STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Czy tylko mi się tak wydaje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:45:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes Laughing
Czyż byś miał Tomski rozdwojenie jaźni? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
potencjalny gość
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:48:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wogule co wy Pi****licie na tym forum, macie też problem z tym tomskim, koleś ma n*** we łbie i tyle Evil or Very Mad
Powrót do góry
jakiś tam gość
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 17:54:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy wszyscy macie n*** Twisted Evil
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 18:07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="winnetu"]Pokaż mi tu i teraz (wklej linka) do jakiegoś forum, na którym nie musisz się rejestrować, żeby wyrazić swoją opinię. Znajdziesz 1 jesteś dobry, znajdziesz 2 zwracam honor, znajdziesz 3 masz u mnie browar !

Forum Wirtualnej Polski nie wymaga rejestracji.Co Winnetu?Jestem dobry?
Powrót do góry
WIKI
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 20:10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arrow Domyślam się,że Karolina wpisując paskudne posty zrobiła to celowo nie logując się i dowiodła,że zarejestrowani również mogą narobić wielkiego bałaganu na tym forum.
wniosek jest jeden-nie zawsze tylko i wyłącznie goście wypisują bzdury lub też bez uzasadnienia obrażają forumowiczów .
Zatem nim zablokujecie do końca forum dla gości miejcie się wzajemnie na uwadze.
Powrót do góry
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 20:33:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blad Wiki... ja napisalam tylko 3 posty jako gosc zeby pokazac jak osoby niezarejestrowane potrafia zrobic zamieszanie piszac (najczesciej) obrazliwe posty podajac sie za rozne osoby robiac w ten sposob falszywy tlok... osoby zarejestrowane nie maja szans sie nawet bronic odpisujac na post ,,goscia 1 " zostaja juz atakowani przez ,,goscia 2" ( w rzeczywistosci ta sama osobe) . Gosci robi to zapewne dla zabawy, cieszy go to ale wlasnie przez takich ludzi nie mozna na forum normalnie dyskutowac. Tobie Wiki tez radze sie zarejestrowac bo piszesz z sensem i zawsze podpiujesz swoje posty ...ale za chwile Ci udowodnie ze jakas inna Wiki pisze glupoty obrazajac innych. ciekawe jak sie poczujesz jak wiekszosc forumowiczow ktorzy juz Cie zdazyli poznac i polubic bedzie postrzegala Ciebie jako osobe konfliktowa i klotliwa?
nawet Tomski ktory przewaznie ma inne zdanie niekiedy swoimi pogladami atakuje innych (bo ma takie prawo) jest 100razy lepszy niz gosc bo przynajmiej wiem ze to ten Tomski ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WIKI
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 20:38:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz... teraz moge napisac wszystko i kazdy bedzie myslal ze to TY Wink i naprawde nie chce tu robic zamieszania... tylko przdstawic argumenty dlaczego jestem za obowiazkowa rejestracja Smile
pozdrawiam.
p.s. to ja karolina -nie WIKI Wink
Powrót do góry
WIKI
Gość






PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 20:41:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolino przyznaję ci rację może nadejdzie na mnie czas i kiedyś się zaloguję a narazie mam nadzieję(trochę naiwnie),że nikt nie będzie się podszywał pode mnie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 20:48:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie ze sobie to wyjasnilysmy i serdecznie zachecam Cie do rejestracji tym bardziej ze czesto sie udzielasz i chyba lubisz/lubilas to forum sadzac po ilosci postow ktore napisalas... a i Maje 2 tez zachecam pomoze mi udzielac korepetycji Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015206 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski