STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
No to Panie Adminie za co ten medal ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 23:17:40    Temat postu: //PGR Odpowiedz z cytatem

No i gdybym nie zapodał tematu to byście inteligenty nie mieli co pisać.

Dziękujcie tym co rzucają temat ,bo wy z tych wasz łbów to jakoś nic mądrego nie możecie wykrzesać.

Te Klon albo to ty podszywasz się pod różne teksty albo masz kumpli w zawodówce o profilu śluszarz tokarz.
Powrót do góry
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 23:54:36    Temat postu: Re: //PGR Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:


Te Klon


A co to w ogole za zwrot??? Confused
Odnos sie z szacunkiem do osoby, ktora stworzyla to forum i dzieki niej wlasnie teraz mozesz tu pisac Exclamation

Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 00:04:56    Temat postu: Durny naród Odpowiedz z cytatem

No i co cieszysz się jeden z drugim że taki owsiak zgarnie taki characz z naszego miasta ,a za rok przyśle aparat do badania słuchu ?.

Do d**y ta jego aparatura, jakiś przeterminowany szajs,niech przyślą aparat do badania głowy i niech ci co go tak popierajo sie zbadają.

To tu na miejscu nie można ludziom pomagać tylu bezdomnych opuszczonych przychodzi codziennie do Caritasu, a tu bezczelny naród wysyła pieniadze do jakiegoś owsiaka ,czyżcie ślepi ludzie naszym pomóżcie a nie hochsztaplerom i krętaczom.

Pisaliście ,że ratuje życie to napisz jeden z drugim komu niby to życie uratował ???? Nie napiszecie bo nikomu nie uratowało.

Owsiak to mit i bzdura a ilu naiwnych fanatyków znalazł.Sie okazało że dzieci przez owsika nie poszły do Kościoła a to skandal czemu ksiądz nie zabierze głosu i nie zruga tych bałwochwalców.

Sami kupcie do szpitala co trzeba a nie wysyłacie do tego błazna kase .

Wystarczy popatrzeć w telewizor 60 letni facet ubrany w czerwone gatki i podskakuje jak naćpany to ma być jakiś zbawca chorych dzieci ????

Bzdura na kilometr wiadać że to jakiś cwaniak i krętacz znam się na ludziach mam swoje lata i takich oszustów widziałam na kopy.

Babcia
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 00:14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy byś Iwono wcześniej wymyśliła ten trafiony pomysł to odciągneła byś zapewne niejednego gościa od jak uważacie zbędnych dyskusji i całe to forum bez wyjątku zaśpiewało by pewno na WOŚP-owej imprezie a tak tylko pozostanie nam niepożądanym gościom wynieść się z tego twórczego forum. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 00:16:51    Temat postu: (--) Odpowiedz z cytatem

BURAKOM Z GRONA KLONA MÓWIMY -NIE !!!

NIECH SWOJA INTELIGENCJĄ I "PIĘKNYM "SŁOWNICTWEM OŚWIECAJĄ DZIKIE LUDY W DELCIE AMAZONKI (KANIBALI).

KRZIU - bądź tak miły i nie porażaj- obrażaj inteligencji licznych czytelników swą "inteligencją" a raczej pgr-owska ogładą i manierami zdaj sobie sprawe ze ludzie to czytają i żle im się robi jak ktoś taki jak ty bluzga obelgi właściwie nie wiadomo do kogo czyli do wszystkich. Admin może to ty to piszesz bo w sumie nie wiadomo coś za jeden.Jak byś był ok to by takich ordynarnych wpisów nie było ale pewnie jesteś jednym z nich więc będą . W sumie to jaki pan taki kram.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 00:27:16    Temat postu: OOOO Odpowiedz z cytatem

[quote="krziu"]O jaaaaa... Czy Ty, Misiu Kolorowy (stary tekst by Silver76 Razz ), nie potrafisz zrozumieć, że jak TOBIE się nie podoba to po prostu wyp...j ?!Bo już mnie szlag trafia jak czytam te twoje bezsensowne wiadomości..


Te ADMIN to twój koleś się wyraża !

Szlag go trafia biedaka jednego, oby skutecznie my i całe forum liczy na to .
A kto kazał ci tu włazić jak szczur i węszyć ?.MOże ty masz jakiś ciekawy temat ?.Nie masz, wiadomo bo czego mogłeś w sumie w tym pgr-ze nauczyć tylko chamstwa i prostactwa.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 00:44:25    Temat postu: Re: Durny naród Odpowiedz z cytatem

chyba nachlanych bezdomnych.. jakby jeden z drugim bardzo chciał, to wziął by się za uczciwą pracę i wyszedł na prostą.. ale nie.. oni wolą być panami swojego losu, swoistymi "bogami"..


A może wczesne wykrywanie wad rozwojowych u noworódków, to nic takiego? Ciekawe czy chciał(a)byś [??], żeby Twoje dziecko urodziło się chore, bez możliwośći jakiegokolwiek wyleczenia ? Bo ja bym raczej nie chciał...



Ty koleś ty dobroczyńco z Koziej Wólki to ty w ludziach potrzebujących pomocy widzisz tylko "nachlanych bezdomnych"?

A może zauważyłeś co się dzieje na imprezce Owsiaka finansowanej z wośpu ? paru się tam nawet "przekręciło",tylko narkotyki i chlanie - i to jest twój wzór? a głodni i bezdomni w Brodnickim Caritasie to co dla ciebie znaczy ?nic ?.Masz zrąbany system wartości koleś .

Chrzaniliście wcześniej że sprzęt wośpu ratuje życie ,ale żaden nie podał przykładu ,sprzęt do badania słuchu ratuje życie ?

Bzdury ,to wszystko to jedna wielka bzdura ,daliście się oszukać totalnej brzdurze .Ale wiadomo nikt nie przyzna się do błędu.

ZA te 40 tyś kupcie do szpitala sprzęt ,jak ktoś napisał ,chrzanić owsiaka .

Aha dzięki za troske o moje nie narodzone dziecko ,młodzieńcze co ty możesz widzieć o wadach rozwojowych dzieci,nie bądź śmieszny i bez owsiaka dzieci będą zdrowe ,tylko trzeba chcieć je mieć.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 00:54:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam nic wspólnego. I odwal się ode mnie, dobrze? Bo zaraz polecę wypłakać się Klonowi, weźmiemy widły i polecimy szukać Twojej kryjówki, bo skoro nie masz ochoty się zarejestrować, to wnioskuje, że po prostu wstydzisz się tego, kim jesteś. I tyle.[/quote]

*******************************************

Hej a ty wrzuciłeś jakieś tematy na ruszt ?.Nie tylko obszczekujesz innych.

I co cie obchodzi kto kim jestem ,jak widać to was z tej ferajny bardzo gryzie i podpuszczacie ludzi aby się zalogowali ,nic z tego koleś ,jestem twoim sąsiadem ,ale nigdy nie zgadniesz kim jestem,a tekst o widłach można potraktować jako groźbe ,więc uważaj młodzieńcze bo są granice.
Powrót do góry
zwyczajny cieć
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 02:35:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie śledzę nocą to forum i myślę, po tym co przeczytałem odeszła mi ochota do rejestracji bo dlaczego ja mam przebywać wśród 2 (dziś dołaczył do nich 3) zalogowanych idiotów co kłuci się od kilku wieczorów o byle co i najwyraźniej ich to bawi.

Jak tacy też sr.ją w swoje gniazdo to po co później ja mam być też kojarzony z tym ich gó..em.
I to wydaje się nie zmieni bo dołączą do nich następni z kilkoma nickami i dalej będą na siebie sr.li, chyba że gniazdo się całkiem zawali.

Więc daj mi Klonie nadzieje że będzie inaczej, widzę że tylko bałagan się zrobił ale jakoś go trzeba posprzatać żeby z powrotem był znowu ład.

POZDROWIONKA
Powrót do góry
Jadziki
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 07:53:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. Jak to się ludzie zmieniają. I kto tu mówi o niezależności na tej wsi.

"Panie, słysząc aż straszno stać!
Jakoż prostak nie ma sie bac?
Każdy tu, co ji ksiądz liczy,
Ubogiego kmiecia ćwiczy.[...] "

Ksiądz pana wini, pan księdza,
A nam, prostym, zewsząd nędza.[...]
Urzędnik, wójt, szołtys, pleban,
Z tych każdy chce być nad nim pan;
Temu daj gęś, temu kokosz,
Zac więc z nim mała rozkosz? "
Powrót do góry
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 11:16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rej nie żyje wieć nie opierd***j tandety.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KOwiec
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 11:17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Ivonne nikt z zarejestrowanych nie chce z Tobą śpiewać
Wolą dyskusje z gośćmi o Owsiaku, Rydzyku, PGR-ach a najchetniej poganialiby za kimś z widłami.
Teksty można by dobrać z kilku tu tematów to by był dopiero forumowy hit Exclamation Laughing Laughing Laughing
Jako podkład muzyczny proponuję katarynkę a refren mógł by odśpiewać Tomski w duecie z Pepe wyli by pięknie...... jak zranione kojoty.
Czas się wyrwać z tej wsi, mógłbym wam załatwić koncert w jakimś normalnym mieście.
Są ferie to opiekunka też by sie znalazła bo znam kilka znajomych nauczycielek ale najpierw proponuje koncercik w Caritasie dla najbardziej ubogich i potrzebujących przeważnie na wino.
No więc do roboty kariera przed wami. Wink Very Happy
Powrót do góry
Maja 2
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 12:08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też proponuje rejestracje goscie, z Tomskim nie zginiecie.
Od dziś w promocji każdy nowo zarejestrowani otrzymają słownik ortograficzny i replikę medalu od Klona o który ciągle dociekają.
A co niektórym już zarejestrowanych Karolina udzieli korepetycji w kafejce, gdzie też Ivonne daje darmowe lekcje śpiewu.
Więc spieszcie się bo promocja potrwa tylko do końca ferii.
Aaa, bym jeszcze zapomniała dla pierwszych pięciu zarejestrowanych którzy podadza login: robot 1,2,3 itd otrzymają od Winnetu na adres email
komplet zdjęć swojego autorstwa, oczywiście wszystkie z własnoręcznym autografem mistrza.
Tak więc warto się zastanowić.
Powrót do góry
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 18:33:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maju 2, coz za ironiczny wpis. Tak, czy inaczej - ZABAWNY Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maja 2
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 19:21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje że nikogo nie uraziłam tym postem Very Happy
To był taki żart w przenośni tego słowa Wink
Wolę z ludzi pożartować niż ich obrzucać błotem czy też oczerniać.

gniewasz się na mnie Ivonne? Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026774 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski