STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy tylko mi się tak wydaje?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 08:59:08    Temat postu: Czy tylko mi się tak wydaje? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Wchodze na forum po trzech dniach, wiekszosc poruszanych tematow czy to starych czy tez nowych poziomem swojej dyskusji siega lub prawie siegnela dna. Ja nie wiedze dalszego sensu dyskusji. Nie wiem jak inni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 09:01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a cos nowego? Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koala
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 09:13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie się podziała nikita ? Czy ktoś wie ?
Powrót do góry
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 09:40:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co prowadzicie dyskuzje w Kafejce. Juz pojawil sie ten problem podczas wyborow. Starajcie sie prowadzic rozmowy w dzialach wymagajacych rejestracji, to w znaczny sposob utrudni wypowiedz osobom, ktore w ogole nie powinny miec dostepu internetu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 11:42:19    Temat postu: Re: Czy tylko mi się tak wydaje? Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
Jak w temacie. Wchodze na forum po trzech dniach, wiekszosc poruszanych tematow czy to starych czy tez nowych poziomem swojej dyskusji siega lub prawie siegnela dna. Ja nie wiedze dalszego sensu dyskusji. Nie wiem jak inni.


Masz racje ty i twoi kumple opuście to forum i swoje poglądy wymieńcie przy browarku w Pianie albo na ławce w parku ,i wtedy jest szansa na wzrost poziomu tego forum.
Powrót do góry
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 12:17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gościu właśnie takimi wypowidziami zaniżacie poziom tego forum, oczywiście nieuogulniam ale wielu GOŚCI wejdzie skrytykuje wyśmieje ale nic mądrego nie napisze od siebie i tak wygląda ta wasza dyskusja na niby poziomie a jadzik chociaż nieraz się niezgadzam z nim i jest nieraz przemądżały to jego wypowiedzi są kąkretne i ma swoje zdanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maja 2
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 12:54:51    Temat postu: Re: Czy tylko mi się tak wydaje? Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
Jak w temacie. Wchodze na forum po trzech dniach, wiekszosc poruszanych tematow czy to starych czy tez nowych poziomem swojej dyskusji siega lub prawie siegnela dna. Ja nie wiedze dalszego sensu dyskusji. Nie wiem jak inni.

A ja raczej jestem obserwatorką tego forum i wolę czytać takie zacięte dyskusje niż Twoje prywatne rozmówki ze swoimi "starymi znajomymi" o d***e maryny co było do niedawna przez"was"za często praktykowane.
Tak że teraz nie jestem znudzona czytając różne opinie wszelakich forumowiczów.
Zapamiętaj sobie na przyszłość mój drogi, forum jest dla wszystkich a nie tylko dla stałej świty co nie dawała nikomu dojść do słowa ośmieszając go różnymi głupimi tekstami.
Forum jest dla wszystkich bez wyjątku, nie chcesz dyskutować łaski nie robisz możesz zamilknać jak twoi "starzy znajomi". PA.
Powrót do góry
koala
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 13:42:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie się podziała nikita ? Czy ktoś wie ? Co porabia ? Co u niej słychać ?
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 13:50:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikita jest ciągle napita i niech nikt się już wiecej o nią nie pyta Laughing dobre nie Jadzik Question
Powrót do góry
Barbara Pierdzimąka
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 16:22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja 2 - ależ jad z Ciebie płynie. Wręcz plujesz nim na odległość jak zdradliwa kobra królewska. Jadzik miał pełne i uzasadnione prawo wypowiedzieć się w ten sposób. Tęskni (co zrozumiałe) za wąskim gronem swych przyjaciół i dyskusji z nimi. Jednak obserwując to co dzieje się teraz na forum a np. rok temu - wcale mu sie nie dziwię.
Powrót do góry
MAJA 2
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 17:19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na nikogo nie pluje jadem Pierdzicośtam.
Wyolbrzymiasz albo czegoś nie zrozumiałeś
To jest chyba oczywiste że Jadzik ma pełne i uzasadnione prawo w ten sposób się wypowiadać bo takie jest właśnie forum publiczne.
Ja mu tylko uświadamiam że jak nie ma ochoty na dyskusje to nikt go do tego nie będzie zmuszał bo zrobią to za niego inni czego chyba nie dostrzegłeś,od dyskusji z przyjaciółmi jest pw bo robi się co?
I ja mam też takie prawo żeby właśnie tak napisać nie sądzisz?
Forum jest od tego aby dyskutować nie patrząc kto ma jakie poglądy czy wady osobowe.
Więc nie ma co dzielić ludzi na mądrych czy głupich stawiajac ich od razu pod murem,jak to robi kolega którego bronisz.
Moim zdaniem ostatnio forum przybrało na wartości(brawa dla Admina że nie uległ presjom i naciskom z pewnych stron) każdy tu znajdzie temat dla siebie jakich nie mało.
Powrót do góry
Barbara Pierdzimąka
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 17:33:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maju 2 - ja jestem kobietą ! Nie wiem dlaczego zwaracasz się do mnie jak do mężczyzny (per ON). A może Ty jesteś.... no wiesz... Romcio Gertych Ci to wytłumaczy.... Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 17:58:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MAJA 2 napisał:

Forum jest od tego aby dyskutować nie patrząc kto ma jakie poglądy (...)
chyba cos pokrecilas...jezeli kazdy bedzie paplal bez sensu nie patrzac na wypowiedzi i poglady innych to wtedy juz nie bedzie to dyskusja tylko jakies bezsensowne monologi a do tego lepiej załozyc sobie jakis blog niz zasmiecac forum...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 18:30:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to forum siega dna, ktoś dobrze zauwazył ze od blisko roku, a szczególnie od czasu wyborów i tłumnego śledzenia przez polityków, zauważyłem że forum stało sie dyskusja kilku osób, zakładanie tych samych tematów, wklejanie wypowiedzi tych samych w równe tematy - no po co ?

Admin moim zdaniem powinienes zarewagowac gdyż Forum stała sie juz piaskownica dla "DUŻYCH DZIECI"

Czytam je codziennie, ale nic sensowenego, a siegnąc wypowiedzi i dyskusje które były prowadzone tu ponad rok temu, aż sie chciało wpisac parę słów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maja 2
Gość






PostWysłany: Pon, 15 Sty 2007 18:50:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
MAJA 2 napisał:

Forum jest od tego aby dyskutować nie patrząc kto ma jakie poglądy (...)
chyba cos pokrecilas...jezeli kazdy bedzie paplal bez sensu nie patrzac na wypowiedzi i poglady innych to wtedy juz nie bedzie to dyskusja tylko jakies bezsensowne monologi a do tego lepiej załozyc sobie jakis blog niz zasmiecac forum...


Wcale mi nie chodziło o takie osoby ja po prostu mam ich gdzieś głęboko.
ale nie przecz że nie ma na tym forum kilku wartościowych użytkowników a zawsze znajdzie się taki co wciśnie swoje niepotrzebne trzy grosze i potem już sama wiesz Karolino tej choroby nie unikniesz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021307 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski