STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
PKO BP Brodnica
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sedona




Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 60

PostWysłany: Pon, 19 Gru 2016 17:16:26    Temat postu: PKO BP Brodnica Odpowiedz z cytatem

Witam.
Współczuje wszystkim kto ma konto w/w banku- masakra!!!! te panie pracujące w tym banku a przede wszystkim obsługujące klientów indywidualnych to dziś poruszały sie jak muchy w smole!!!! jedna Wielka Porażka!!!! nikt tego nie widział!!!!?????
Jednak na ul. Mazurskiej było zdecydowannie lepiej a teraz mają wiecej czasu na gadanie.!!
Zycze Wesołych Świat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Pon, 19 Gru 2016 17:20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pośpiechu można się pomylić. Szanowna Pani . Pewnego razu kiedy pko było na dużym rynku. Obsługujący w pośpiechu się walnął o kilka zer. Potem przyszedł do chałupy z kasą i przeprosinami😆😆😆
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Pon, 19 Gru 2016 21:13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację sedona. Dyscyplina pracy w tym banku od pewnego czasu równa zero. Łażenie z kąta w kąt z kawami, gadanie, a klient na końcu.
Za czasów byłej dyrektorki (nie wnikam w przyczyny jej odejścia) wszystko w obsłudze klienta funkcjonowało jak należy. Nie wiem kto jest teraz tam dyrektorem, ale rozp....aj okropny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Wto, 20 Gru 2016 08:22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System pracy w PKO BP jest taki sam w całej Polsce. W każdym oddziale PKO są długie kolejki i wolna praca, a panie twierdzą że to ich komputery nie pozwalają na przyspieszenie. Jeśli ktoś korzysta z innych placówek w kraju to wie że i tam jest identycznie jak w Brodnicy. Porównując np bank spółdzielczy to tam w tym samym czasie co w pko załątwionych zostanie 5 osób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wanasaba




Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 1032

PostWysłany: Wto, 20 Gru 2016 11:43:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może potrzebne im szkolenie z obsługi programów, bo nie wszystko pojęli? W każdym razie wcześniej funkcjonowało to o wiele lepiej. Nie była widoczna ta (delikatnie mówiąc) nonszalancja wobec klienta. Jedno konto już przerzuciłem do innego banku, gdzie personel zachowuje się inaczej i gdzie komputer nie przeszkadza im w pracy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mario-ste




Dołączył: 27 Cze 2016
Posty: 14
Skąd: bca

PostWysłany: Pią, 23 Gru 2016 21:53:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może brakuje motywacji do lepszej obsługi klienta oraz naciśnięcia z życiem "ENTER". Dobrze że 3 lata temu przeniosłem konto do ING bo samo zamknięcie konta firmowego w PKO utwierdziło mnie w przekonaniu że dobrze zrobiłem-pan był bardzo zdziwiony jak konto w innym banku jest proste i szybkie w obsłudze. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sedona




Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 60

PostWysłany: Sob, 24 Gru 2016 19:08:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli tak dalej bedzie to ludzie beda odchodzic z tego banku!!! powód wysoka opłata za rachunek, przelelew do innego banku 1,20zł i ta obsługa Pań niec chodzi mi o (doratca-klient) tylko miedzy soba chodza poprostu z konta w kont a klient siedzi i wpatruje w numerki!!! a One......
Spokojnych Świat!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wwwm




Dołączył: 12 Lip 2016
Posty: 99

PostWysłany: Wto, 21 Mar 2017 09:56:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę powiedzieć, ze bank PKO BP to całkiem dobra opcja np dla studentów. Mają moim zdaniem spoko konto inteligo z jakimiś tam drobnymi opłatami. Poza tym zwróćcie uwagę na dużą ilość placówek. No i ostatni argument to patriotyzm gospodarczy. Jest to Polski bank. Warto wspierać krajowy system bankowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ameba




Dołączył: 03 Sty 2016
Posty: 55

PostWysłany: Wto, 20 Cze 2017 12:47:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś brał u nich kredyty? Jak tam oprocentowanie? Tylko mówię o tym realnym, a nie tym z ulotek.

Z drugiej strony koszt kredytów bankowych w niektórych sytuacjach jest zbliżony do kosztów kredytów w firmach poza bankowych. Takie wrażenie odnosi się czytając: https://chwilowo.pl/prasa/porownanie-chwilowek-kredytow-i-pozyczek-online/


Ostatnio zmieniony przez ameba dnia Sro, 28 Cze 2017 11:19:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sedona




Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 60

PostWysłany: Wto, 20 Cze 2017 18:12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bank PKO BP jest 100%ym polskim bankiem ???? Spółdzielczy owszem ale PKO ??hm no nie wiem??!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleks




Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro, 23 Sty 2019 23:47:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź spieprzej spacerze .Akurat o kredycie w Pko bp to coś wiem ,bo chciałem kredyt hipoteczny.Porażka totalna zarówno oferta jak i rozmowa z doradcą .To już lepiej było w Spoldzielczym albo w milenium .W końcu i tak wybrałem PKO Sa Rypin .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 10:32:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Millennium, ma wysokie noty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal_ziel




Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 15:00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleks napisał:
Weź spieprzej spacerze .Akurat o kredycie w Pko bp to coś wiem ,bo chciałem kredyt hipoteczny.Porażka totalna zarówno oferta jak i rozmowa z doradcą .To już lepiej było w Spoldzielczym albo w milenium .W końcu i tak wybrałem PKO Sa Rypin .


To, że masz inne doświadczenia, nie znaczy że możesz krytykować innych, że uważają inaczej. Ja wziąłem tam kredyt i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
michal_ziel




Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 2
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 15:01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Podobno Millennium, ma wysokie noty.


To nie zależy od banku, tylko od oferty w danej chwili. Trzeba patrzeć na RRSO czyli całkowity koszt kredytu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Czw, 24 Sty 2019 15:57:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu spraw nie można załatwić bez udziału banku. Bank ma klienta w garści. Bank ma jeszcze środki własne, dokapitalizacje, dotacje ... W dodatku brakuje pracowników - ludzie czują się pewniej . Także w innych instytucjach. Wielki sklep ma kilka kas - czynna tylko jedna - stoję 20-sty w kolejce. --- Może naród trzeb by zmienić ? Ale nie kamaszami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020302 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski