STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie do dentysty??
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 18:53:07    Temat postu: Gdzie do dentysty?? Odpowiedz z cytatem

Mam problem ,bo nie wiem gdzie udac się od dentysty. chodze prywatnie do pewnej Pani. Ale teraz chodzi o to ,że muszę sobie wyrwać zęba. Poszłabym prywatnie do tej babeczki bo jest bardzo miła. Ale płacić za ból nie będę. Więc niech ktoś mi poradzi gdzie można iść na Kasę Chorych. pozdrawiam.
Powrót do góry
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 18:59:20    Temat postu: KOŁO PIANO Odpowiedz z cytatem

Jest babeczka koło piano w tym czerwonym budynku. Podobno też na kase i całkiem miła i dobrze robi zęby...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Gość







PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 19:27:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedź. W ogóle to nie wiem ile się czeka na wyrwanie zęba. Zastanawiam sie też czy czasem nie wyczerpały się fundusze i nie będę musiała juz płacić za ten ból. Bo u innych lekarzy z tego co wiem juz się skończył limit i przyjmuja za kasę. Mam nadzieję ,żę u dentystów są jeszcze środki. Muszę dodać ,że bardzo się boję. Jeszcze nigdy nie miałam wyrywanego stałego zęba. Confused
Powrót do góry
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 19:34:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie !! Ja też niedługo się do niej wybieram, ale na pewno nie ma się czego bać! Lepiej pocierpieć 2h niż nie spać po nocach i pogłębiać się w cierpieniu i bólu od głupiego zęba! Powodzenia ... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Gość







PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 19:45:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to ten ząb mnie nie boli tylko jest juz taki wrak że nic innego nie można juz zrobić .Denerwuje mnie, juz teraz z chęcią bym go sobie usunęła. Był on leczony kanałowo więc jest martwy. Pocieszam się ,żę bęzie OK. Mój tata poleca mi jakiegoś Pana co przyjmuje na kładce koło Lidzbarskiej. Tylko jak sobie pomyślę ,że to facet i jaką ma siłę to az mi się nogi uginają. Ale podobno dobry. Ale lepiej jak ma siłę i wyrwie i całego niż tak jak pewna Pani zrobiła mojemu tacie. Męćzyła się z zębem, kręciła kęciła i nie wyrwała. nie dała rady. A ten facet od razu sobie poradził.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 19:50:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy wie ktoś może czy Pani Chylińska przyjmuje jeszcze na Kasę Chorych na ulicy Piwnej? Bo kiedyś przyjmowała, ale nie wiem czy nadal tam przyjmuje. Podkreślam, że prywatnie nie chcę iść. Crying or Very sad
Powrót do góry
:-/




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 130

PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 21:25:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Pania dr Grohs. Przyjmuje na Przykopie. Bardzo sympatyczna i zna sie na rzeczy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ałć
Gość






PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 22:47:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:-/ napisał:
Polecam Pania dr Grohs. Przyjmuje na Przykopie. Bardzo sympatyczna i zna sie na rzeczy Smile


a ja nie polecam. rozwierca przesadnie zęby. sadyzm. poza tym to wyrywanie zeba nie ma prawa nic bolec, jesli jest dobre znieczulenie. wyrywalem zeba, jak i leczylem w gabinecie doktor Dujki z Paderewskiego. polecam
Powrót do góry
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 23:00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ałć napisał:
:-/ napisał:
Polecam Pania dr Grohs.


a ja nie polecam.


a ja polecam !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marecze.k
Gość






PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 23:22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam do mnie Smile
Powrót do góry
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Sro, 06 Gru 2006 23:24:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to bylem ja mareczek

a tak w ogole to się nie ma co licytowac, bo kazdy ma jakies " ALE". i głupotą jest gadanie, że ten wyrwie a ten wyrwal a ten połamał, a ten się zesrał w poczekalni...

anatomia ludzka jest nieprzewidywalna, wiem coś o tym .

Poleciłbym Cie pewną panią, ale niestety przyjmuje tylko prywatnie!

Zyczę udanego wyboru!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Gru 2006 11:10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chodze do pani wruk-adamowskiej - bardzo dobry fachowiec Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asia12333
Gość






PostWysłany: Czw, 07 Gru 2006 11:11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez polecam tego pana co przyjmuje obok kladki nazywa sie Haenel. Ja chodzilam z bolem zebow jedna dentystka mowila ze mi rosnie 8 a ten facet wyslal mnie na zdjecie szczeki i okazalo sie ze zaden zab mi nie rosnie a mam dziure pod plomba.
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 07 Gru 2006 22:40:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Teraz to juz sama nie wiem. Ale podobno właśnie ten Pan koło Kładki jest dobry. No właśnie mój tata go poleca. Dziś dzwoniłam juz do stomatologa na Piwnej. Trzeba przyjść bardzo rano bo przyjmuja tylko 6 osób. Więc muszę poczekać do przyszłego tyg bo jutro wybieram się na zajęcia a dziś jak dzwoniłam to już bym się tam nie wcisnęłą. Z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać kto tam teraz przyjmuje. Mam nadzieje ze tak jak kiedyś Chylińska. Chodze do niej prywatnie bardzo fajna babka. Ale chyba ostatnio sie troszkę popsuła. Fakt że może nie mam mocnych zębów. Ale jak plomba wychodzi razem z gumą do żucia i to już któryś raz to chyba co nie tak. A może się mylę. Może komuś też tak się zdarza?? Sad dzieki jeszcze raz i pozdrawiam. Napiszę w przyszłym tygodniu jak było. Crying or Very sad
Powrót do góry
paragon
Gość






PostWysłany: Sob, 06 Sty 2007 14:48:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam P. Rawska. Chodze do niej od ladnych paru lat i uwazam, ze jest the best. Exclamation Exclamation
    Powrót do góry
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
    Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
    Strona 1 z 4

     
    Skocz do:  
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach



    [ Strona wygenerowana w: 0.019329 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

    Powered by phpBB

    Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

    Translation: Michał Paluchowski