STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
razem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dekorator
Gość






PostWysłany: Nie, 16 Maj 2004 09:41:13    Temat postu: razem Odpowiedz z cytatem

może by tak zamiast marudzić zacząć naprawdę działać? jest coraz więcej możliwości współpracy i wykazania się w działaniu tylko że ciągle brak chętnych za to krytyków systemu i wszystkich wokół cała masa jestem przekonany że brodnica ma niezwykły potencjał możliwości ludzkich niezłą tradycję kilku fajnych ludzi może jednak zrobimy jakiś pozytywny ferment?
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Nie, 16 Maj 2004 10:49:43    Temat postu: Re: razem Odpowiedz z cytatem

dekorator napisał:
może by tak zamiast marudzić zacząć naprawdę działać? jest coraz więcej możliwości współpracy i wykazania się w działaniu tylko że ciągle brak chętnych za to krytyków systemu i wszystkich wokół cała masa jestem przekonany że brodnica ma niezwykły potencjał możliwości ludzkich niezłą tradycję kilku fajnych ludzi może jednak zrobimy jakiś pozytywny ferment?

Ja jestem bardzo "za". Stroną Brodnica.Net podjąłem samotną walkę ale chętnie sie przyłącze do jakiegoś wspólnego przedsięwzięcia. Jest wiele pomysłów do zrealizowania ale sam nie dam rady. Pozdrowienia dla ambitnych Smile

Klon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sro, 19 Maj 2004 18:33:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdzies juz slyszalem pozytywny ferment... Twisted Evil jestem za! do cholery rozruszajmy to miasto! niech peknie w fasadach! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
WSTYD
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 16:51:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SATAN napisał:
gdzies juz slyszalem pozytywny ferment... Twisted Evil jestem za! do cholery rozruszajmy to miasto! niech peknie w fasadach! Twisted Evil


dawać, pomysły chłopaki, to się zobaczy czy można Wam pomóc bo tak pozostanie tylko...

WSTYD
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 19:06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobmy festiwal, na niskim brodnie... duzo miejsca - duzo ludzi wejdzie, szeroki przekroj muzy: ska, reagge, jazz, hip hop (ale emade albo fisz a nie hip hopolo), punk, rock w oparciu o farben lehre, akurat, higwind, wspomnianego emade, o-zone i kapele z brodnicy, nowego miasta lubawskiego, jablonowa - bo wiem ze tam tez jest zycie Very Happy ze tam tez loja muze
Powrót do góry
atla2
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 19:08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RACJA! powrocmy do pieknych tradycji, kiedy pol polski zjezdzalo do brodnicy posluchac niezlej muzy Twisted Evil
Powrót do góry
PaSjA
Gość






PostWysłany: Czw, 20 Maj 2004 20:52:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to działajcie!!!
Mam nadzieje,że nie skoń Twisted Evil czy się to tylko na słomianym zapale...

Powodzenia i bede trzymać kciuki za to, żebyście poruszyli to miasto!!!
Dajcie czadu!!! Twisted Evil
Powrót do góry
dekorator
Gość






PostWysłany: Sro, 26 Maj 2004 14:17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no no tyle opdowiedzi kto by pomyslał myślę że już się zieje na razie pod skórą ale jak się mocniej wsłuchać... dużo info o kamelcu może tam na razie będzie siedziba ludzi z pasją - a poza tym ktoś wie kto to dokładnie jest? Wink
Powrót do góry
B52
Gość






PostWysłany: Czw, 27 Maj 2004 15:46:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos czuje, ze mam nr telefonu do monsieur dekoratora... konczy sie na 7... a przedte, jest 60...? i tu wychodzi, to co pisalem w innych postach... garstka dziala, reszta sie biernie przyglada - jesli mam racje, bo moge sie mylic Very Happy
AVE BRODNICA Twisted Evil
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pią, 18 Cze 2004 00:01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co Panowie i Panie, skończyła się dyskusja? Może chcieliście tylko pogadać, pomarzyć. Gadaniem i pisaniem zachęcam zdobywania polityki i literatury Wink Trzeba coś zrobić!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dekorator
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Cze 2004 12:40:59    Temat postu: ciąg dalszy Odpowiedz z cytatem

myślę że może trzeba zacząć spotkać się w realu i pogadać - kamelec wygląda na dobre miejsce - lada dzień ma powstać stowarzyszenie ludzi z pasją - na razie tylko stowarzyszenie zwykłe ale małymi kroczkami do celu - a na końcu pewnego etapu ośrodek kultury alternatywnej a dalej to mozna juz naprawdę zacząć się bawić w tworzenie własnej wersji wydarzeń
pozostaje zadać pytanie - kto w to wchodzi Idea Idea Idea
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 21 Cze 2004 14:27:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z celów przy tworzeniu tej strony była możliwość jednoczenia ambitnych ludzi. Do każdego sensownego działania mogę się przyłączyć pod jednym warunkiem, strona idzie ze mną Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
B52
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Cze 2004 14:38:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie, nie zapominajcie o mnie ;]
Powrót do góry
dekorator
Gość






PostWysłany: Pon, 21 Cze 2004 16:20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja tak w kwestii formalnej - co to znaczy strona idzie ze mną?? Shocked tu piję do pana klona aaaaaaaaa juz po mnie no cóż wiedza wymaga poświęceń Idea Idea Idea
Powrót do góry
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Pon, 21 Cze 2004 16:40:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poświęciłem zbyt wiele czasu i pracy, strony nie zostawie, z pewnością się przyda do każdego przedsięwzięcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017116 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski