STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
ALE KONCERT!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nevermind.
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Gru 2006 18:20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pfff... to było pogo? ludzie, nie ośmieszajcie sami siebie.
pogo to było np na farben lehre.
a to, co było na ib, to było nic szczegolnego, koncert średni z tego co pamietam(wina nie wpływają jednak dobrze na pamięć.) zespoł moim zdaniem nie rozruszał publiki, bądź też brodnicka pseudo-elita reggae nie skora była do wykrzesania z siebie jakiejś enegrii w większych ilościach.
no, ale co kto lubi Twisted Evil
swoją drogą, mam ochotę na jakieś porządne pogo, trzeba odreagować szkołę. tylko gdzię? :/ ja chce prawo jaaazdyy!
Powrót do góry
flik
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Gru 2006 15:42:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nevermind. napisał:
pfff... to było pogo? ludzie, nie ośmieszajcie sami siebie.
pogo to było np na farben lehre.
a to, co było na ib, to było nic szczegolnego, koncert średni z tego co pamietam(wina nie wpływają jednak dobrze na pamięć.) zespoł moim zdaniem nie rozruszał publiki, bądź też brodnicka pseudo-elita reggae nie skora była do wykrzesania z siebie jakiejś enegrii w większych ilościach.
no, ale co kto lubi Twisted Evil
swoją drogą, mam ochotę na jakieś porządne pogo, trzeba odreagować szkołę. tylko gdzię? :/ ja chce prawo jaaazdyy!


trudno sie bawic na koncercie kiedy pod scena jabeb... brudasy z gimnazjum sie gibają. ze nie wspomne o wojtasie ktoremu sie zdawalo ze to on jest gwaizda wieczoru.
nie wiem co soebie chlopacy z ib pomysleli o brodnickiej publice....
teraz bedą NDK , powtórka z rozrywki ????
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto, 12 Gru 2006 19:50:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

flik napisał:
trudno sie bawic na koncercie kiedy pod scena jabeb... brudasy z gimnazjum sie gibają. ze nie wspomne o wojtasie ktoremu sie zdawalo ze to on jest gwaizda wieczoru.
nie wiem co soebie chlopacy z ib pomysleli o brodnickiej publice....
teraz bedą NDK , powtórka z rozrywki ????


nic sobie nie pomyśleli... ale wiesz co... dobrze, że nie czytają tych postów bo wtedy mogli by sobie "coś" pomyślec. Na koncertach takie zachowanie jest normalne...ale widocznie w brodnicy jest inaczej... i wcale sie nie dziwie...
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Czw, 21 Gru 2006 22:50:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
flik napisał:
trudno sie bawic na koncercie kiedy pod scena jabeb... brudasy z gimnazjum sie gibają. ze nie wspomne o wojtasie ktoremu sie zdawalo ze to on jest gwaizda wieczoru.
nie wiem co soebie chlopacy z ib pomysleli o brodnickiej publice....
teraz bedą NDK , powtórka z rozrywki ????


nic sobie nie pomyśleli... ale wiesz co... dobrze, że nie czytają tych postów bo wtedy mogli by sobie "coś" pomyślec. Na koncertach takie zachowanie jest normalne...ale widocznie w brodnicy jest inaczej... i wcale sie nie dziwie...


brodnica to jedno wielkie wapno.
ludzie sie nie bawia bo jak sie bawia to sa potem obgadywani przez zazdrosnych frajerów.
Powrót do góry
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 22 Gru 2006 10:11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a neich sobie obgaduja. jak jest fajny koncert - czemu nie mam sie bawic? muzyka sama pod scene potrafi zaprowadzic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 24 Gru 2006 15:59:49    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jest i w 100% zgadzam sie z rosinem... Nie ważne jaki jest klimat w knajpie, ale jest ważne jak gra zespół. Jeśli gra dobrze to jest zaje... Smile pozdro 4 all
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Sro, 31 Sty 2007 23:12:06    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

mg_admin napisał:
dokładnie tak jest i w 100% zgadzam sie z rosinem... Nie ważne jaki jest klimat w knajpie, ale jest ważne jak gra zespół. Jeśli gra dobrze to jest zaje... Smile pozdro 4 all


i co teraz z piano bedzie ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 01 Lut 2007 13:55:19    Temat postu: piano... Odpowiedz z cytatem

jak narazie piano zostało zamkniete i ja przynajmniej nie mam wiadomości co teraz tam bedzie. Popytam sie ludzi i postaram sie w najbliższym czasie napisać w jakim stylu bedzie nasze kochane PIANO! Podejrzewam, że nie bedzie juz tam żadnego klubu, tylko jakaś galeria, albo muzeum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 01 Lut 2007 16:05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno maja zostac ustawione maszyny do grania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 01 Lut 2007 21:32:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SZCZERZE TO : POCZEKAMY, ZOBACZYMY ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
animka




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 248

PostWysłany: Czw, 01 Lut 2007 21:41:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mg_admin napisał:
SZCZERZE TO : POCZEKAMY, ZOBACZYMY ...


chodzi o miejsce w brodni z takim klimatem i koncertami na zywca, czy jeszcze kiedys wystapi u nas IB , albo NDK jakies reage, dance hall ??
troche ludzi z piana przeniosło sie do obsesji ale mi ten klimat a raczej jego brak nie pasuje. rzeznia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018434 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski