STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy tylko mi się tak wydaje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ś.p forman
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 00:58:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:

Zastanawiam się czy Twoje wypowiedzi mają charakter wyłącznie złośliwy i mają na celu podniesienie ciśnienia innym użytkownikom, czy też może są to Twoje faktyczne przekonania. Jeżeli to pierwsze to pół biedy


I tu masz racje chciałem tylko sprawdzić ile naprawdę jest zwolenników szanownego Klona a widzę że na palcach można liczyć. Czyżby tracił uznanie i blokuje to do niedawna niezależne forum, mi wyszło że tak.
Ale coś zajadle sie tłumaczysz Klon, resztę niech dopasuja sobie użytkownicy.
Mam nadzieje ze mi wybaczysz Klon byłem ciekaw ludzkiej reakcji w pewnych nieprzyjemnych sytuacjach.
Ostatnio bez podstępu niczego się tu nie dowiesz,no chyba że emocje przejmą górę i bez urazy.
Powrót do góry
Kasia G
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 07:42:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś widział Nikitę ?
Powrót do góry
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 12:19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żle sie dzieje na forum,ludzie sie bez przerwy kłucą już długo nie było popularnego tematu który by wywoływał tylko pozytywne reakcje ale cofnijmy sie pare dni wstecz zalogowani użytkownicy uważaja że zło podnosi łeb na forum(zło w osobach gości) rządają stanowczej reakcji Klona by logowanie sie było obowiązkowe (choć nie wiadomo po co to im)
Klon niechcąc okazać sie słabym moderatorem zmienia forum tak by wilk był syty(zalogowani) i owca cała(Goście)
Dziś na forum jest tragedia Goście dają popis sowjej twórczosci,wyrażają swoje nie zadowolenie czepiają sie wszystkiego (narażając na szwank osobe samego Klona a innych użytkowników wykorzystuja by sprawdzić jaki mają stosunek do moderatora)
A dziś Klon co robi Question Wyczekuje Question
co moge pomyśleć sobie Ja czy inny forumowicz który wie że moderator uległ presji zalogowanych pisarzy(wywołujac w ten sposób z ich winy spory które nie ustaną zbyt szybko),że moderator dostaje medal od burmistrza wiedząc że na forum jego osoba nie jest lubiana
Kim jest moderator który na początku postawił ściane by mozna na niej pisać teraz tą ściane trzyma za grubym szkłem by na niej mogły pisać tylko dobre dzieci a złe nie
Kim jest osoba którą bawi to że temat medalu przyspaża jej przeciwników
Więc pytam sie jakie bedzie fotum jutro Question o co bedzie można jeszcze prosić moderatora Question kto naprawi tą chorą sytuacje która powstała Question



Klonie myśl przyszłościowo naprawde uważasz ze te 600 osób zalogowanych to oni w calości tworzą forum Question skoro 193 nie napisało nic a 116 po jednym poście ,Goście muszą mieć dostęp do wszystkiego na tym forum a jeśli sie komuś to nie podoba to ich sprawa TY Klonie jesteś moderatorem masz ustalać zasady.chronić użytkowników i nie ulegać presji (jeśli w tym co nasmarowałem są błedy ortograficzne ,interpunkcyjne ,stylistyczne czy jakiekolwiek inne to nie usuwaj ich bo nikt nie jest doskonały a popełniać błedy rzecz ludzka) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 13:02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski zaskoczyłeś mnie swoim chłodnym i bardzo spostrzegawczym wpisem. O blokadę domagano się od długiego czasu. Najpierw pojawił się podział i jedynie Kafejka zastała dla gości. Teraz jest zablokowana tymczasowo. Jaki będzie jej dalszy los, okaże się wkrótce. Na razie emocje dały się we znaki i nie ma jasnego "za" czy "przeciw" tej blokadzie. Sam jestem przeciw takiemu ograniczeniu ale nie było innego wyjścia.
Przez nasz wspólny bełkot i obrzucanie się błotem wystawiliśmy złe świadectwo temu miastu. Forum ma być miejscem dyskusji a nie chaotycznego krzyku. Miejcie świadomość, że nasze forum czyta wiele osób spoza Brodnicy.
Poczekajmy aż emocje opadną, wtedy zabierzemy się za sensowną dyskusję. Każdy, kto się już wyżył może założyć nowy temat w tym dziale i przedstawić swoje racje.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 13:59:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę sensu zakładania tematu, bynajmniej na razie, bo zaraz zostanie zdeptany przez zwolenników bądz przeciwników czegoś tam.

Ostatnio stało się modne włażenie z buciorami przez niektórych byle gdzie i wypisywanie gdzie się da i jak się da swoich chorych teorii.

To naprawdę świadczy o naszym mieście jacy zawistni i zacofani ludzie w nim mieszkają.

Czasami lepiej odpocząć ustępując niż wikłać się w bezsens chaosu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 15:24:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i z wypowiedzią u góry sie zgadzam z nogami i rękoma jestem za !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WIKI
Gość






PostWysłany: Sro, 17 Sty 2007 15:31:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem na tym forum tylko gościem,uważam jednak że przez jakiś czas było to super forum-tematy dla zarejestrowanych i osobny dział dla wszystkich (zarejestrowani oraz goście).Lecz to co teraz się dzieje to nagonka wszystkich na wszystkich-jeden wielki bałagan,ale mam nadzieję,że ten punkt kulninacyjny już minął i opadną emocje niektórych osób.
Arrow zatem troszkę czasu musi upłynąć by to forum ożyło na nowo.
Życzę wszystkim wyrozumiałości i pamiętajcie,że taki jeden admin nie jest w stanie dogodzić wszystkim(bez skojarzeń proszę chodzi o forum).
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 11:56:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie czekamy mam nadzieje że wyjdzie to wszystkim na dobre
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski napisał:
Żle sie dzieje na forum,ludzie sie bez przerwy kłucą już długo nie było popularnego tematu który by wywoływał tylko pozytywne reakcje ale cofnijmy sie pare dni wstecz zalogowani użytkownicy uważaja że zło podnosi łeb na forum(zło w osobach gości) rządają stanowczej reakcji Klona by logowanie sie było obowiązkowe (choć nie wiadomo po co to im)
wiesz po co zalogowani chca przymusowej rejestracji... tylko po to zeby niezalogowani goscie nie robili zamieszania.. a wiesz jak mozna zrobic zamieszanie? zaraz Ci to pokaze.... cdn.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anty Tomski
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski niech spada na drzewo nie lubię go!!! pisze nieciekawie i robi błędy!
Karolina jestem z tobą!!
Powrót do góry
od...ol sie od Tomskiego
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomski jest spoko koleś przynajmiej pisze z sensem! Wszyscy co sie go czepiają są tempi jak barany!!!
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu się jakieś dzieciaki dorwały do komputera. To forum spada na psy!
Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu się jakieś dzieciaki dorwały do komputera. To forum spada na psy!
Evil or Very Mad
Powrót do góry
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

......cd.
no a teraz Tomski odpowiedz ktore z w/w postow zostaly napisane przeze mnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017871 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski