STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ogródek piwny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piwosz
Gość






PostWysłany: Pią, 16 Lip 2004 11:39:05    Temat postu: Ogródek piwny Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawy jak to tajemnicza osoba otrzymała zezwolenie na oszpecenie takiego pięknego parku tuz pod oknami UM i w okolicy przedszkola- musiała mnieć niezłe plecy i ktoś musiał znowu wziąść kupe kasy.
Tak w ogóle to sam chętnie otworzył bym taki interes tylko jakoś cicho było o przetargu na zagospodarowanie parku - co ma miejsce w cywilizowanych miastach
Mam nadzieję że będzie to początek konkretnej dyskusji w tym temacie bo narazie to każdy jakby się bał o tym mówic aby nie urazic władz miasta. Ciekawe co wy na to pewnie jak na lato?
Powrót do góry
BULverSANT
Gość






PostWysłany: Sob, 17 Lip 2004 08:00:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiscie nie za bardzo przeszkadza mi ogrodek piwny w parku. znajomi jednak twierdza, ze lepiej byloby gdyby ogrodek znalazl sie przy palacu anny wzaowny, czyli po drugiej stronie murow.
tak jak wszystko sa dwie strorny medalu - park dla ludzi, czy ludzie dla parku choc mam swaidomosc, ze doprowadzenia chopina do obecnego stanu wiazal sie z duzymi pieniedzmi.
mi ogrodek nie przeszkadza. Twisted Evil
Powrót do góry
JJJJ
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Sty 2005 18:53:12    Temat postu: ogródek piwny Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy i w tym roku będzie ogródek piwny w parku Chopina - no cóż czas pokaże.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.013284 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski