STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
prawo i policja
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 10:51:59    Temat postu: prawo i policja Odpowiedz z cytatem

czy palenie papierosow przez kierowce w trakcie prowadzenia auta jest karalne? kiedy zatrzyma nas policja jakich konsekwencji mozemy sie spodziewac??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Heimdall




Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 192

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 12:33:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty wiesz o czym ja teraz myśle... Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 13:17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj palacze palacze, z jednej strony to prawie tak samo jak rozmawianie przez komorke wczasie jazdy, ktore teoretycznie jest zabronione przepisami kodeksu drogowego, jednak jakos nie widzialem kierowcow ktorzy sie do tego stosuja. po co nam martwe przepisy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomski




Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 618
Skąd: skądowni

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 13:38:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Palacze jak każdy człowiek mogą robić co chcą więc jak palą w aucie to ich sprawa,a konstable i tak przykręcają sie do najgłupszych rzeczy dlaczego Question to jasne bo im sie nudzi Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 19:38:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Wam wyjaśnie jak to jest. Rozmawiałem na ten temat z oficer pprasowy Brodnickiej KPP Smile

Palić za kółkiem możesz, pod warunkiem, ze nie jest to Twoje miejsce pracy. Co to oznacza? Nie jesteś taksówkarzem, kierowcą autobusu etc. Trujesz siebie ale nie swoich klientów. W prywatnym samochodzie mozesz odpalać fajkę od fajki i żaden policjant nie ma prawa nawet krzywo na Ciebie spojrzeć Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Czw, 07 Wrz 2006 23:48:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha, dzieki winet.
topic zalozylem dlatego, ze przechadzajac sie ul. matejki widzialem przejezdzajacy radiowoz w ktorym to szanowny stroz prawa (kierujacy autem) ladnie odpalal sobie papieroska Twisted Evil
i gdzie tu jest sprawiedliwosc?? myslalem, ze policja jest przedstawicielem prawa, a nie ponad nim.
jeszcze jedno. niech ktos mi wytlumaczy takie zachowanie:
ide sobie wieczorem ul. lidzbarska, podjezdza policyjny samochod, policjant prosi o dokumenty, bez niczego podaje i zaczyna wypytywanie: gdzie bylem, co robilem, dlaczego o tej porze chodze etc. odpowiadam, ze jest to moja prywatna sprawa to ten od razu mowi, ze pyskuje... normalne??
albo: znajoma (podczas legitymowania) zapytala stroza prawa o co z tym calym "spisywaniem" chodzi i dlaczego policjant spisuje jej dane do malego notesika (pierwszy raz cos takiego sie jej zdarzylo i sie troche przestraszyla). pytaniem zdenerwowala policjanta. chciala po prostu informacji, a nie niepotrzebnych emocji... dlaczego policja tak atakuje ludzi, kiedy chca sie dowiedziec kilku rzeczy? nie moge, nie potrafie tego zrozumiec :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 08:04:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ot taki moim zdaniem dziwny przypadek zachowania policji, nie zdarzyl sie on jednak w naszym powiecie. nie dalej jak 3 tygodnie temu bylem na meczu pod grudziadzem, policja przyjechala na mecz o dziwo z wlaczonym kogutem.dla mnie bylo to troche dziwne bo zawodnikow jednej druzyny bylo wiecej niz kibicow, byly to rozgrywki A klasy. To nie koniec, fajczyli sobie w radiowozie, testowali radio w polonozie zapuszczajac letnie hity z dyskotek, glosno sie smiali niewiadomo z czego. ot taka to nasza policja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
real LIS




Dołączył: 17 Lip 2004
Posty: 41
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 09:57:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w samochodzie można palić, ale nie można jeść co jest idiotyzmem, bo chyba kiepowanie wymaga więcej uwagi niż podgryzanie kanapki Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Payne




Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 171
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 10:33:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosin napisał:
jeszcze jedno. niech ktos mi wytlumaczy takie zachowanie:
ide sobie wieczorem ul. lidzbarska, podjezdza policyjny samochod, policjant prosi o dokumenty, bez niczego podaje i zaczyna wypytywanie: gdzie bylem, co robilem, dlaczego o tej porze chodze etc. odpowiadam, ze jest to moja prywatna sprawa to ten od razu mowi, ze pyskuje... normalne??


Skąd ja to znam.. Wracając wieczorem, czy poprostu spacerując sobie po mieście w nocy, tylko czekam kiedy zostanę spisany. Nie jest to miłe, czuję się jak potencjalny wandal wybijający szyby, złodziej etc. A to co piszesz Rosin, to już przeginka z ich strony...

Słyszałem kiedyś (sytuacja istniała jakiś czas temu i najprowdopodobniej trwa nadal) że w policji obowiazuje system punktowy. Policjant spisuje, bo za kazdego spisanego ma odpowiednia liczbe punktow. Prawdopodobniej jest to tak, ze lepiej spisac 10 Bogu ducha winnych wracajacych-do-domu" niz zatrzymac 2 złodzei - wyjdzie na to samo, wiec po sie przepracowywac. W miedyczasie mozna jeszcze w nocy na Statoil podjechac. Razz

Do nielubiacych byc spisywanych: Unikajcie wedrowek przy glownych ulicach, a jesli juz przy nich idziecie to nie daj Boże zatrzymujcie się na chwile. Macie jak w banku:

- Obywatelu, co tutaj robicie? Dokumenciki prosze Cool

Z doswiadczenia wiem, ze mozesz przesiedziec w srodku osiedla pol nocy, bo Policji nie bedzie sie chcialo zatrzymywac auta przy ulicy i wedrowac do Ciebie z glupim pytaniem "co robisz".

I pomyslec, ze wiekszosc osob w UK, nie ma nawet dowodow, a w niektorych hrabstwach na Twoja prosbe Policja ma obowiazek odwiezc Cie w nocy do domu Idea

ps. Nie mam nic do policji, wiekszosc z nich robi dobra robote.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 12:50:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znajomy bawil sie w toruniu, troche sobie wypil i zabladzil. policja go zatrzymala, spisala, a jak zapytal czy moga go podwiesc to hoho. nic z tego.
i dlaczego kiedy wariaci jezdza po miescie po 100 km/h to policja ich nie sciga? wola chyba zlapac kogos na zlym parkowaniu.
tez nie mam na celu zbesztania policji, wytykam im tylko rzeczy, ktore mnie denerwuja:/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 15:14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest gro policjantow ktorzy staraja sie jak najlepiej wykonywac swoja prace, tylko ze niewielki procent ma to w nosie i ten ulamek funkcjonariouszy daje zla ocene wszystkim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 20:13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie stety jeszcze to nie to czego oczekiwałem i niestety powiem wprost

policja = milicja!


na razie AMEN
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolina




Dołączył: 25 Lis 2005
Posty: 1256
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 21:11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli chdzi o mnie to nigdy nie mialam problemow z policja...
raz tylko dostalam mandat za przekroczenie predkosci ale i tak mi obnizyli jego wartosc ze 100 na 50 zl. zawsze jak mam jakies pytania dotyczace pracy policjantow to je im zadaje i jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie ze jakis policjant byl dla mnie niemily Wink
pamietam akcje przed wejscie do uni zatrzymali mnie uzbrojeni w karabiny policjanci a ja jak nigdy zapomialam dokumentow od samochodu (dowodu rejestracyjnego, polisy oc) policjant wyglosil jakas tam regolke odnosnie tego jak sie nazywa ze moge odpiac pasy itp a nastepnie przygotowac dokumenty do kontroli.. jak sie zorientowalam ze ich nie mam wyszlam z samochodu na co policjanci zareagowali dosc impulsywnie krzyczac na mnie ze nie moge ze nie pozwolili mi wysiasc itp. a ja na to bezradnie rozlozylam rece i mowie..niech pan strzela i tak nie mam dokumentow ... smiech... policjanci z przeciwnej strony ulicy przeszli na nasza przywabieni sensacja...policjant powiedzial tylko ze moge jechac ale jakby co to on mnie nie zatrzymywal.. jak sie potem dowiedzialam od mojej ciekawskiej kolezanki to byly cwiczenia zeby pokazac jak bedzie po wejsciu do uni.. tak czy siak sytuacja byla bardzo napieta Wink
pozdrawiam panow policjanto zwlaszcza z drogowki (dzis odebralam nowe prawo jazdy-w koncu- gdyby cos Wink )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
święty powszedni




Dołączył: 07 Mar 2004
Posty: 752

PostWysłany: Pią, 08 Wrz 2006 22:15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina napisał:
jezeli chdzi o mnie to nigdy nie mialam problemow z policja...
raz tylko dostalam mandat za przekroczenie predkosci ale i tak mi obnizyli jego wartosc ze 100 na 50 zl. zawsze jak mam jakies pytania dotyczace pracy policjantow to je im zadaje i jeszcze nigdy nie zdazylo mi sie ze jakis policjant byl dla mnie niemily Wink
pamietam akcje przed wejscie do uni zatrzymali mnie uzbrojeni w karabiny policjanci a ja jak nigdy zapomialam dokumentow od samochodu (dowodu rejestracyjnego, polisy oc) policjant wyglosil jakas tam regolke odnosnie tego jak sie nazywa ze moge odpiac pasy itp a nastepnie przygotowac dokumenty do kontroli.. jak sie zorientowalam ze ich nie mam wyszlam z samochodu na co policjanci zareagowali dosc impulsywnie krzyczac na mnie ze nie moge ze nie pozwolili mi wysiasc itp. a ja na to bezradnie rozlozylam rece i mowie..niech pan strzela i tak nie mam dokumentow ... smiech... policjanci z przeciwnej strony ulicy przeszli na nasza przywabieni sensacja...policjant powiedzial tylko ze moge jechac ale jakby co to on mnie nie zatrzymywal.. jak sie potem dowiedzialam od mojej ciekawskiej kolezanki to byly cwiczenia zeby pokazac jak bedzie po wejsciu do uni.. tak czy siak sytuacja byla bardzo napieta Wink
pozdrawiam panow policjanto zwlaszcza z drogowki (dzis odebralam nowe prawo jazdy-w koncu- gdyby cos Wink )



i czym się chwalisz kobieto?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rosin




Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1103
Skąd: brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Wrz 2006 02:13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybym cos takiego przezyl - tez bym sie pochwalil Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020245 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski