STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kurs przedmałżeński
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ałstralo"pitek
Gość






PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 16:14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że można żyć szczególnie gdy ma się dziewczynę co ma jedną wadę-jak się schyli to jej torba wisi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 16:23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na moje, to można sobie przecież żyć ze ślubem tylko cywilnym, żeby prawo sie nie doczepiło. A niektóre pary w tych czasach biorą ślub kościelny tylko dlatego, żeby rodzina nie gadała, bo żona chce, bo ludzie bedą gadać, bo dziecko chrztu nie dostanie i takie tam. Ja osobiście do wiary nic nie mam, bo wierzący jestem ,ale to co się dzieje z naszymi kochanymi księżmi, to mnie rozbraja. Do tego wszystkiego polecam bardzo ciekawy program o o.R z Torunia Smile Elo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Ałstralo"pitek
Gość






PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 17:03:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kiedy ten program będą dawać i w jakiej tv?
Powrót do góry
:)
Gość






PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 17:08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ałstralo"pitek napisał:
A kiedy ten program będą dawać i w jakiej tv?


Co radio Ci sie znudzilo? Rolling Eyes Crying or Very sad Laughing
Powrót do góry
Katarzyna




Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 126

PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 18:40:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ratunku jeszcze raz słuchać że "dla kobiety kwiat to cały świat'?! Ja prostestuje nigdy w zyciu etc. straszliwe przeżycia związane z czymś a la bełkot na lekcji religii mnie nie odpuszczają. Nie zgadzam się na powtórkę. Nic tylko znaleźć faceta ateistę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pepe




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 423
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 19:01:30    Temat postu: Re: kurs przedmałżeński Odpowiedz z cytatem

Wink napisał:
czy wiecie moze kto we Farze prowadzi kurs przedmalzenski?i jak on wyglada? (na ilu spotkaniach trzeba byc itp)



wyciągnij wnioski z tego forum

Po co ci ślub, zostań ateistą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 10 Sty 2007 23:48:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak planowałem ślub to w tym czasie pracowałem w firmie poza Brodnicą owego papieru nie miałem bo kiedyś to po prostu się zlało no i zaczął się problem B***k nawet nie chciał słyszeć.
Ale moja luba nie dała za wygraną przedstawiła moją sytułacje pewnemu księdzu no i jakie było nasze zaskoczenie bo ten takie zaświadczenie załatwił.
Więc warto spróbować to nie boli.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Czw, 11 Sty 2007 08:39:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

; -) napisał:
czy wiecie moze kto we Farze prowadzi kurs przedmalzenski?i jak on wyglada? (na ilu spotkaniach trzeba byc itp)
Mnie "urabiał" ten koleś, który lata w niedziele z tacą po kościele a poza kościołem biega w maratonach.

Rada praktyczna, nie siadaj w tej salce przy grzejniku ani gdzieś gdzie masz oparcie. Poruszane są tak ciekawe tematy że łatwo wtedy zasnąć (co 2 razy mi sie zdarzyło).

Z tego co pamiętam, trzeba być na bodajże 3 pogadankach Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 11 Sty 2007 08:46:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie nic na sile, jak ktos napisal brac cywilny i bedzie okej. z kims chyba jestesmy dla siebie, a nie dla rodziny dla ktorej slub koscielny jest waznijszy niz dla pary mlodej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ochropus




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 293
Skąd: tubylec

PostWysłany: Czw, 11 Sty 2007 10:01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadzik napisał:
klakier napisał:
w d**e sobie można kwtiki wsadzić. z tego co wiem, to i tak trzeba odbyć kurs...

pewno zalezy gdzie sie bedzie bralo slub, ja mam papier wystawiony przez oo franciszkanow, wiec chyba jesli tam bede bral slub to bedzie wszystko ok. tak mi sie wydaje
złudne nadzieje. I ja i moja obecna mieliśmy pokończone te kursy i przedłożyliśmy stosowne świstki. Ni chu ja, trzeba było przez to prześć, nie ma zmiłuj sie Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
COLLIN




Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 528
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 11:46:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oto następny "trafiony" pomysł pani Sowińskiej
http://wiadomosci.onet.pl/1467569,11,item.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 19 Sty 2007 08:47:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawe co jeszcze wymysla, ja osobiscie nie czulbym sie dyskryminowany. tak na marginazie, jak na razie sie nie zenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
narzeczona




Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pią, 20 Lip 2007 18:43:30    Temat postu: kurs przedmałżeński Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie gdzie można odbyć kurs przedmałżeński?? Wiem że zajmuje się tym ksiądz normalnie w kościele ale ja jednak bym wolała gdzieś indziej!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 21 Lip 2007 09:25:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzie indziej to chyba takiego kursu nie odbebnisz, choc slyszalem cos kiedys o rekolekcjach gdzies w jakim klasztorze. popytaj u siebie w parafi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka22




Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 6

PostWysłany: Nie, 18 Lis 2007 11:34:28    Temat postu: kurs przedmałżeński Odpowiedz z cytatem

z tego co mi wiadomo(a w sierpniu biore slub:) to ojciec franciszkanin powiedzial ze jesli mamy zaswiadczenie ze szkoly o ukonczeniu kursu to tylko trzeba bedzie zglosic sie na jakies wykaldy o planowaniu rodziny czy cos w tym stylu..wiec ten papierek o ukonczonym kursie przedmalzenskim ze szkoly jest nadal wazny Smile)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018907 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski