcu nowoczesnym , towarzyskim i nie tylko. O szkołach tańca na terenie Brodnicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milenk@




Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 21 Sty 2007 20:44:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy ,
dawno mnie nie było niestety nie miałam czasu. Widze, ze został poruszony bardzo fajny temat.. to cos dla mnie Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 21 Sty 2007 22:12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie fajny dużo się na niego rozgadałaś Very Happy

ja na ten temat to wiem tyle że w BDK-u uczą ł jakiś tam tańców, towarzyskich i ten UNIQ czyli disco dance, ale najfajniejszy jest ten prezentowany przez młodzież wracającą do domów w sobotnią noc Laughing ale i tak mistrzami w tym wymiataniu są panowie spod budek z piwem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Sty 2007 09:11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

apropo tanca, codziennie do 10 do 13 w BDK za zajecia tanca dla dzieci i mlodziezy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aniunia92




Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 22

PostWysłany: Wto, 23 Sty 2007 15:06:43    Temat postu: hej:) Odpowiedz z cytatem

a jeśli chodzi o taniec to mam pytanko, czy może ktoś z was uczęszcza
na zajęcia z tańca towarzyskiego do szkoły tańca "STEP' w nowej hali OSIR-u ?? Bardzo proszę o odpowiedz. Chciała bym dowiedziec się na jakiej zasedzie one się odbywają , czy płatne itp. Jeśli ktoś chce może napisac do mnie mój e-mali aniunia92@o2.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 24 Sty 2007 10:32:01    Temat postu: Re: hej:) Odpowiedz z cytatem

aniunia92 napisał:
a jeśli chodzi o taniec to mam pytanko, czy może ktoś z was uczęszcza
na zajęcia z tańca towarzyskiego do szkoły tańca "STEP' w nowej hali OSIR-u ?? Bardzo proszę o odpowiedz. Chciała bym dowiedziec się na jakiej zasedzie one się odbywają , czy płatne itp. Jeśli ktoś chce może napisac do mnie mój e-mali aniunia92@o2.pl


polecma www.osirbrodnica.pl , mozna sie takze przejsc i samemu zapytac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aniunia92




Dołączył: 21 Paź 2006
Posty: 22

PostWysłany: Wto, 06 Mar 2007 18:51:45    Temat postu: Taniec w Brodnicy-pytanie Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie do osób które tańczą na terenie brodnicy. Chciała bym sie dowiedzieć czy ktoś z wam uczęszcza na zajęcia na hali OSIR konkretnie z tańca towarzyskiego, czy jest to odpłatne i kto je prowadzi! Na stronie osiru jest to bardzo pobieznie opisane jeśli jest taka osoba proszę o odp. z góry dziękuje!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 06 Mar 2007 21:49:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jwednym z instruktorów jest Iwona Kuźma.
zapisy:
604 20 70 26 - balet, yoga, taniec współczesny, gimnastyka dla starszych
600 93 40 42 - fitness
600 80 22 67 - taniec towarzyski

(mam akurat przed sobą ulotkę)
Nie pamiętam jak wygląda kwestia odpłatności. Jednak nie sądzę aby były to jakieś bajońskie sumy.

O ile mnie pamięć nie myli to w najbliższym czasie będą chyba też organizowane warsztaty taneczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Wto, 06 Mar 2007 21:58:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Jwednym z instruktorów jest Iwona Kuźma.
zapisy:
604 20 70 26 - gimnastyka dla starszych



winn...o podaj też proszę od razu numer oddziału ortopedii Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 06 Mar 2007 22:02:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod tym adresem znajduje się ponad 500 numerów telefonów do firm i instytucji z naszego regionu, m.in. można znaleźć wśród nich numer do szpitala... Żywię jednak głęboka nadzieję, że nie będzie on nikomu potrzebny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Wto, 06 Mar 2007 22:40:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Pod tym adresem znajduje się ponad 500 numerów telefonów do firm i instytucji z naszego regionu, m.in. można znaleźć wśród nich numer do szpitala... Żywię jednak głęboka nadzieję, że nie będzie on nikomu potrzebny.


znamy tą imponującą bazę,... znamy i korzystamy... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lnq




Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 07 Mar 2007 04:10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co dyskutować na ten temat, najlepszym kursantem tańca w obrębie do 60km, od Brodnicy jest mgr Ryszard Konopka. Chodziłem do Niego na wszystkie kursy, klimat i humor u Tego faceta jest super. Każdy, nawet bez poczucia rytmu nauczy sie dobrze tańczyć.

Jak, ktoś chce kontakt to na prv piszcie lub na maila : songo45@interia.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katarzyna




Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 126

PostWysłany: Sro, 07 Mar 2007 18:33:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Winnetu wymienił p.Iwonę Kuźmę, pozostałe instruktorki tańca w Szkole tańca i ruchu STEP to p.Marzena Kobryń i p.Basia Radomska.
A jeśli chodzi o taniec towarzyski to poza p.Rysiem Konopką ja na terenie Brodnicy nie znam żadnego specjalisty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaja950




Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 4

PostWysłany: Sro, 23 Sty 2008 15:41:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej
ja chodziłam do p. maćka do bdk,ale pan sie wyprowadził i niestety nie ma joz zajęc ale chodze teraz do pani kariny (ma grupe uniq ale nie moge na nia chodzic bo przyszłam za puźno grupa ma na swoim koncie wiele występow działa od 1996roku, tańcza swetnie,jestem ich fanką)uważam ze jest fajnie
nic sie za to nie placi
w bdk jest jeszcze grypa Qlu- p. marzeny (nie polecam bo to sie wiąże z baletem i teatrem tańcaitd ale jak k0omus sie podoba cos takiego to zapraszam)
jest naprawde supeer
z grupa uniq pojechaliśmy razem na zawody do włocławka i tam bardzo i sie spodobał i ch rodzaj tańca (disco, dance, trochehip hopu, ja chodziłam na chip hop)
bardzo zqapraszam jest super,pani cały czas przyjmuje (wszystko za
darmo)
uniq godz 17(o szesnastej ta sama pani -mazuretk)
qlu to niewiem kiedy trzeba sie spytac w informacji(mini Qlu,qlu i jeszcze cos,ma w tygodniu trzy razy)
pozdrawiam i zapraszsam




sorry za błedy ortograficzne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pctka




Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 19 Lut 2008 00:12:36    Temat postu: ad.tańca Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś byłby zainteresowany tym, aby zobaczyć efekty pracy brodnickich tancerzy, to serdecznie zapraszam w tę sobotę (23.02) na hale Osir, gdzie będzie organizowany pierwszy Turniej Tańca Nowoczesnego w Brodnicy Smile
Impreza nie za duża, ale coś na pewno będzie można zobaczyć Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.024125 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski