STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie do dentysty??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrixa




Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Sro, 23 Lut 2011 23:15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Dr Aleksander- (jakoś tam... ), przyjmuje na Alei Leśnej zarówno prywatnie jak i państwowo...prywatnie na wizytę czeka się około dwóch tygodni, państwowo chyba raz w miesiącu czeka się rano na rejestrację.
Jest niezwykle miła i delikatna...a przy tym to świetny fachowiec... Very Happy Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gaga




Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 28

PostWysłany: Czw, 24 Lut 2011 09:50:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, fachowiec godny polecenia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Pon, 03 Gru 2012 13:03:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan H. przy kładce używa przy leczeniu rękawiczek jednorazowych... w przeciwieństwie do p. P. na Wybickiego, która grzebie w ustach gołymi ręcami (a w międzyczasie np. dokonuje wpisów do zeszytu) Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Wto, 04 Gru 2012 00:03:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również słyszałam,że pani Aleksander to świetny specjalista,ale niestety nie miałam okazji się przekonać,bo kiedy do niej poszłam (w zaawansowanej ciąży z bolącym zębem) powiedziała,że na kasę chorych nie przyjmuje. A kiedy poszłam do innego stomatologa, usłyszałam,że tamta nie miała prawa mnie nie przyjąć i nie powinnam była dać się wystawić za drzwi. Także mam mieszane uczucia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Wto, 24 Lut 2015 21:06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszakjo napisał:
Poszukaj dentysty w tej wyszukiwarce http://stomatolog-informacja.pl/ JA tak trafiłam na Koseckiego, bardzo dobrze mi wyleczył ząbki.
Porady po dobrych 2 latach od ostatniego wpisu są raczej psu na budę. Pytający już po udanym lub nieudanym remoncie albo bez zębów.
Po co eksperymentować i ryzykować z szerzej niesprawdzonymi. Najlepiej od razu do Nowego Miasta pod adres Centrum Stomatologii ul. Grunwaldzka 3, tel.56 474 22 26. O 1/3 taniej w przypadku prywatnych usług, miło, szybko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015911 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski