STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie do fryzjera? cz. 1
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benia
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Gru 2006 15:23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mila napisał:
ja polecam Pana Daniela na ul. Hallera 10B. Super fryzurkę mi zrobił na ślub i zna się na najnowszych trendach bo fryzura była "na Magde M.:Smile


ppffff to ja ci wspolczuje...
Powrót do góry
Zapałka
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Gru 2006 19:44:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chodze do różowej pantery, tam dziewczyny ładnie obcinają jak nie wymagasz czegoś wymyślnego na głowie tylko na całkiem krótko tak jak ja to jest ok.
Powrót do góry
mała
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Gru 2006 22:23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Daniela... nie byłam zadowolona z jego usług. Fryzura, która miała być b.ładna, po kilku godzinach stała się jednym wielkim niewypałem. Wszystko to dlatego, że została użyta prostownica, a On używa jej praktycznie do każdej fryzury... tak więc nie polecam... Smile
Powrót do góry
Blondyneczka86




Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Nie, 10 Gru 2006 00:49:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry fryzjer to taki który zrobi na głowie właśnie to co klient sobie zażyczy.Nawet jeśli to będzie coś wymyślnego.No bo jak nazwać fryzjera który umie zrobić niewymyślną krótką fryzurkę???Szok w ogóle.Ja oczekuję zadowalającego efektu,wszystko musi być równiutko bo jak mi się cos nie spodoba wracam i każe poprawić.W końcu płacę i muszę mieć dobrze obcięte włosy.Frzyjerzy powinni byc odpowiednio przeszkoleni,powinni znać najnowsze trendy czy w cięciach czy w uczesaniach.Bo jaki to sens jak znają jedna fryzurę i wszyscy mają ja na głowie.Grunt to mieć pomysł na siebie.Mnie takie proste cięcia nie interesują,lubię mocno wycieniowane włosy,grzywki i do bylejakiego fryzjera nie pójdę bo wiem co tacy robią.Dlatego warto przemysleć co chcę,zaplacić mniej i mieć na głowie jakieś paskudztwo czy więcej i cieszyć się z modnej fryzurki.Bo niestety każdy dobry fryzjer się ceni.Zreszta teraz każdy się ceni,ale nie każdy umie spełnic nasze oczekiwania.Tyle Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blondyneczka86




Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 30

PostWysłany: Nie, 10 Gru 2006 00:52:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapałka napisał:
A ja chodze do różowej pantery, tam dziewczyny ładnie obcinają jak nie wymagasz czegoś wymyślnego na głowie tylko na całkiem krótko tak jak ja to jest ok.



A co do twojego wpisu to najlepiej jakby każdy chodził i prosil o ściecie na łyso.Wtedy w ogóle nie byłoby problemu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monika11
Gość






PostWysłany: Nie, 10 Gru 2006 10:45:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA POLECAM SALON FRYZJERSKI "AGA" UL. MIESZKA. DZIEWCZYNA MA SUPER GUST, DOBRE FARBY, ŁADNIE STRZYŻE I FAJNIE UKŁADA, A PRZEDE WSZYSTKIM NAPRAWDĘ TANIO!!!! TYLE ŻE TRZEBA SIĘ WCZEŚNIEJ UMAWIAĆ BO MA DUŻO KLIENTÓW, ALE WARTO PÓJŚĆ
Powrót do góry
mała
Gość






PostWysłany: Nie, 10 Gru 2006 20:48:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, tylko nie każdy musi mieć na głowie 'nowości', bo przecież każdy lubi co innego Smile Są tacy, którzy nie zmianiliby swojej fryzury za nic na świecie Smile
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 10 Gru 2006 21:50:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, jak pewna nauczycielka biologii z I LO Smile Nie wiem czy jeszcze uczy, ale kto uczęszczał, lub też choć czasem zaglądał do jedynki po prostu MUSI ją kojarzyc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 01:32:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
Hehe, jak pewna nauczycielka biologii z I LO Smile Nie wiem czy jeszcze uczy, ale kto uczęszczał, lub też choć czasem zaglądał do jedynki po prostu MUSI ją kojarzyc Smile


mowa o pani G Smile ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 07:22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak.. ja też znam paru takich nauczycieli, którzy od wieków nie zmienili fryzury. Ciekawe tylko czy zmiany kiedyś nastąpią... Question
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 10:51:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

studencik napisał:
winnetu napisał:
Hehe, jak pewna nauczycielka biologii z I LO Smile Nie wiem czy jeszcze uczy, ale kto uczęszczał, lub też choć czasem zaglądał do jedynki po prostu MUSI ją kojarzyc Smile


mowa o pani G Smile ?


No a niby o kim innym ? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 10:56:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
studencik napisał:
winnetu napisał:
Hehe, jak pewna nauczycielka biologii z I LO Smile Nie wiem czy jeszcze uczy, ale kto uczęszczał, lub też choć czasem zaglądał do jedynki po prostu MUSI ją kojarzyc Smile


mowa o pani G Smile ?


No a niby o kim innym ? Smile


nie ma nikogo innego na świecie z taką fryzurą.
fryzura najlepiej komponuje się z dresami i adidaskami - np. na szkolnym biwaku Mr. Green
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 11:39:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymiękłem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
studencik




Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 505
Skąd: brodnica/sopot

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 12:51:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda ze nie bylo mi dane spedzac biwkaow z pania G :/ Ale moze to i dobrze bo jeszcze wypaczyloby to moja psychike. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 14:18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojezuuu ! Nie, no w życiu nie chciałbym jechać z nia na żaden biwak Smile Wystarczyły mi lekcje biologii z tą panią Smile "Uwaga, pytam. Prosze chętnych do odpowiedzi... Siadaj, jeden Smile "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.027494 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski