STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
zabic hiphopowcow
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anty hip hop
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 10:47:03    Temat postu: zabic hiphopowcow Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad Hip hop w stylu polskim jest to smieszny wrecz tragiczny tręd. Kupa nacpanych smieciarzy slucha jakiegos pukania w karton przy tym pali gowno nakwaszane jakimis srodkami. Powinno sie ich zabijac bo to jest zakała naszego narodu.
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 13:21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę stanąć w obronie Hip Hop'a, mimo że nie jestem związany z tym trendem. Pamiętam swoje zbuntowane lata, kiedy nosiłem „dready” i słuchałem, w przekonaniu otoczenia, dziwnej muzyki. Ubierałem się w długie, rozciągnięte swetry a cały świat był przeciwko mnie Smile
Może też już jesteś moim wieku i nie rozumiesz tej muzyki i całej subkultury. Ja też tego nie rozumiem, ale nigdy nie stanę się osobą dyskryminującą inność, mnie to dotknęło i nie mam zamiaru tego robić innym.
Napisałeś/napisałaś "Powinno się ich zabijać" - zastanawiam się co wpłynęło na Twoją nienawiść, jakie środowisko kształtowało Twoje poglądy. Z pewnością daleko obiegasz od kultury Hip Hop, może by tak warto zapoznać się z tym co się krytykuje !

Pozdrawiam
KLON
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
HH
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 20:51:53    Temat postu: Re: zabic hiphopowcow Odpowiedz z cytatem

anty hip hop napisał:
Evil or Very Mad Hip hop w stylu polskim jest to smieszny wrecz tragiczny tręd. Kupa nacpanych smieciarzy slucha jakiegos pukania w karton przy tym pali gowno nakwaszane jakimis srodkami. Powinno sie ich zabijac bo to jest zakała naszego narodu.

Twisted Evil Zakała narodu to tacy jak ty pier***** od żeczy na temat czego nie mają pojęcia i potem wychodzi... Co masz do hip-hopowców przecież oni nic złego nie robią i nie wszyscy ćpają a już napewno to nie są śmieciarzami. W hip-hopie chodzi o to żeby powiedzieć całą prawde o świecie itp.
Powrót do góry
BULverSANT
Gość






PostWysłany: Czw, 03 Cze 2004 23:05:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazdy ma swoj bunt: jedni maja punk, inni goth' rock, inni reagge a pozostali hip hop. tylko, ze polski hip hop zaczyna przypominac amerykanski - spiewaja o lasakch, chlaniu i wyzywaja sie nawzajem. kiedys polski H/H cenili we Francji, w Niemczech... za przekaz. dzis nie rozni sie to od amerykanskiego syfu
Powrót do góry
Snoop Dre ....
Gość






PostWysłany: Pią, 04 Cze 2004 15:23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh , tak na prawde to hip-hop o ktorym mowa wyzej to polski hip-hop sprzed 5 lat.Dzisiejsze kawalki sa coraz czesciej tworzone ( na wzor tych zachodnich) pod katem komercji.A to sie zaczyna ludziom podobac Smile
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Sob, 05 Cze 2004 16:26:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

komu podobac? gowniarom - gimnazjalistom i gimnazjalistkom i to na coraz nizszym poziomie. zapytaj kogos inteligentnego po 20, czy slucha hej suczki czy innych skarbow... ci ludzie sprzed 5 lat (poza kilkoma wyjatkami) zmienili swoja muzyke, bo zasmierdzialo im kasa. dla mnie h/h w przewazajacej czesci to obecnie, jak powiedzial peja (osobiscie hip hopu nie slucham): hip hopolo
Powrót do góry
nkhh




Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 11:01:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalosne..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 11:55:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nkhh napisał:
zalosne..



poczytaj to. (choć wątpię, żę będzie ci sięchciało)

to jest recepta jak się robi TERAZ hip-hop w Polsce:

Tekst Pawła Kukiza (Piersi jak byś nie wiedział)......

Jeden, Dziewienc, Szesc, to cztery jeden lat i moje pokolenie które wlasnie kusi Chais za lata nie bytu w komunie pi*********j teraz przyszla nasza pora pokolenie pod********e ofensywa tak to bywa i tak to sie nazywa w pankroku bylem dobry a w hip hopie to jak ryba to latwy jak sk******n dostep do kapuchy wystarczy je***c ryma i za****c komus luty bo tutaj jest jak jest poprostu i to dobrze o tym wiesz wyluzuj Janek i nabij tube twój lud mnie gledzi wchodze w sróbe i kamuflasz przyjmuje ze niby moja muza te jedenascie sekund i juz sie w rytmie bujam mam z tego Janek niezla zabawe ze ci muze je*****m i nowym rymem jade bedzie nowa flota ale j***l cie juz pies wyluzuj Janek bo tutaj jest jak jest poprostu i ty dobrze o tym wiesz Janek ze tutaj jest jak jest bo tutaj jest jak jest poprostu Janek i ty dobrze o tym wiesz nie gniewaj sie Janek chociarz jestes ziomalem miasto naszma mlodosc ja to wszystko wale nastaly nowe czasy blanta i dilerki kto floty nie posiada ten jest k***a cieki nie bede juz milczal dj upust z pod opola material socjologa i legenda rokedrola przechoidze na raperke i nowe prady tworze bo tu jest jak jest poprostu Janek kazdy orze tak jak moze bo tutaj jest jak jest poprostu Janek i ty dobrze o tym wiesz ze tutaj jest jak jest poprostu Janek tak i ty dobrze o tym wiesz wiem ze ty wiesz ze tutuaj jest jak jest czy ty wiesz ze tutaj jest jak jest Janek i ty dobrze o tym wiesz i nie gniewaj sie Janek ze ci muze je*****m ale sam bym nie potrafil lepiej tego napisac

i jak??? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hydraulik




Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 1510
Skąd: tylko brodnica

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 11:58:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+ chodzi o to że pod********cie nuty czy bity czy jak wy to k***a nazywacie...

bo nie macie ambicji żeby wymyśleć coś samemu...

BOLKI z was...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Warior




Dołączył: 13 Kwi 2006
Posty: 32

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 12:27:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papderaper: ja nie jestem zwolennikiem hip hopu ale w tym chyba wlasnie o to chodzi by zsamplowac(tak to sie chyba nazywa) krótki fragment utworu by zrobic z niego clos calkiem nowego...do tego tez potrzebny jakby nie bylo talent. Więc proponuje pozostac przy swoim gatunku a nie krytykowac innych...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 12:51:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warior napisał:
krótki fragment utworu by zrobic z niego clos calkiem nowego...do tego tez potrzebny jakby nie bylo talent

ale mniejszy niż w przypadku kiedy kompozytor tworzy wszystko od podstaw. Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Czw, 13 Kwi 2006 14:27:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
Warior napisał:
krótki fragment utworu by zrobic z niego clos calkiem nowego...do tego tez potrzebny jakby nie bylo talent

ale mniejszy niż w przypadku kiedy kompozytor tworzy wszystko od podstaw. Evil or Very Mad


jest popyt, jest podaż Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
morg
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Kwi 2006 11:20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w d u p i e byłes g ó w no wiesz! Niewiedza- powiem tak: Smile "co ty wiesz o zabijaniu" Smile) pozdrawiam tylko hiphopowców i nikogo wiecej a napewno nie pozdrawiam autorów tych glupawych komentarzy
Powrót do góry
kisieloi




Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 274
Skąd: _stond_

PostWysłany: Czw, 20 Kwi 2006 12:09:46    Temat postu: Re: zabic hiphopowcow Odpowiedz z cytatem

kiedys bylem zamkniety na miedzy innymi hip-hop...teraz staram sie miec "otwarty łeb",hip-hop to nie tylko kolesie z bram, gangsterka, d**y ,woda krechy i blanty...znam kilku naprawde niezlych teksciarzy i muzykow (tak muzyków) ktorzy robia naprawde kawal dobrej ambitnej roboty...anty-wez sie stuknij w leb (i to porzadnie) zanim zaczniesz pierdolic glupoty o zabijaniu kogokolwiek_Bless
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jerzyk




Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 222

PostWysłany: Czw, 20 Kwi 2006 14:12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam kolesia co mówi że jest czaryn bratem albi białym murzynem Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Muzyka, film, literatura Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019623 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski