STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie do dentysty??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agusiaczeq




Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 10
Skąd: z gdziekolwiek bądź

PostWysłany: Czw, 18 Sty 2007 21:51:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy i bezkonkurencyjny jest dr Henel . Przyjmuje na NFZ. Za darmo, milo, bez bólu i problemów. Ale musisz miec skierowanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
gorbash66




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 47

PostWysłany: Czw, 14 Sty 2010 10:34:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodnia Stomatologiczna-Wybickiego 1...SZYBKO i poki jest Nowy Rok na NFZ mozna sie zalapac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Czw, 14 Sty 2010 12:35:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agusiaczeq napisał:
Najlepszy i bezkonkurencyjny jest dr Henel . Przyjmuje na NFZ. Za darmo, milo, bez bólu i problemów. Ale musisz miec skierowanie


Z tym mam trochę inne doświadczenia. Kilka błędnie "wyleczonych" zębów. Dentysta obok SP4 wyleczył mi kilka zębów dobrze, jednak żonie pozostawił kawałek narzędzia w zębie i o tym nie poinformował...
Ogólnie w Brodnicy już się nie leczę na ząbki Smile


A tak wogóle to niezłe odnowienie tamatu Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magic




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2010 20:51:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze jakies swiezsze informacje dotyczace brodnickich stomatologow? Musze troche podleczyc zeby i wolalbym nie ryzykowac... Wink
Jest szansa na dobrego stomatologa na NFZ czy lepiej sobie darowac i isc prywatnie?
No i ile sie czeka na wizyte?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
polocola




Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2010 21:16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez jestem ciekawa, gdzie można jeszcze na NFZ bez rozczarowań. A propos nie polecam Pani stomatolog ( nie pamietam nazwiska) na ulicy Przykop niestety. Wielkie rozczarowanie po wizycie w prawdzie ząb " wyleczony" i zaplombowany od kwietnia, ale ciagle pobolewa, ale tam nie wrócę. Zero rękawiczek gumowych przy wykonywaniu czynności dentystycznych, czekałam na fotelu aż Pani wypije kawę i dokończy rozmowę z pielęgniarką ( bądź asystentką nie jestem pewna), o znieczuleniu przy borowaniu mogłam zapomnieć bo i tak mi nie podano a niestety Pani musiała wiercić do nerwu... ogólnie nic specjalnego, ale cóż ząb bolał a to był jedyny stomatolog, który szybko przyjmuje na NFZ ( czekałam ok. 2 tygodni na pierwszą wizytę).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carlos




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2010 22:19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodziłem do dentystki w bloku na Wyspiana nr chyba 19 pani J.......cz. Bardzo dobra dentystka ale niestety już chyba wzrok jej nie pozwala na dokładne badanie zębów. Więc byłem jeden raz u jakiejs też na Wyspiana co sie jakos nazywa G......a - D........a, ale ona po prostu nie potrafiła zobaczyć na RTG dziury w zębie i twierdziła że mam chorobę dziąsła i faszerowała mnie antybiotykami i twierdziła że jak ten żąb był leczony kanałowo to już się nadaje tylko do wyrwania. Ale żadna z tych dentystek nie chciała się podjąć jego wyrwania twierdząc że to jest moćny ząb. dosłownie cytat jak z filmu "Nic Smiesznego". No ale skoro obie panie stwierdziły że ząb jest do wyrwania bo RTG nie wykazuje żadnych ubytków to chciałem żeby to wyrwał fachowiec więc poszedłem do dr. H....la obok kładki, chwalony fachowiec, ale nigdy go na oczy nie widziałem bo przeraziło mnie 6tygodniowe czekanie z bolącym zębem. Więc odpaliłem neta i zacząłem szukać w toruniu i znalazłem prawdziwego fachowca, chirurga szczękowego, stomatologa a jest nim dr Janusz Kusz. Po telefonie przyjał mnie jako że z bolącym zębem następnego dania po pracy o godzinie 20. Gabinet ma w domu na ulicy Jaworowej w Toruniu. RTG robi na miejscu i od razu mu sie wyswietla ząb na monitorze a nie jak tu W brodnicy na małym listku. rozborował zaplombował i spokój 120 pln wział. I zacząłem do niego jezdzic bo on naprawdę zna sie na rzeczy. za 150 pln wypiaskował mi zęby czyli bezdotykowo usunąl kamień i plytke nazebna. A ta G....ka-Dr.....ka borem mi szlifowała kamień na zebach przez co mialem nadwrazliwosc chyba z tydzien. Ogółem brodnica jest zacofana w sprawach stomatologicznych. Nie weim jak u dr H...la bo nigdy nie byłem. Ale u Kusza w Toruniu po telefonie czekam max 3 dni.

Dobra bo się rozpisałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gorbash66




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 47

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2010 23:03:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze widze,ze ten Twoj fachowiec drogi-150 zloty za piaskowanie?!-masakra...Plus jesli Ci on usuwal kamien piaskarka-powodzenia zycze Smile bo ile ja zawsze chodzilem do dentysty to najpierw usuwanie kamienia (skaler,skaling nie wiem jak to sie zwie),a pozniej piaskowanie...
A Brodnica wierz mi chlopcze nie jest zacofana stomatologicznie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carlos




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 20 Sty 2010 23:44:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mowie ze od razu piaskowaniem usuwał kamien. Bo sie nie znam.
jak on to mi mowil to ze najpierw laserowo usunie kamien (ultradzwiekami czy jakos tak) nie pamietam bo to rok minal a potem wypiaskuje, chłopcze.....
są ludzi dla których 150 to duzo a są tacy co dla nich to duzo nie jest...
jezeli chcesz czekac miesiac i zaplacic 80 zł to powodzenia, chlopcze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gorbash66




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 47

PostWysłany: Czw, 21 Sty 2010 10:08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chlopcze nie musze czekac miesiac za 80 zl i nie musze zawijac do Torunia by od razu miec badanie-mam to na miejscu w Brodnicy
Ale jak kto chce-dla mnie ludzie moga nawet latac do Niemiec do dentysty:)Jak im pasuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
carlos




Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 124
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 21 Sty 2010 18:29:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swoim zębom nigdy pieniędzy nie żałowałem.... bo niestety człowiek nie rekin, zęby nie odrastają co i rusz.
nigdy nie byłem przez NFZ, zawsze chodziłem prywatnie. i cały czas cieszę się kompletem 32 zębów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Czw, 21 Sty 2010 23:17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorbash66 napisz kogo tak zachwalasz w Brodnicy? Wydaje mi się, że dobrych stomatologów w Brodnicy nie ma ale mogę się mylić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magic




Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 100

PostWysłany: Sob, 23 Sty 2010 09:41:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za posty, ale na razie wiem gdzie na pewno mam nie isc.
Moze ktos napisze cos wiecej o tym stomatologu na kladce.
A co do czekania to znam pewna stomatolog w Rypinie gdzie czeka sie nie krocej jak 3 miesiace...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daisy1401




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 23 Sty 2010 11:41:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodzę na NFZ do Pani D...., która przyjmuje na 700 lecia, albo do jej mamy p. G...., która przyjmuje na przykopie i byla juz tu wspominana. Jestem zadowolona z usług obu pań. A co do pani G.... i pracy bez rękawiczek, to prawda, ale jest to dentystka która nie pracuje przez 5 lat tylko duuużo dłuzej i po prostu taki nawyk. ale na swojej robocie się zna, dba o dobro klienta i zeby go "nie bolało" (przynajmniej u mnie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
picasso




Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 170

PostWysłany: Sob, 23 Sty 2010 23:39:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pan przy kładzce mojej żonie zrobił zęby tak niedokładnie, że od środka zęby się psuły.
Co do Pani która nie zakłada rękawiczek.... Myje ona chociaż ręce pomiędzy pacjentami? Very Happy
W Toruniu (ew. Włocławek) mogę polecić www.drosd.pl ale uwaga... drożej niż w Brodnicy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gorbash66




Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 47

PostWysłany: Sob, 30 Sty 2010 22:33:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Picasso - moze tyle co nie zachwalam,ale bylem kilka razy glownie prywatnie,a ze nie lubie czekac to bylem obslugiwany zarowno przez doktor P. jak i W. - u obydwu Pan super-poki co nie narzekam:)plomby nie wypadaja:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017385 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski