STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wariat




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 15

PostWysłany: Czw, 16 Lis 2006 19:23:45    Temat postu: PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!! Odpowiedz z cytatem

Nie będę nawiązywał do naszego cudownego ministra-Pana Gy,bo nie chodzi mi o jego ZERO TOLERANCJI,ale o cos powazniejszego... Otóż w Gimnazjum w Pokrzydowie podczas lekcji religii ksiądz-katecheta użył przemocy (mocne uderzenie w głowe) wobec jedno z uczniów klasy drugiej,który przeszkadzał w prowadzeniu lekcji... Mało tego, oboje poszli do dyrektora i kolega dostał zje**y za to ze przeszkadza na lekcji.Zdarzenie mialo miejsce nie dawno...tydzien temu. Bulwersuje mnie ten fakt ale nikt nie ma odwagi sie przeciwstawic... Boli mnie to tym bardziej,ze jestem uczniem tej szkoly. CHORE!!!! Czy ksieza stoja ponad prawem? Nauczyciel swoim postepowaniem powinien dac przyklad uczniom,a tym bardziej ze jest to ksiadz... A dyrektor powinien byc sprawiedliwy,a nie bac sie ksiedza i jeszcze bez czelnie kandydowac w wyborach!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 16 Lis 2006 21:30:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za młodu w "Trójce" dostawałem "po łapach" drewnianą linijką na lekcji geografii..., na W-Fie po tyłku taką plecionką grubą..., raz dostałem na matmie dziennikiem w łeb..., i.t.d. i.t.p....
Oczywiście zasłużenie! Ale.......
No właśnie... tak mnie czasem nachodzi pytanie czy rzeczywiście naprawdę tak MUSIAŁO być?
Ale żyję..., zresztą to były inne czasy, teraz smarkateria jest rozwydrzona i ma większe prawa. Współczuję nauczycielom...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Czw, 16 Lis 2006 21:56:20    Temat postu: Re: PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!! Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
Nie będę nawiązywał do naszego cudownego ministra-Pana Gy,bo nie chodzi mi o jego ZERO TOLERANCJI,ale o cos powazniejszego... Otóż w Gimnazjum w Pokrzydowie podczas lekcji religii ksiądz-katecheta użył przemocy (mocne uderzenie w głowe) wobec jedno z uczniów klasy drugiej,który przeszkadzał w prowadzeniu lekcji... Mało tego, oboje poszli do dyrektora i kolega dostał zje**y za to ze przeszkadza na lekcji.Zdarzenie mialo miejsce nie dawno...tydzien temu. Bulwersuje mnie ten fakt ale nikt nie ma odwagi sie przeciwstawic... Boli mnie to tym bardziej,ze jestem uczniem tej szkoly. CHORE!!!! Czy ksieza stoja ponad prawem? Nauczyciel swoim postepowaniem powinien dac przyklad uczniom,a tym bardziej ze jest to ksiadz... A dyrektor powinien byc sprawiedliwy,a nie bac sie ksiedza i jeszcze bez czelnie kandydowac w wyborach!!!


bardzo dobrze zrobił szkoda że mu nie poprawił Exclamation bo jeśli to by uczeń księdzu lub innemu nauczycielowi zrobił coś lub powiedział to uczniowi nic nie zrobią ! takie są realia i mam nadzieje że na drugi raz dostanie pięścią w twarz Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 16 Lis 2006 22:50:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez w podstawowce dostawalo sie od nauczycieli. jakos zyje i mam sie dobrze. no i dziekuje im za to, bo bylem krnabrnym bachorem Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wariat




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 15

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 01:39:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko ze on uderzyl mojego kolege za to ze podawał sobie z innymi rówieśnikami kartkę z jakimis głupotami i nie chcial jej pokazac ksiedzu kiedy on to zauwazyl!!!
Ten uczen jest gdzies 3 razy lzejszy od naszego proboszcza wiec nie wiem czy ksiezunio powinien sie go obawiac...
Chodzi mi tylko o to ze ksiedzu nie przystoji w taki sposob wychowywac mlodziezy... A co jesli to on teraz popelni samobojstwo bo zostal ponizony przez wlasnego proboszcza?? Tyle sie o tym mowilo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 08:03:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w d***ch już wam się wszystkim poprzewracało przez tą wolność i nietykalność w szkołach...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 08:48:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolege z klasy kiedys nauczycielka wytargala za uszy. ale afery nikt nie robil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 09:01:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli się zabije co modne u dzieci z podstawówki to wyśle ci pieniążka na znicz dla kolegi Very Happy pozatym chyba myślałeś że my tu afere zrobimy na 102 i wszystkie gazety się tym zainteresują kolego chcesz mojej rady ? oto ona weź się za nauke !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 09:03:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli jest problem niech rodzice uczniow zglosza sprawe do dyrtektora szkoly, kuratorium i zglosza do biskupa. to bedzie lepsze niz jakas tam medialna burza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 09:06:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował pominąć biskupa tylko odrazy do Benka Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 09:21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
tylko ze on uderzyl mojego kolege za to ze podawał sobie z innymi rówieśnikami kartkę z jakimis głupotami i nie chcial jej pokazac ksiedzu kiedy on to zauwazyl!!!

po co pisali sobie glupoty? moze nie chcial tej kartki pokazac ksiedzu, bo powyzywal go troche?
Wariat napisał:
Ten uczen jest gdzies 3 razy lzejszy od naszego proboszcza wiec nie wiem czy ksiezunio powinien sie go obawiac...

??? czyli, ze jak?
Wariat napisał:
Chodzi mi tylko o to ze ksiedzu nie przystoji w taki sposob wychowywac mlodziezy...

zapytaj rodzicow jak to bylo kiedys w szkole Smile
Wariat napisał:
A co jesli to on teraz popelni samobojstwo bo zostal ponizony przez wlasnego proboszcza?? Tyle sie o tym mowilo...

łojojojo! te ladnych pare lat temu gdyby kazdy mial sie zabijac, bo nauczyciel cos mu zrobil to nie byloby nikogo na ziemi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 11:42:46    Temat postu: Re: PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!! Odpowiedz z cytatem

Wariat napisał:
o cos powazniejszego...
Otóż w Gimnazjum w Pokrzydowie podczas lekcji religii ksiądz-katecheta użył przemocy (mocne uderzenie w głowe) wobec jedno z uczniów klasy drugiej,który przeszkadzał w prowadzeniu lekcji...

wszyscy wiemy jak potrafią zachowywać się gimnazjaliści, a religia to lekcje podwyższonego ryzyka. nie zgrywajcie niewiniątek w stylu "my se cicho siedzielim a on jednal kolege". i jeszcze ci napisze, że "chodzi o coś poważniejszego"... osobiście nie mógłbym być nauczycielem, poroznosiłbym bandę, bo takie sformułowanie pasuje do wielu gimnazjalistów. dziewczęta, które ubierają się jak lafiryndy i chłopacy gotowi spuścić w*** nauczycielowi. zamiast wskaźnika używałbym glocka, tak dla posłuchu.

a tu ci gówniarz takie brednie wypisuje.

Wariat napisał:
Bulwersuje mnie ten fakt ale nikt nie ma odwagi sie przeciwstawic... Boli mnie to tym bardziej,ze jestem uczniem tej szkoly. CHORE!!!!

ależ właśnie się przeciwwstawił, ale nauczyciel - dyktatowi ucznia, za bardzo liberalnej szkole.
jak napisał jadzicjusz - uczeń może wszystko, ale uczniowi nie moża nic zrobić. to znaczy do niedawna nie można było. czytałem niedawno, że policja pchnięcie nauczyciela przez ucznia potraktowała jako atak (panicz byłby pewniej sypnął teraz paragrafami) i postawiła ucznia przed sąd. i tak powinno być. niech banda nauczy się, gdzie miejsce ucznia, a gdzie nauczyciela. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Janusz




Dołączył: 20 Lis 2004
Posty: 1552
Skąd: Zbiczno

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 13:33:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym proponował że jeśli kolega tego gimnazjalisty "się powiesi się" Very Happy to każdy z forum zrobi składke na znicz za 1 zł więc wydatek 10 groszy od pierwszej dziesiątki najbardziej aktywnych osób z tego forum co na to kolega z gimnazjum ? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 13:39:16    Temat postu: Re: PRZEMOC W GIMNAZJUM W POKRZYDOWIE!!!! Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
Wariat napisał:
o cos powazniejszego...
Otóż w Gimnazjum w Pokrzydowie podczas lekcji religii ksiądz-katecheta użył przemocy (mocne uderzenie w głowe) wobec jedno z uczniów klasy drugiej,który przeszkadzał w prowadzeniu lekcji...

wszyscy wiemy jak potrafią zachowywać się gimnazjaliści, a religia to lekcje podwyższonego ryzyka. nie zgrywajcie niewiniątek w stylu "my se cicho siedzielim a on jednal kolege". i jeszcze ci napisze, że "chodzi o coś poważniejszego"... osobiście nie mógłbym być nauczycielem, poroznosiłbym bandę, bo takie sformułowanie pasuje do wielu gimnazjalistów. dziewczęta, które ubierają się jak lafiryndy i chłopacy gotowi spuścić w*** nauczycielowi. zamiast wskaźnika używałbym glocka, tak dla posłuchu.

a tu ci gówniarz takie brednie wypisuje.

Wariat napisał:
Bulwersuje mnie ten fakt ale nikt nie ma odwagi sie przeciwstawic... Boli mnie to tym bardziej,ze jestem uczniem tej szkoly. CHORE!!!!

ależ właśnie się przeciwwstawił, ale nauczyciel - dyktatowi ucznia, za bardzo liberalnej szkole.
jak napisał jadzicjusz - uczeń może wszystko, ale uczniowi nie moża nic zrobić. to znaczy do niedawna nie można było. czytałem niedawno, że policja pchnięcie nauczyciela przez ucznia potraktowała jako atak (panicz byłby pewniej sypnął teraz paragrafami) i postawiła ucznia przed sąd. i tak powinno być. niech banda nauczy się, gdzie miejsce ucznia, a gdzie nauczyciela. Evil or Very Mad


no to się z Tobą zgadzam.
świetnie się bawią-czasem jak dorośli, a jak coś się stanie to jest wielki płacz i nagle im się przypomina że są dziećmi i trzeba ich bronić.
też nie mógłbym być nauczycielem - a moze bym mógł, ale szybko pewnie bym musiał przestać bo bym gnoi niektórych porozrywał na kawałki za głupie pomysły i brak odwagi na ponoszenie odpowiedzialności za swoje występy.
się wqrwiłem znowu .. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 17 Lis 2006 13:55:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba kwestia pewnego wychowania. za naszych czasów - jakkolwiek głupio to brzmi w ustach dwudziestoparolalatków - inaczej to wyglądało.

za młodu też się odwalało, ale zazwyczaj kończyło się na podrobionym podpisie rodziców w dzienniczku (nie wiedzieć czemu wychodziło to często na jaw Smile, ucieczce z lekcji lub położeniu sztucznej kupy na korytarzu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.02657 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski