STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy tylko mi się tak wydaje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 12:28:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pdst. swoich obserwacji stwierdzam, że Kafejka została przeniesiona do działu dla zarejestrowanych ze względu na nazwijmy to "stanowcze" wypowiedzi gości. Użytkowniku zawiodłem się zarejestruj się. Będziesz miał dostęp do całego forum. Wbrew ogólnemu przekonaniu rejestracja wcale nie boli Smile

Poszukaj mi inne forum, gdzie możesz wpisywać się jako gość. Odwedzam wiele for o na prawdę różnorodnej tematyce i na każdym z nich chcąc zabrać głos lub poprosić o pomoc MUSIAŁEM się zarejestrować. Nie rozumiem więc dlaczego niezarejestrowani tak się buntują przeciw założeniu konta na tym forum. Cały "zabieg" trwa nie więcej niż minutę. Chyba, że ktoś wolno pisze na klawiaturze albo nie może się zdecydować jaki wybrać nick Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 12:44:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do rejestracji na forum nie trzeba mieć nadprzyrodzonych zdolności, specjalnej siły fizycznej czy intelektu. Wystarczy dosłownie minuta i jest po sprawie.
Jakby medale wręczali za porządkowanie tego forum to bym wyglądał jak ruski generał Smile
O blokadzie zdecydowali użytkownicy a nie nasza władza. Ciężko mi komentować Wasze sugestie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
na zawsze gość
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 15:03:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może raczej zdecydowali za nich urzędnicy bo takiej ankiety co by mogli w niej decydować użytkownicy to jakoś nie zauważyłem. Przyznaj się Klon kto teraz pociąga za wasze sznurki co?
Powrót do góry
użytkownik
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 15:43:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie będę się rejestrować na waszym forum,najwyżej wogóle nie będę się wpisywać,taka wola większości
ale ta większość to pewnie sama klika co nie dopuszcza innych do słowa
zatem pozdrawiam skorumpowanych zarejestrowanych a my z nizin społecznych( bo nie zarejestrowani) przeniesiemy się do do tych normalnych forumowiczów!!!
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 16:58:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokaż mi tu i teraz (wklej linka) do jakiegoś forum, na którym nie musisz się rejestrować, żeby wyrazić swoją opinię. Znajdziesz 1 jesteś dobry, znajdziesz 2 zwracam honor, znajdziesz 3 masz u mnie browar !

Forum Brodnica.net nie będzie uznawane w tej klasyfikacji.
Czekam na odzew w tej sprawie i życzę powodzenia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 17:53:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wasze wnioski mnie bardzo rozbawiły. Uważacie pewnie, że władza się pofatygowała i kazała mi zablokować kafejkę. Była specjalna, nocna sesja rady miasta i powiatu z przedstawicielami sejmiku wojewódzkiego. W punkcie pierwszym przewodniczący dokładnie opisał działanie internetu i for dyskusyjnych. Odbyła się też burzliwa dyskusja na temat słuszności nazwy "Kafejka" dla tego działu. W pięciu głosowaniach był remis i nie można było przyjąć ustawy o blokadzie tej części forum. Na szczęście przed zmierzchem jeden z radnych udał się do WC. W tym momencie przeprowadzono ostatnie głosowanie i wynik okazał się niekorzystny dla nie zarejestrowanych.
Nie musicie już teraz snuć domysłów, macie słowo admina, że tak właśnie było Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
123
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 18:22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ...



CZY TO JUŻ PRIMA'APRILIS-KLONIE???
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 18:35:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uznałem, że bajkopisarzy zadowoli tylko dobra bajka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ś.p forman
Gość






PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 19:35:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KlonGroup napisał:
Uważacie pewnie, że władza się pofatygowała i kazała mi zablokować kafejkę.

Ja nie uważam ja to wiem i widzę jak pchasz się do magistratu nawet po trupach tego forum, gdzie się podział Twój ideał niezalerzności i alternatywy?
Po tym medaliku trochę urosłeś co widać po "remoncie" tego wygasąjacego już forum, naczelny bajkopisarzu.
Powrót do góry
Katarzyna




Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 126

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 19:47:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to powstała dyskusja na temat braku tematu... Wow nic tylko skoczyć z radości, oprócz porad różnego typu braku sensownego tematu - tzn dobrze się dzieje w naszym zacnym mieście, nie ma kogo "zjechać" zrugać i zmieszać z błotem. Zatem radujmy się!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 21:41:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ś.p forman napisał:
Ja nie uważam ja to wiem i widzę jak pchasz się do magistratu nawet po trupach tego forum, gdzie się podział Twój ideał niezalerzności i alternatywy?

Widziałeś mnie na jakiejś liście wyborczej?
ś.p forman napisał:
Po tym medaliku trochę urosłeś co widać po "remoncie" tego wygasąjacego już forum, naczelny bajkopisarzu.

Tego medalu jeszcze nie mam i zapewnię Cię, że on nic nie zmieni oprócz dalszej fali tego typu ataków. Jest mi teraz przykro, że znalazłem się na tej dziesięcio osobowej liście. Jeśli już otrzymam ten medal to chętnie odsprzedam go Tobie czy innej krytycznie do mnie nastawionej osobie a kasę wpłacicie na dom dziecka, schronisko albo utopcie w Drwęcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacek




Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 476
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 21:48:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja proponuje bo zimnym schlodzonym browarku, na ostudzenie emocji, oj bedzie , oj bedzie , oj bedzie mam kastę i to zimna lezy w piwniczce kolo nalewki babunii....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 22:14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ś.p forman napisał:
KlonGroup napisał:
Uważacie pewnie, że władza się pofatygowała i kazała mi zablokować kafejkę.

Ja nie uważam ja to wiem i widzę jak pchasz się do magistratu nawet po trupach tego forum, gdzie się podział Twój ideał niezalerzności i alternatywy?
Po tym medaliku trochę urosłeś co widać po "remoncie" tego wygasąjacego już forum, naczelny bajkopisarzu.


Jesteś śmieszny, nic ponadto. Pisząc w ten sposób udowadniasz tylko, że nie masz pojęcia jakim człowiekiem jest Klon.

Zastanawiam się czy Twoje wypowiedzi mają charakter wyłącznie złośliwy i mają na celu podniesienie ciśnienia innym użytkownikom, czy też może są to Twoje faktyczne przekonania. Jeżeli to pierwsze to pół biedy, jeżeli drugie to... brzydkie słowa cisną mi się na usta, więc nie dokończę Smile

Brodnica.net promuje nasze miasto. Co Ty zrobiłeś dla miasta ? Pomyślałeś w ogóle choć raz co Ty możesz dla niego zrobić, czy może tylko cały czas zastanawiasz się co ono może (a raczej powinno) zrobić dla Ciebie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 22:39:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chłopaki .. zamknijcie ten temat ..
albo zamknijcie forum na jakiś czas.
tylu debili dawno tu nie było.
aż się czytać nie chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Wto, 16 Sty 2007 23:06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to wszystko przez to ze za dużo jest tych szemlowskich ograniczeń dla tych co bardziej fantazyjnych pisarzy

Bojkot forum to znaczy że bedzie mozna normalnie przeklinać i wyzywać do woli jeśli jo to ja chce bardzo Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.023967 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski