STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
No to Panie Adminie za co ten medal ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 10:42:42    Temat postu: No to Panie Adminie za co ten medal ? Odpowiedz z cytatem

No to Panie Adminie za co ten medal Pan dostał od łaskawie panującego gburmistrza ?

Musiałeś Pan się nieźle zasłużyć bo Rotary Klub za nic nie nagradza.

Czekamy na opisa kulisów otrzymania tego medalu ,czy jest prawdziwy czy z ziemiaka ?.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 10:45:17    Temat postu: Ciekawe Odpowiedz z cytatem

CZy to towarzystwo może pomaga finansowo lub inaczej w prowadzeniu tego forum ?.
Powrót do góry
ggg
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 11:25:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No panie Marku. Dawaj!
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 11:28:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę to sam dokładnie nie wiem za co bo nie byłem na toaście noworocznym i fizycznie jeszcze go nie mam. To odznaczenie nie przepadło, odbiorę przy najbliższej okazji. Zainteresowanym mogę wysłać foto na maila Smile.
Z Rotary nie mam nic wspólnego, wyciągasz błędne wnioski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
fomicz




Dołączył: 16 Mar 2006
Posty: 1021
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 14:42:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
Tak naprawdę to sam dokładnie nie wiem za co

Klon nie zwracaj uwagi na tych kolesi. Promujesz miasto, prowadzisz serwis i to za to. Im sie wydaje, ze urmistrz nagradza tylko kolesi - wiesz to taka polska mania splywajaca z gory na tych maluczkich szaraczkow.
GRATULUJE!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ade
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 16:18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również Gratuluję!

Ci co krytykują Twoje odznaczenie to kretyni...
tylko zrzędzą, a to... a tamto..., a sramto... sami nei wiedzą o co im dokładnie chodzi... siedzą przed swoimi monitorami i boją się wychilić odrobinę dalej....bo to poprostu tchórze. koniec kropka
Powrót do góry
joey




Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 512
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 17:08:20    Temat postu: Re: No to Panie Adminie za co ten medal ? Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
No to Panie Adminie za co ten medal Pan dostał od łaskawie panującego gburmistrza ?

Musiałeś Pan się nieźle zasłużyć bo Rotary Klub za nic nie nagradza.

Czekamy na opisa kulisów otrzymania tego medalu ,czy jest prawdziwy czy z ziemiaka ?.


spekulant! Jak wiekszosc gosci ostatnio!
Wiedz, ze takim p*********** mozna zniszczyc kogos dobre imie. Jakies podstawy takich pytan, bo to, ze za darmo nikt nagrod nie daje jest bynajmniej trywialne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 17:50:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może by ktoś założył temat gdzie by można składać gratulacje i wychwalać Klona, on przecie to uwielbia.
No co jest zarejestrowani to wy jesteście tu najbardziej uprzywilejowani a konkretnego posta sami nie potraficie wpisać tylko mieszać się w tematy gości?
Zdaje mi się że jesteście z tej kategorii pies ogrodnika.
Powrót do góry
GOŚĆ 1
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 21:08:07    Temat postu: Mr.Admin Odpowiedz z cytatem

Wyglądasz ma rozsądnego faceta ,a robisz dziwne rzeczy.Po jaką jasną anielke wprowadziłeś logowanie ?.

O co ci z ty chodzi ,kto ci to podpowiada ?.

Ograniczasz wolność wypowiedzi ludziom.

Jak sam widzisz ciekawe tematy od których adrenalina rośnie wstawiają goście, a nie te twoje kolesie ,których poglądy wszyscy znają i mają ich dosyć.

Jak widać goście to ludzie na poziomie toczący kulturalną dyskusje i zawsze w pewnym momencie pojawiają się ci rejestrowi i już wiadomo co wstawią ,obrażają gości i tyle,poczytaj jak rejestrowi zaczynają dyskusje od obelg i hamskich wyrażeń.

Powinieneś być wdzięczny gościom a szczególnie (nie chwaląc się) mnie ,bo moje tematy trafiaja w sedno sprawy wywołują dyskusje i oto przecież chodzi,żeby ludzie dyskutowali ,żeby szukali prawdy.I dzięki mnie ludzie pomyśleli troche zanim wrzucili ten grosz na wośp,zastanowili się co to za jeden ten Owsiak, czy napewno taki dobroczyńca.

I tak jest z każdą sprawą, ty i twoje grono jesteście w takim zamkniętym środowisku i prezentujecie swoje poglądy,które innych irytują ,a dając głos tylko "swoim" "uśmiercasz to forum i taki poziom jaki przedstawiacie to naprawde cienki poziom,mówiąc delikatnie.

I tak skoro korzystasz z popularności dzięki nam "gościom" my stawiamy ci warunki.

1.Znosisz logowanie

2.Każdy kto użyje wylgarnego lub obraźliwego słowa na forum,np.dupku,idioto,kretynie, będzie usuwany z forum jeżeli jest rejestrowany lub blokowany przez jakiś okres ,jakieś ostrzeżenie i to robisz automatycznie bez pisania jakichś skarg.

3.Jeżeli tego nie zrobisz ,wszyscy "goście" zbojkotujemy to forum i przeniesiemy się gdzie indziej.


4.Czekamy na jakieś podziękowanie z twojej strony dla "gości" bo to dzięki nam to forum żyje .

Dajemy ci na to 48 godzin.
Powrót do góry
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 21:30:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dołanczam sie do "krziu" ....... a za kilka dni bedzie porzadek na tym forum ,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 21:48:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek, mam nadzieję, że Twoje słowa się spełnią. Pierwszy dzień pokazał, że porządek nie jest lubiany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
AlamaKota
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 22:20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie chyba zarejestruje bo Iwona zalożyla domowe przedszkole w kafejce i bede se mogl pospiewac w koncu sa ferie wiec bedziemy miec rozrywke zarejestrowane dzieciaczki.
Pomysl popieram w calosci ale jeszcze by ktos z prowadzacych mogl zalozyc kolko ortograficzne i tez wirtualny kurs karate dla zalogowanych.
A na koniec ognisko w parku wolnosci co bysmy sie lepiej poznali no nie.
Chyba wiele nie wymagam co nie? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 23:00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym przyniósł benzyne i podpalił co niektórych ale by było barbekju Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 23:02:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AlamaKota napisał:
A ja sie chyba zarejestruje bo Iwona zalożyla domowe przedszkole w kafejce


Zarejestruj sie - popieram pomysl Wink
''Domowe przedszkole'' mowisz? Hmmm... Tego nie skomentuje Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 23:03:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie chcesz coś stworzyć na podobe sąsiedniego portalu niejakiego Wojciecha ale zauważ że tam oprócz zaledwie kilku stałych użytkowników nikt tam nie prowadzi dyskusji nie mówiąc o otworzeniu tematów.
Z braku zainteresowania robi to sam redaktor jak siebie nazywa (bez urazy).
Czy naprawdę Klonie chcesz właśnie takiego sztucznego klimatu?
Czy napewno nie ma już innego rozwiazania?
Jak tak to akurat ja nie widzę sensu abym się rejestrował bo po co mi forum gdzie nic się nie dzieje i skąd wieje nudą.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.029029 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski