STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
ALE KONCERT!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nogi idą w bok i górę
Gość






PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 10:35:46    Temat postu: ALE KONCERT!! Odpowiedz z cytatem

Jeżeli te IB co grało w sobotę w Piano to gwiazda to sorry, ale tak jak z krajową polityką tak z naszą muzyką jest źle - żeby nie powiedzieć do dupeczki.
Powrót do góry
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 11:37:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rege jest dla mnie zbyt monotonne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ala
Gość






PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 12:54:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koncert super !!! 2 godz grania i bujania Smile
Powrót do góry
madzior




Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 14:17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na mnie IB zrobili duże wrażenie na żywo, fajny koncert.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ivonne




Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1034
Skąd: ...z bajki...;)

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 14:46:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosin napisał:
rege jest dla mnie zbyt monotonne.


Rosin, a jaki styl muzyczny preferujesz? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kita
Gość






PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 15:35:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Brodnicy zagrałby jurek i fiutek i byłby zachwyt aktywnej młodzieży biorącej wzór życia z mtv i innych sflaczałych źródeł. Koncert był do d... Fatalne nagłośnienie, fatalna jakość. Pobujać to się można na bujaczce.
Powrót do góry
Optymistka
Gość






PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 18:18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie prawda, że każdy koncert zorganizowany w Brodnicy budzi zachwyt młodzieży... Ja z koncertu Indios Bravos byłam bardzo zadowolona, przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Sądzę, że brzmią o niebo lepiej na żywo (mimo niedoskonałego nagłośnienia Piano) niż na płytach. Nie neguję tego, że komuś ten rodzaj muzyki nie odpowiada, jednakże w takich przypadkach nie chodzi się na koncerty kapeli, za którą się nie przepada. Oczywiście zawsze znajdą sie tacy, którzy muszą ponarzekać na wszytko i na wszystkich (szczególnie jeśli zasmakuje się w studenckim życiu w dużym mieście [to do tego "o hełmie wiejącym kitami"], gdzie koncerty są nieporównywalnie lepsze od tych organizowanych w Piano) Jestem zadowolona z tego, że IB w ogóle zawitało do naszego miasta i dało naprawdę bardzo dobry koncert. Nie spodziewałam sie, że ta kapela przyciągnie aż tylu młodych ludzi (mimo opinii wielu osób młodzież jeszcze nie do końca przesiąknęła "umcy-umcy"). Pozdrawiam.
Powrót do góry
:-/




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 130

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 18:55:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncert ogolnie byl ok. Ale Gutek po koncercie wyrwal jakas laseczke, stawial jej browarki i mydlil jej oczka najpierw w Piano a potem w Obsesji. Jak to popularnosc do banki uderza. Korzysta sobie chlopaczek Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 20:11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ivonne napisał:
rosin napisał:
rege jest dla mnie zbyt monotonne.


Rosin, a jaki styl muzyczny preferujesz? Smile

wszystko fajne i glosne Wink (byle nie hh, tekno i inne podobne)

przynajmniej laseczka miala piwko za free i bedzie moga sie pochwalic w gimnazjum, ze gutek z nia rozmawial Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 20:47:16    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem koncercik był całkiem spoko... IB są ze Szczecina, gdzie się uczę i byłem na ich kilku koncertach i wcale nie zagrali najgorzej. Co prawda były małe problemy z nagłośnieniem, ale cóż robić "Nie było Witka (akustyka)". Pozdrowionka dla wszystkich...

ps. Na koncertach w piano nie podoba mi się jedno: Na koncertach reggae nie tańczy się qwa "pogo"! Ludzie zacznijcie odróżniać style muzyczne i nauczcie się do nich przystosowywać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
mg_admin




Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 280
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 20:49:04    Temat postu: :-/ Odpowiedz z cytatem

:-/ napisał:
Koncert ogolnie byl ok. Ale Gutek po koncercie wyrwal jakas laseczke, stawial jej browarki i mydlil jej oczka najpierw w Piano a potem w Obsesji. Jak to popularnosc do banki uderza. Korzysta sobie chlopaczek Wink


Co Cie to w ogóle obchodzi ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 22:49:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widac jaki jest gutek. jest "slawny" to sobie pozarywa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Nie, 29 Paź 2006 22:54:27    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

mg_admin napisał:
(...) Ludzie zacznijcie odróżniać style muzyczne i nauczcie się do nich przystosowywać...

ale dowaliles. ludzie! jak sluchacie rege zrobcie sobie dredy! jak sluchacie hh zalozcie szerokie spodnie, jak sluchacie punka zrobcie sobie irokezy, jak leciwolna piosenka tanczcie wolno, jak szybka - odwrotnie i tak dalej i tak dalej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:-/




Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 130

PostWysłany: Pon, 30 Paź 2006 09:56:11    Temat postu: Re: :-/ Odpowiedz z cytatem

mg_admin napisał:
:-/ napisał:
Koncert ogolnie byl ok. Ale Gutek po koncercie wyrwal jakas laseczke, stawial jej browarki i mydlil jej oczka najpierw w Piano a potem w Obsesji. Jak to popularnosc do banki uderza. Korzysta sobie chlopaczek Wink


Co Cie to w ogóle obchodzi ??


Wyrazilam tylko swoja opinie, bo mam prawo! Od tego jest forum, nie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muffin
Gość






PostWysłany: Pon, 30 Paź 2006 17:16:04    Temat postu: Re: ... Odpowiedz z cytatem

mg_admin napisał:

ps. Na koncertach w piano nie podoba mi się jedno: Na koncertach reggae nie tańczy się qwa "pogo"! Ludzie zacznijcie odróżniać style muzyczne i nauczcie się do nich przystosowywać...


był taki jeden man, który stał pod sceną i jęczał że co chwile ktoś go dotyka, mało tego miał do wszystkich pretensje... może to Ty? Laughing
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01887 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski