STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
FONTANNA !!!
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DZIAD




Dołączył: 03 Cze 2004
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 13:47:40    Temat postu: FONTANNA !!! Odpowiedz z cytatem

Rozebrali stara fontanne ktora wystarczylo tylko przebudowac i upiekszyc. Nowa fontana przypomina kiepskie oczko wodne(ludzie maja ladniejsze w ogrodach). Na pierwszy rzut oka, fontana jesli mozna ja tak nazwac po tym co dokonano wyglada jak pobojowisko. Doslownie wykipowano tam kupe kamieni i zalano wszystko betonem bez ladu i skladu. Wielu ludzi czulo sentyment do starej fontanny. Pieniadze wyrzucone w bloto, taka nazwe powinna nosic ta sterta kamieni. Moze pan Matejkowski jest dobrym artysta i tworzy swietne rzezby, ale co do budowy fontanny powinien zajac sie tym ktos kto ma o tym pojecie. Tworzyc abstrakcje mozna sobie na warsztatach artystycznych a to dzielo niestety bedzie szpecic teraz nasz brodnicki park. Wstyd! Fontanna powinna byc w parku czyms przy czym by mozna milo spedzic czas i zawiesic oko a niestety na gruzowisku jest to niemozliwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Harry
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 16:04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Następny kibic, który nie ma co robić tylko narzekać!! co chcesz od nowej fontanny? jest bardzo ładna.. Smile
Powrót do góry
BULverSANT
Gość






PostWysłany: Sob, 05 Cze 2004 16:19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowie serio: oprocz tego, ze panna z cycem - ekhm sorry- z dzbanem moglaby byc wieksza to generalnie jest spoko
Powrót do góry
Politeksus
Gość






PostWysłany: Wto, 08 Cze 2004 14:00:33    Temat postu: Won z tą fontanną Odpowiedz z cytatem

Jak patrze na tę fontanne to mi aż do tyłu staje że sie tak wyraże mozna to porównać do meteorytu który w to pierd....ł albo do siuśków w które ktoś napierdział. W górach może by sie to przyjeło natomiast u nas pasuje to jak świni siodło.A jaja sie dopiero zaczną jak jakieś dziecko sie tam połamie (oby tak się nie stało ) Ci co poparli ten projekt patrzyli chyba na to jak na swoją wiejską działke a nie jak na park w którym człowiek ma wypoczywiać a nie sie wkurw..ć bo widok przysłania mu kupa betonu i kamlotów z jakąś figurką która wyglonda jak mrówka na słoniu,nie mam słow które mogłyby wyrazić moje niezadowolenie .Chyle czoło ludzią którzy wyrażają zgode na takie projekty.I jak w tym kraju ma być dobrze. Proponuje aby ten sam koleś zmodernizował naszą wierze krzyrzacką .Przepraszam za błędy ale jestem dyslektykiem .
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Sro, 09 Cze 2004 19:01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"nikt nie zadowoli wszystkich, to zadanie dla agencji towarzyskich" spiewa Yaro w Olewce i ma racje. nie mowie, ze fontanna mi sie super podoba ale jest lepsza niz to co bylo, chyba sie ze mna zgodzicie?
Powrót do góry
BROD.PL
Gość






PostWysłany: Czw, 10 Cze 2004 19:40:07    Temat postu: ELTRONIK.NET Odpowiedz z cytatem

Moderator: Wpis został usunięty, zbyt mocno odbiega od tematu dyskusji.
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Pią, 11 Cze 2004 21:45:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moderator, koles pomylil dzialy... ten epos napisal juz gdzie indziej Smile
Powrót do góry
Brod.pl
Gość






PostWysłany: Nie, 13 Cze 2004 01:30:04    Temat postu: :-0 Odpowiedz z cytatem

B52 napisał:
"nikt nie zadowoli wszystkich, to zadanie dla agencji towarzyskich" spiewa Yaro w Olewce i ma racje. nie mowie, ze fontanna mi sie super podoba ale jest lepsza niz to co bylo, chyba sie ze mna zgodzicie?

--------------------------------------------------------------------------------------
Miałem pecha pisałem gdzie indziej a w tej hwili co pisałem net padł i puzniej pokiełbasiło mi sie sorki za to Smile
Powrót do góry
[b]mu27[/b]
Gość






PostWysłany: Nie, 13 Cze 2004 01:32:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry napisał:
Następny kibic, który nie ma co robić tylko narzekać!! co chcesz od nowej fontanny? jest bardzo ładna.. Smile

===============================================
Wpis został usunięty
Pozdrawiam.
Nikita
Powrót do góry
SU27
Gość






PostWysłany: Pon, 14 Cze 2004 14:52:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytalem w pomorskiej artykul o fontannie. ludziom generalnie fontanna sie nie podoba
Powrót do góry
Harry_Mason




Dołączył: 12 Lut 2004
Posty: 44
Skąd: whatever:P

PostWysłany: Pią, 18 Cze 2004 11:58:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpis został usunięty
Pozdrawiam.
Nikita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 19 Cze 2004 09:36:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co pielucha ma do fontanny? ze niby kompozycja wyglada jakby ktos narobil i rozmazal Question Question Question Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
siewca




Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 88

PostWysłany: Nie, 25 Lip 2004 09:27:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak naprawdę to nie mam żadnych kompetencji by ocenić to dzieło jednak widząc zachowania dzieci w fonntanie jestem przekonany że one nie mają wątpliwości że to fajne miejsce - jestem przekonany że z czasem teren wokół fontanny będzie miejscem spotkań różnych ludzi, poza tym to jednak jakaś atrakcja
na marginesie chciałbym dodać że urząd miejski nie wywiązał się z obietnicy zorganizowania uroczystego otwarcia fontanny - po prostu najpierw u********ł oddolną inicjatywę przyjaciół kuby, którzy we własnym zakresie chcieli zrobić otwarcie, a potem nabrał wody w usta i po obiecanej pompie pozostał tylko smród - uważam że to kolejny przykład indolencji naszej jaśnie oświeconej władzy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fear factory
Gość






PostWysłany: Nie, 25 Lip 2004 17:00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie twierdze, ze rzeczywiscie sie nie wywiazalli z obietnicy, ale obowiazuja jakies reguly: na sztuczne ognie trzeba miec pozwolenie, trzeba miec tez zgode na muzyke itp itd i alkohol w miejscu publicznym - to biurokracja ale w panstwie prawa, prawda Question
Powrót do góry
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 01 Sie 2004 03:01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Politeksus napisał:
Jak patrze na tę fontanne to mi aż do tyłu staje że sie tak wyraże mozna to porównać do meteorytu który w to pierd....ł albo do siuśków w które ktoś napierdział.


O właśnie !!! Całkowicie się z tą opinią zgadzam, i zresztą moja rodzina także. To jest dla mnie po prostu zwałowisko kamieni na które karze się nam patrzeć jak na dzieło sztuki bo wymyślił taką formę Kuba Matejkowski. A gdzie jest napisane, że artyście zawsze się wszystko udaje, że jego prace są zawsze super ? Moim zdaniem p. Kuba po obejrzeniu "swojego" dzieła powinien w te pędy je rozebrać. I tu zgadzam się z DZIAD-em - wystarczyło tylko przebudować i upiększyć starą fontannę i byłoby OK. Ale z sensem i smakiem, a nie tylko "... żeby dzieci sobie mogły pochodzić w brodziku...". Co za bzdura !! Do takich spraw jest basen i jezioro a nie fontanna. Na całym świecie fontanny to swoiste dzieła sztuki a u nas p. artysta zrobił brodzik dla dzieci... i to jeszcze z głazów żeby któreś się spierdzieliło na łeb (oby nie). ŻENADA !!!!

Nie mam nic do twórczości p. Kuby ale zaczynam podejrzewać, że chyba był trochę "na chaju" tworząc to "dzieło".

No ale nasze władze siem ucieszyły, że prawdziwy artysta "zrobi" Brodnicy fontannę. Podejrzewam, że przy ich smaku estetycznym jakby P. Matejowski przykucnął i zrobił k**ę na środku tego placu to też okrzyknięto by to dziełem sztuki bo zrobił to artysta.
Ech.... szkoda gadać... Sad Confused Confused Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019681 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski