STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Warszawskie pochody

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Sob, 07 Paź 2006 23:32:28    Temat postu: Warszawskie pochody Odpowiedz z cytatem

Na to, co działo się w sobotę w Warszawie patrzyłem jakoś chłodno. Przewodniczący LPR zaskoczył mnie swoimi poglądami na temat mediów.
Hitem było sprawozdanie warszawskiej policji. Było bezpiecznie ale... tu cytat "Był jeden mężczyzna z jajami [i fajerwerkami], ale nie zdążył ich użyć."
Nasuwa mi się pytanie. Jaka była cała męska reszta "demonstrantów" ? Smile
Kto wymyslał nazwy tych pochodów. "Biała róża" - symbol niewinności, dziewictwa - a tam panie w podeszłym wieku. "Błękitny marsz" - chodzi o kolor nosa, czy o co?
Zieleń to kolor nadziei, kojąco wpływa na ludzi, zabrakło tego koloru.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 08 Paź 2006 00:01:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak: Wypowiedz Romana Giertycha na temat mediów po prostu mnie zbulwersowała !
Co do kolorów to gdzieś tam pojawiła się niewielka ilosć zieleni (prawdopodobnie PSL) ale faktycznie brakowalo tego koloru (na szczescie nasze forum jest całe zieloniuśkie Wink )

Ogólnie nie podobało mi się jeszcze to w jaki sposób LPR odnosiło sie do PO. Ponadto mało taktownym było mówienie przez są i gdzie mieszkają ludzie, którzy byli na m,anifestacji PO czy w jakimkolwiek innym zakątku naszego kraju?

Śmieszną rzeczą było zawyżanie statystyk przez PiS. Ogólnie wydaje mi sie, ze manifestacje zostały zbojkotowane mprzez ludzi. Ulice Warszawy świeciły pustkami. Minusem było chyba również nałożenie się na siebie tylu proestów i manifestacji w jednym dniu.

Wydaje mi się, że żadne z ugrupowań nie [przedstawiło konkretnych faktów. Wszyscy mówili za przeproszeniem o pośladkach Maryny Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014644 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski