STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ja_ala




Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 71
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2006 21:24:28    Temat postu: przemoc Odpowiedz z cytatem

Benek- weź ty to wszystko raz jeszcze przeczytaj- a potem pisz o sądach. Czasy, że ksiądz może wszystko- bezpowrotnie minęły. Fakt, jeszcze może dużo, ale ty stanowczo przeceniasz te możliwości.
Aby robić" rozróbę", samemu trzeba być w PORZĄDKU!!!
A wy biedni absolwenci - do roboty!!! Juz skończyliście tę szkołę, więc co się przejmujecie? Róbcie swoje- uczcie się dalej!( nie będzie błędów).
I jeszcze: a może to nie tylko szkoła jest chora???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mati91




Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 12:07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zaczne moją historie od początku. Od początk uroku szkolnego koledzy mnie gnembili, bili wyzywali. Dzisiaj nie wytrzymałem uciekłem z lekcji zadzwoniłem do taty. Tata poszedł do szkoły i rozmawiał z derektorem. Mają wezwania rodziców i jeśli jeszcze raz to sie zdarzy to policje wezwie derektor. Co wy o tym sądzicie. Dobrze zrobiłem??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 12:11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 12:17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze zrobiłeś (jeśli nie udajesz)

dlaczego piszę o udawaniu? bo coraz więcej gimnazjalistów odkrywa w sobie "problemy". chodzą masowo do pedagogów...

gimnazja to zoo i jedynym sposobem na rozwiązanie problemu byłoby powrót do 8letnich podstawówek i 4letnich liceów. wówczas w podstawówce nauczyciel zna delikwenta od podszewki i wie czego się spodziewać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asia23




Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 12

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 12:33:59    Temat postu: Re: PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!! Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
Nie będę nawiązywał do naszego cudownego ministra-Pana Gy,bo nie chodzi mi o jego ZERO TOLERANCJI,ale o cos powazniejszego... Otóż w Gimnazjum w Pokrzydowie podczas lekcji religii ksiądz-katecheta użył przemocy (mocne uderzenie w głowe) wobec jedno z uczniów klasy drugiej,który przeszkadzał w prowadzeniu lekcji... Mało tego, oboje poszli do dyrektora i kolega dostał zje**y za to ze przeszkadza na lekcji.Zdarzenie mialo miejsce nie dawno...tydzien temu. Bulwersuje mnie ten fakt ale nikt nie ma odwagi sie przeciwstawic... Boli mnie to tym bardziej,ze jestem uczniem tej szkoly. CHORE!!!! Czy ksieza stoja ponad prawem? Nauczyciel swoim postepowaniem powinien dac przyklad uczniom,a tym bardziej ze jest to ksiadz... A dyrektor powinien byc sprawiedliwy,a nie bac sie ksiedza i jeszcze bez czelnie kandydowac w wyborach!!!

Jeżeli dostał to na pewno zasłużył. Rozumiem,że bronisz kolegów, ale teraz i tak macie o wiele większe prawa niż kiedys .Nie wiem czego chcecie więcej. dojdzie niedługo do tego ,że nauczyciele i księża już nie będą mieć żadnych praw. Może lepiej napiszesz co odwalacie w swojej szkole a nie gadasz o jednym incydencie. Jak dorośniesz to zrozumiesz o co chodzi. Nie butuj tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mati91




Dołączył: 11 Gru 2006
Posty: 2

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 16:57:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co mam udawać??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 19:45:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uciekłeś z lekcji i zadzwoniłeś do taty -ciekawe rozwiązanie nie ma co ,pewnie domyślasz sie że przez to bedziesz dośc popularny w szkole i nie nazywaj osób które ciebie biją kolegami wydaje mi sie że twoje egzystowanie w klasie nie będzie zbyt przyjemnie ale pamiętaj co cie nie zabije to wzmocni i byle do piątku Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017449 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski