STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Czw, 23 Lis 2006 14:18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
szatanie a jakie dyżury latem ?

normalne.
poza tym wakacje nauczycieli nie trwają tyle ile uczniów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 23 Lis 2006 14:33:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możliwe ja na ten temat nic niewiem dla tego pytałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 23 Lis 2006 17:35:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Janusz napisał:
możliwe ja na ten temat nic niewiem dla tego pytałem


nauczyciele pracują w wakacje - pełnią dyżury w szkole dla rodziców i uczniów. pracują przy układaniu planu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wariat




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 15

PostWysłany: Czw, 23 Lis 2006 17:58:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem dyzury nauczycieli sa przez jeden miesiac wakacji plus pare dni na egzaminy komisyjne... W tym czasie nieodbywaja sie w szkole zajecia, szkola jest pusta, wiec nie maja chyba juz takiego urwania glowy jak w czasie roku szkolnego. A w sprawie obozow, to chyba zalezy od nauczyciela czy chce byc opiekunem na koloni czy wycieczce itd. Myslicie ze wrzucaja jakiegos nauczyciela na sile w autobus z dzieciakami i kaza jechac? Wszystko zalezy od ich uprzejmosci i zamilowania do pracy z mlodzieza... Mam znajomych w Brodnicy ktorzy maja taka wychowaczynie co jeszcze nigdy nie wziela klasy na biwak. Nie powiedzialem,ze maja latwa prace, ale trzeba od nich wymagac przestrzegania pewnych zasad bo taka jest ich praca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mareczek




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 166
Skąd: Broadway

PostWysłany: Czw, 23 Lis 2006 18:21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
...Nie powiedzialem,ze maja latwa prace, ale trzeba od nich wymagac przestrzegania pewnych zasad bo taka jest ich praca.

O jakich zasadach myślisz, chłopczyku? A Ty co sobie wyobrażasz, ze kim tam jesteś w tej szkole? Co? Bohaterem narodowym? Tarzanem jakimś, moze małpą w cyrku? Jesteś uczniem i masz się zachowywac jak uczeń, czyli nie przeszkadzac nikomu, nawet księdzu w prowadzeniu lekcji. On nie jest tam po to aby na każdym kroku zwraca Ci uwagę, nie powie też żebys zamknął wreszcie tę rozwyzdrzoną gębę.. bo jak widzisz to nim nie daje, tumanom trzeba przemawiac w ich ojczystym języku.Lac po mordach albo zakutych łbach Surprised
Szkoda ze nie walnął kolesia w ryja, miałby chociaż spokoj na lekcji.

Jak jesteś bystry chłopcze, to wyciągniesz coś z tej lekcji... Jak nie to pozostaje Ci łopatę brac do rąk i w pole!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kam




Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 585

PostWysłany: Czw, 23 Lis 2006 18:35:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
Jak nie to pozostaje Ci łopatę brac do rąk i w pole!
niezła zagrywka. ale jak bedzie Młot to i tak nie pomoże. W koncu może mieć dobrze sytuowanych rodziców...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 24 Lis 2006 12:00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
przestrzegania pewnych zasad bo taka jest ich praca.

zacznij przestrzegać kodeksu ucznia oraz praw i obowiązków ucznia, wówczas możesz mówić o zasadach. a nie, że to tylko jedna strona ma być do końca w porządku a druga ma w d***e choćby podstawowe zasady kultury!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wariat




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 24 Lis 2006 13:20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezeli my nie przestrzegamy zasad, dostajemy kare... Czesto nawer nieregulaminowa (Zobacz pierwszy post w temacie). Katecheta zlamal jedna z wazniejszych zasad, zadnej kary zadnych konsekwencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 24 Lis 2006 13:41:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
Jezeli my nie przestrzegamy zasad, dostajemy kare... Czesto nawer nieregulaminowa (Zobacz pierwszy post w temacie). Katecheta zlamal jedna z wazniejszych zasad, zadnej kary zadnych konsekwencji.


nie p*****l, bo już mi cierpliwości nie starcza. chciałoby się rzecz "widzisz drzazgę w oku bliźniego, a nie widzisz belki we własnym". piszesz z pozycji "my jesteśmy w porządku" a oni "fe"

skoro nie przestrzegacie zasad, to dlaczego wymagacie, żeby inni ich przestrzegali?! nie rozumiesz? "jedną z najważniejszych zasad", czyli jaką? nietykalności ucznia?!

jak widzisz wszyscy tu na jego miejscu spuścili by wam w******l do piątego pokolenia wstecz.

buńczuczne pokolenie, zorientowane we własnych prawach ale nie obowiązkach.

nie szukaj tu zrozumienia, bo go nie znajdziesz. zasłużył to dostał w łeb. każdy z tu obecnych podziwia pracę nauczyciela, przede wszystkim jego cierpliwość. wszyscy wiemy jak wyglądają rozmaite lekcje, zwłaszcza religie.

nikt nie uwierzy, że siedzieliście potulni jak baranki i spadł gniew nauczyciela/katechety jak grom z jasnego nieba.

nauczyciela kochać i szanować - to wyniosłem ze szkoły.

teraz nauczycieli się oklepuje nawet na lekcji, wyzywa od k***w i muszą to zności.

w dodatku ta nagonka medialna, która pokazuje bezsilność nauczycieli.

gdyby robił wam kartkówki za nieuwagę, to larum by się podniosło "jak on tak może".

jak już pisałem - zamknij ryj, nałóż jutowy wyrok, posyp głowę popiołem i p********j skruchę. ja skończyłem tę dyskusję, bo idziesz w zaparte. jak grochem o ścianę.
Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Pią, 24 Lis 2006 19:14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojeju Satan sie przejoł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ja_ala




Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 71
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2006 00:53:22    Temat postu: ....w Pokrzydowie Odpowiedz z cytatem

Wariat jest klasycznym przypadkiem ucznia " pokrzywdzonego". W każdym zdaniu widać, że to jeszcze gówniarz- i wcale nie chodzi o ortografię, gramatykę, itd.. Jeszcze dużo czasu upłynie zanim dojrzeje ten człowiek( wyjątkowo długo, jak na drugą klasę gimnazjum, jest zielony). Ale cóż- przejdźcie się do gimnazjum! Tam młodzież się uwstecznia. Zresztą to dawna szósta i siódma klasa- więc co wymagać?: "wysokie jak brzoza, a głupie jak koza". Sporadycznie można trafić na poważne, zrównaważone jednostki. Niestety to wyjątki. Zdarza się niejednokrotnie, że nawet Ci rozsądni w szkole zachowują się jak idioci, bo nie chcą "odstawać".
Fajnie, że wszyscy na Forum- oprócz wariata( nomen- omen?),stoimy na tym samym stanowisku. Zgadzam się z Wami : Jest kodex ucznia, więc oprócz praw są też OBOWIĄZKI!!! Nieodpowiada szkoła? Poszukaj innej, z innym regulaminem- ale dopiero jak skończysz naukę obowiązkową. Nie narzekaj na nauczycieli dziecko. Bo za grosze: uczyć chuliganerię i ryzykować(?), wbijać do głowy wiadomości, a jeszcze mieć do czynienia z rodzicami( a wiadomo, ze bywają różni- czasem ...), to naprawdę chyba trzeba kochać i uczniów i zawód. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2006 09:39:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do ortografi znaków interpunkcyjnych itp. to ludzie ze średnim też to mają wiek to niema nic do gadania Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel2801




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 193
Skąd: Szczecin/Brodnica

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2006 12:29:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wariat jezeli wymagacie przestrzegania regulaminu przez nauczycieli,to zacznijcie przestrzegac go rowniez wy.Obwiniacie za sytuacje w gimnazjach wszystkich w kolo tylko nie siebie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benek




Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2006 12:54:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to ksiądz nadużywa swioch praw. Sądzę iż gdyby to nie był ksiądz to od razu sprawa byłaby w sądzie.Ale ksiądz ma dobra układy z ciałem pedagogicznym i jest poza prawem.Co z tego że dostał jakąś tam naganę od dziekana,skoro i tak mu to nic nie robi!!Szkoda tylko,ze ludzie nie znają swoich praw.Bo ja na miejscu tego chlopaka zrobiłbym niezłą afere.Trzeba zwrócić uwagę na to,ze stało się to nie pierwszy raz!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benek




Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 26 Lis 2006 16:01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nauczyciele z gimnazjum w pokrzydowie za mocno się interesują absolwentami szkoly. Przez jednego z pedagogow tzw KOLOMBO prowadzone sa sledztwa i wmawiane uczniom rzeczy ktorych nie robili jednym slowem ta szkola jest CHORA



Podpisano
Absolwenci ZSZ W POKRZYDOWIE
PBA SKLAD Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022896 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski